Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Beaver pisze:
wejss pisze:Słuchałem cały dzień w pracy i wnioski są następujące:
Trochę skomentuje:
Na plus:
- Piękne stare miasto - Gdzie to piękne stare miasto jest ? Zaniedbane uliczki, kamienice ? Co jest tak na prawde pieknego takiego niepowtarzalnego ? Dziurawe drogi w samym centrum ? Żule na rynku ? Smród na starym mieście ? Czy możliwość zarobienia w łeb za nic ? Jeśli jest już coś na plus - to i tak piękne miasto można zwiedzić, a na 2-3 dzień juz nie ma tutaj co do oglądania. I staje się to po prostu codziennością. Więc to żaden plus aby tu Żyć, zwiedzić może i tak. Ale do życia to nie ma nic
- Dużo ciekawych miejsc do zwiedzania j/w - jakich miejsc ? Katedra, Rynek itp Można wymienić na palcach rąk.
- Przyjazny klimat - meteorologiczny czy ludzki ? Bo to że miasto jest najcieplejsze ok - różnica 0.5 - 2 stopni robi robotę. Ludzki - nie zawuażyłem żadnej różnicy w/s do innych miast.
- Odskocznia od zgiełku dużych miast ( jak powiedział jeden z rozmówców jest to miasto skrojone tak na miarę, nie za duże nie za małe, takie w sam raz) - tu się zgodzę. Miasto jest ok, korki nie dają popalić aż tak bardzo - oprócz tych na JP II. Wszystko można kupić, załatwić, a nie ma cięzkiego klimatu wielkiego miasta. Pod tym wzlędem jest ok.
Czyli miasto jako miejsce jest ok, tylko ludzie.... ;)
Wniosek: wykopać władze z ich kurnika i innych stanowisk miejsko-zależnych i zastąpić kimś innym. Niestety brak pomysłu kim.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Wlasnie na tvn Dzien dobry wakacje jest kobitka z IV LO z Tarnowa. Jest ratownikiem medycznym w Dabrowie Tarnowskiej. Tak gratisowa reklama Tarnowa i IV LO. Pokazali liceum i kilku uczniow.

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Post autor: Phoenix »

imlazy pisze: (...)i zastąpić kimś innym. Niestety brak pomysłu kim.
i to chyba jest obecnie największy problem.

7 lat temu obecne władze przepowiadały zbawienie, i choć w niektórych dziedzinach jest dużo lepiej niż wcześniej tak w innych jest coraz gorzej.

dziś nie ma żadnej siły żadnego kandydata, jak by w mieście był tylko prezydent i radni co od czasu do czasu pokazują się w mediach, zawsze ci sami, a mimo to nie można powiedzieć że ktoś z nich nadaje się na lidera.

byle by sie tylko nie okazało że po wyborach prezydentem zostanie ktoś kto dużo mówi ale nic nie potrafi zrobić, i żeby nie popsuł tego co przez te 7 lat zostało zrobione, a skupi się na naprawianiu tego z czym jest problem.

jak dla mnie to już chyba pora żeby wyjść z kampanią do ludzi, jeżeli jest ktoś kto ma chrapkę na prezydenturę, tak jak to zrobili to "tarnowianie" i ich plakaty o tym decydowaniu jaki będzie tranów.
(...) Szukam stylu zmieszany z tłumem, robiąc to co wydaje mi się że robić umiem (...)


nicniewiem
Obywatel
Posty: 69
Rejestracja: 27-10-2010, 17:43

Post autor: nicniewiem »

2250 ml, gr. 0"-"


wejss
Rhetor
Posty: 1649
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Nie wiedziałem za bardzo gdzie to wkleić czy tu czy może na "Kolejny madafaka" ale wklejam tu. W sumie to o nas!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Xwfn5XV1Dw4

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Akurat na tym odcinku to jest standard takie wyprzedzanie. A odnośnie filmiku to trochę on stary. Bo tej Vectry to już nie ma. Została skasowana przez tego filozofa policjanta- kierowcę. Na zakręcie się nie wyrobił i poszedł jak lotnik. Gruby z szalikiem poszedł na emeryturę a filozof trafił za biurko a później został krawężnikiem. Teraz jest czarna Vectra i Mondeo.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »



TarnówTravel
Obywatel
Posty: 32
Rejestracja: 12-04-2012, 15:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: TarnówTravel »

Tarnów - Polski Biegun CiepłaĄ


wm
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 30-10-2009, 16:10

Post autor: wm »

wojtyswojtowicz.pl

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

A w Tvn24 będzie głośno o procesie ws typów, którzy zabili człowieka lodem na autostradzie. Pod sadem właśnie rozkłada się ekipa wozu transmisyjnego.


wejss
Rhetor
Posty: 1649
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Taki mały sympatyczny konkurs. Niby nic a cieszyłoby wygranie z Rzeszowem.
http://www.zdrowezatoki.pl/xiiedycja/?u ... splay92013


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

wejss pisze:Taki mały sympatyczny konkurs. Niby nic a cieszyłoby wygranie z Rzeszowem.
http://www.zdrowezatoki.pl/xiiedycja/?u ... splay92013
Przed chwilą głosowałem i byliśmy w plecy jakieś 40 głosów :/
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Wczora różnica 40,a dziś już tylko 2!!!Głosujmy wspólnie i udajmy się na badanie w naszym mieście :lol:
Temat dla mnie na czasie,bo moja ładniejsza połówka właśnie się z nimi zmaga :(

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11689
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Zrobiłem remis :P
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

T-197. R-191.
Spór nauki z religią zakończył się z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.

ODPOWIEDZ