Mój Tarnów - profil na Facebooku

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Widziałem sbs Twoje pytania, chętnie bym podyskutował... tylko strasznie czasu mi brakuje. Ale na pewno odniosę się do Twoich pytań.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

(narracja profilowa): Z niecierpliwością czekamy. Tymczasem wracamy do budowania strony www.mojtarnow.pl


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

gushman pisze:Widziałem sbs Twoje pytania, chętnie bym podyskutował... tylko strasznie czasu mi brakuje. Ale na pewno odniosę się do Twoich pytań.
zatrudnij pracownika i po kłopocie .

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

sbs pisze:
gushman pisze:Widziałem sbs Twoje pytania, chętnie bym podyskutował... tylko strasznie czasu mi brakuje. Ale na pewno odniosę się do Twoich pytań.
zatrudnij pracownika i po kłopocie .
Sugerujesz, że powinienem opłacać kogoś żeby mieć czas na dyskusje na forum?! :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

gushman pisze:
sbs pisze:
gushman pisze:Widziałem sbs Twoje pytania, chętnie bym podyskutował... tylko strasznie czasu mi brakuje. Ale na pewno odniosę się do Twoich pytań.
zatrudnij pracownika i po kłopocie .
Sugerujesz, że powinienem opłacać kogoś żeby mieć czas na dyskusje na forum?! :)
poprostu sugeruje żebyś odpowiedział .


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

i jak ?

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Profil mój Tarnów
Bardzo ważna rzecz wydarzyła się dzisiaj na inaugurację Forum Inwestycyjnego: Grupa Azoty podpisała umowę z Tarnowem o ścisłej współpracy! Posłuchajcie Pawła Jarczewskiego - prezesa spółki - który mówi o zakresie umowy i jakie formy przybierze ta współpraca: http://bit.ly/17Ezd2g
Ponadto nieco szczegółów z pierwszych godzin VI Forum: http://bit.ly/15ycvlD oraz obszerna fotorelacja: http://bit.ly/15sPVlg

Michał Głuszak w privie:
Zredaguj to proszę bez niepotrzebnego używania zwrotu "robić z ludzi idiotów". Potraktuj to też proszę jako ostatnie ostrzeżenie, bo łamiesz regulamin nagminnie.

Dominik Dudek: 1. Komentarz usunięty przez pana Michała

Dominik Dudek
2. Komentarz: Moim zdaniem to zwykły CSR. A sposób przedstawienia tej informacji przez admina, świadczy o tym, że uważa nas za bezmózgie małpy, które łykną wszystko bo wszystko jest bananem.
http://www.pozytek.gov.pl/Spoleczna,odp ... u,464.html


dostałem bana, smuteczek :/

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

sbs pisze:Michale bo nie mogę uzyskać informacji na profilu FB , prowadząc profil "Mój Tarnów" , realizujesz politykę promocyjną miasta Tarnowa , można poprosić o tekst jednolity lub wytyczne ,którymi się posługujesz? czy masz "wolną rękę" w prowadzeniu profilu .
jakie masz założenie oraz zakładane cele?raportujesz wyniki ? czy informacje uzyskane są wykorzystywane do ewaluacji polityki promocji miasta Tarnowa ?
i dlaczego tak bardzo pomijana jest piłka nożna oraz szeroko rozumiany sport masowy .
dziękuję za wyczerpującą odpowiedź .
Tak, realizuję politykę promocyjną miasta. Otrzymane wytyczne nie przybrały formy formalnej, toteż zatrzymam je dla siebie. Tak, mam wolną rękę, do tej pory nie musiałem jeszcze niczego usuwać. :) Chciałbym zauważyć, że bardzo aktywnie pomaga mi kilka osób z UM, podpowiadają czasem o tematach, które mi umknęły.
Celem jest wspieranie działań promocyjnych miasta w obszarze internetowym, wspieranie czy rozszerzenie sposobów komunikacji UM z mieszkańcami, dokładanie cegiełek do budowy pozytywnego wizerunku miasta poza jego granicami. Tak, raportuję. Za krótko jednak prowadzone są działania w obszarze mediów społecznościowych by mówić o wykorzystywaniu ich efektów do ewaluacji polityki promocji miasta.
Piłka nie jest pomijana. O występie Mateusza Klicha w meczu reprezentacji Polski była mowa kilkukrotnie. Poza tym przeprowadzamy właśnie małą akcję promocyjną związaną z tym zawodnikiem, ale to niespodzianka. :)
O sporcie masowym też były wzmianki - poruszałem na przykład temat biegania i wskazywania pomysłów na trasy do joggingu. Temat nie spotkał się jednak z większym zainteresowaniem, choć są kolejne pomysły na jego "rozkręcenie". Zapewniam Cię, że nie ma żadnej intencji "pomijania sportu masowego", ale Twoja opinia jakoby tak było jest dla mnie cenna.

PS Świetnie, że wkleiłeś Dominik te cytaty. Właściwie wyręczyłeś mnie z konieczności odpowiadania na ten temat, bo niemal wszystko jest czarno na białym. Szkoda, że nie dodałeś pierwszej skasowanej treści, w której pisałeś o "robieniu z ludzi idiotów". Dodać wypada też, że już raz udzieliłem Ci prywatnie ostrzeżenia, że kończy się cierpliwość na notoryczne łamanie regulaminu. Dzisiaj ją wyczerpałeś.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Usunąłeś to nie mogłem dodać. Standardy w dużym biznesie podnosisz do rangi tarnowskiego cudu na Dunajcem! Wszystko o czym powiedział nowy pan prezes jest STANDARDEM i każdy kto robi z tego CUD uważa was za bezmózgie małpy.


sbs
Prytan
Posty: 182
Rejestracja: 23-11-2010, 00:07

Post autor: sbs »

Michale , a to mało jest utalentowanych piłkarzy , którzy rozwijają się w Tarnowie ?
musimy znów promować gotowy produkt, w którym miasto Tarnów miało mały udział ?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Dominik_PCH, przyglądam się dyskusji od jakiegoś czasu i nie za bardzo rozumiem o co konkretnie Ci chodzi. Masz pretensję o to, że to nie Ty prowadzisz fanpage Tarnowa, czy może o to, że miasto nie krytykuje na nim samego siebie? Fanpage, który Ty nazywasz stroną "mojtarnow" jest w równym stopniu obiektywny co ten, prowadzony przez Michała.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

lll, nie mam pretensji o to że nie prowadzę takiego profilu. Bardzo nie lubię dziadostwa i wmawiania mi, że moja ręka nie jest moja. Czy zazdroszczę prowadzenie fan page'a? nie, nie zazdroszczę.
Co do obu stron o których wspominałeś, przynajmniej jest równowaga. W przeciwnym wypadku byłaby jedyna słuszna wersja, tak to ja nie lubię.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Równowaga ważna rzecz. ŚWŚ ma niby przewagę, bo jedzie na emocjach negatywnych, a to zawsze łatwiejsze, chociaż łatwo przekroczyć cienką niebieską linię. Oficjalny funpage ma sytuację niewygodną, bo o wszystkim napisać nie może, ale umówmy się - to nie jest strona dziennikarska tylko promocyjna. Trzeba oddać, że nie wpieprza się też na miny jak nasza zabawna pani rzecznik z helikopterem.

Być może przed najbliższymi wyborami też pomyślę o stronie promującej dokonania naszych, że tak zażartuję, Radnych.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Dlatego uważam, że ludzie powinni wchodzić w interakcję z "władzą". Na bieżąco komentować / prostować publikowane przez nich informacje. Jeśli, możemy to nazwać kulawymi początkami społeczeństwa obywatelskiego w Tarnowie. Przejdźmy najszybciej ten etap jak to możliwe, wtedy będziemy mogli normalnie rozmawiać bez podnoszenia sobie ciśnienia. Póki co mam bana na mój tarnów, smuteczek.

PS
Ktoś zasugerował mi taki problem, że władza nie lubi jak ludzie się zbierają i rozmawiają o rzeczach ważnych (to burzy dotychczasowy porządek). Ludzie zaczynają zadawać nie wygodne pytania władzy, organizują się w mocniejsze grupy, wreszcie wymieniają władzę, która z nimi nie rozmawia i ich nie słucha. Władza nie lubi ruchów od dolnych.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

sbs pisze:Michale , a to mało jest utalentowanych piłkarzy , którzy rozwijają się w Tarnowie ?
musimy znów promować gotowy produkt, w którym miasto Tarnów miało mały udział ?
Właściwie to bardziej Mateusz może promować Tarnów niż na odwrót. :) Gdy strzela bramki w reprezentacji to jednak my grzejemy się w jego blasku a nie na odwrót, to on jest ambasadorem.

Co do promocji talentów, to pomóż mi proszę i wskaż miejsce skąd czerpać informacje o ich sukcesach. Ja bardzo chętnie zaczerpnę wieści o ważnych wydarzeniach sportowych na szczeblu młodzieżowym.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ