RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

sybirak pisze:
defekator pisze:Dzisiejsze Temi na okładce informuje, że podobno chodzą słuchy, że te 50tys to nie była łapówka tylko finansowanie kampanii wyborczej pod stołem. Wie ktoś coś więcej na ten temat bo przyznam, że było mi szkoda wydać 2,5 złotego na tą "gazetę" więc przeczytałem tyle co na okładce było ;)
Tak im wyszło z analizy "czasookresu".

Nie powinno być ?
Swietny pomysl zeby wpuscic kase na kampanie, a zarobiona legalnie nie wydac a wiec zaoszczedzic na wydatkach. Ile w tym prawdy-nie wiem.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


robertoas
Prytan
Posty: 202
Rejestracja: 02-10-2012, 15:17

Post autor: robertoas »

a tu taka mała ciekawostka...:

http://www.youtube.com/watch?v=dPrFEbdh12A

cytuję Ryszarda Ś.: "Wspieramy biznes i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa..." - które powinno brzmieć dalej: Przepraszam was młodzi Tarnowianie że biznesmeni spoza Tarnowa nie inwestują w naszym mieście, a CI co są - płacą marne grosze i jesteście zmuszeni wyjeżdżać za granice! Ale nie martwcie się - zbudowałem Wam super łącznik autostradowy żebyście mogli szybciej z miasta uciekać piękną autostradą i odwiedzać rodziny jak zatęsknicie... Doceńcie też moje poświęcenie - bo dla dobra miasta pomogłem w "wyborze" firm budujących łącznik autostradowy, za co teraz możliwe że będę musiał swoje odsiedzieć - ale czego nie robi się dla kochanych "podwładnych" Polskiego Bieguna Ciepła?????


psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Post autor: psychoultras »

"Jeśli wskutek afery korupcyjnej dotacja unijna dla Tarnowa na budowę łącznika autostradowego zostanie cofnięta, mogą zyskać na tym inne miasta regionu - donosi dziś "Polska Gazeta Krakowska". Pierwszy w kolejności jest Nowy Sącz, który czeka na dofinansowanie budowy obwodnicy miasta"


Mistarro
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 04-10-2013, 12:53

Post autor: Mistarro »

Witam, orientuje się ktoś może o której godzinie w najbliższy wtorek jest to posiedzenie sądu w wiadomej sprawie? ;)


Zygmunt
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 06-07-2013, 11:13

Post autor: Zygmunt »

"Najwyższe kierownictwo" - myślałem, że to slogan :) a jak słychać w wywiadzie z H.S.-N. to określenie używane jest w urzędzie na co dzień. (H.S.N o aresztowaniu Ryszarda Ś. i odpowiedzialności za budowę łącznika z A4).


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Zygmunt pisze:"Najwyższe kierownictwo" - myślałem, że to slogan
Jaki slogan na oficjalnej stronie miejskiej pojawiło się takie sformułowanie to jest fakt :mrgreen:

Natomiast do dnia dzisiejszego nie pojawiła się informacja o zatrzymaniu i osadzenie w więzieniu Ś. Mniemam że taka informacja nie jest zbyt ważna dlatego jej do dnia dzisiejszego nie ma.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


PoCoMiTo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 29-09-2013, 08:26

Post autor: PoCoMiTo »

Pierwszy w kolejności jest Nowy Sącz, który czeka na dofinansowanie budowy obwodnicy miasta
Przenoszenie do Nowego Sącza czegoś co było / jest / "miało" być w Tarnowie, to taka nowa, świecka tradycja, więc wcale bym się nie zdziwił.


Józiu
Prytan
Posty: 124
Rejestracja: 30-05-2012, 22:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Józiu »

Jakbyś jeszcze nie zauważył, to nowa świecka tradycja jest taka, że to z Sącza się do nas przenosi, a nie na odwrót.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Kulfon, to "najwyższe kierownictwo" zdaje się ma coś wspólnego z ISO i ich nazewnictwem. Tyle tylko, że ISO w UM to jest jakaś parodia i żenada.
A co to informacji o aresztowaniu - nie od dziś wiadomo, że tarnow.pl nie jest stroną informacyjną, ale propagandową.


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

Mistarro pisze:Witam, orientuje się ktoś może o której godzinie w najbliższy wtorek jest to posiedzenie sądu w wiadomej sprawie?
Siedziba SR Kraków- Śródmieście, ale i tak Cie nie wpuszczą:)


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dom pisze:Siedziba SR Kraków- Śródmieście, ale i tak Cie nie wpuszczą:)
Mistarro pisze:Witam, orientuje się ktoś może o której godzinie w najbliższy wtorek jest to posiedzenie sądu w wiadomej sprawie? ;)
e-wokanda

Sąd Najwyższy 28 marca br. w uchwale siedmiu sędziów stwierdził, że w postępowaniu karnym jawne są posiedzenia, na których sąd "rozpoznaje lub rozstrzyga sprawę" dotyczącą konstytucyjnych praw i obowiązków.


Dom
Archont
Posty: 802
Rejestracja: 06-10-2010, 13:53

Post autor: Dom »

MST wónraT pisze:Sąd Najwyższy 28 marca br. w uchwale siedmiu sędziów stwierdził, że w postępowaniu karnym jawne są posiedzenia, na których sąd "rozpoznaje lub rozstrzyga sprawę" dotyczącą konstytucyjnych praw i obowiązków.
Nie br. ale poprzedniego roku. Jawność może być w przypadku tego posiedzenia wyłaczona z innych przyczyn, związanych raczej z charakterem zarzucanego czynu. Zawsze można próbować szczęścia:)

Awatar użytkownika

małopolska2
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 20-12-2010, 18:24

Post autor: małopolska2 »

A Rysiu siedzi...
Mam pytanie - czy ktoś zorientowany wie dlaczego gość z Katowic Ryszard eŚ. wpieprza się w sprawy Tarnowa?
Takie proste pytanko.
Ciepiela - co dziś zrobiłeś dla Tarnowa?


kato
Rhetor
Posty: 2714
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Nie wystarczy być 'prawdziwym Polakiem'. Trzeba też być 'prawdziwym tarnowianinem'. Niedługo, żeby zostać radnym dzielnicy Pogwizdów trzeba będzie umieć 'prawdziwie gwizdać'.
Tylko czy wtedy ktokolwiek spoza Tarnowa będzie mógł emigrować do naszego miasta?
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


PoCoMiTo
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 29-09-2013, 08:26

Post autor: PoCoMiTo »

Józiu pisze:Jakbyś jeszcze nie zauważył, to nowa świecka tradycja jest taka, że to z Sącza się do nas przenosi, a nie na odwrót.
Faktem jest, że nie zauważyłem :shock:
Możesz mnie uświadomić siedziby jakich instytucji / firm przeniesiono do Tarnowa z Nowego Sącza? Serio nie wiem, więc pytam.

ODPOWIEDZ