RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Pytanie za 100 pkt. Jak myślicie? Czy Jerzy Hebda zrobi update swojej wypowiedzi o śmieszności 50 tysięcy? :lol: Czy 70 to tez mała kwota czy dopiero od miliona w górę to znaczące pieniądze? : :mrgreen:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

A zdąży czy listownie? :-P
...

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

sajdak pisze:A zdąży czy listownie? :-P

Będą listy do M. (Rady M.) :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Post autor: Dominik_PCH »

Decyzje o tym czy prezydent zostanie za kratkami kolejne trzy miesiące podejmie tarnowski sąd.

całość: http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/ID/DWOZ-9ECCHE

ciekawe, bardzo ciekawe


Macumba
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 24-02-2011, 21:24

Post autor: Macumba »

Nie przenoście nam urzędu do Krakowa...

Na melodię "Nie przenoście nam stolicy do Krakowa" ;)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dominik_PCH pisze:ciekawe, bardzo ciekawe
"Osoby te, wykorzystując pełnione przez siebie funkcje, zawyżały koszty inwestycji poprzez zmianę związanych z nimi projektów i specyfikacji istotnych warunków zamówienia.



W wyniku tych działań modyfikowano zakres oraz charakter wykonywanych robót, co skutkowało istotnym podniesieniem ich kosztów. Podejmowano także działania, które miały na celu obniżenie kosztów realizowanej inwestycji przez wybranych wykonawców oraz odpłatne przygotowywanie projektów organizacji ruchu po zawyżonych w stosunku do wartości rynkowych cenach. "


http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/1 ... ,id,t.html


MTar
Proedroj
Posty: 416
Rejestracja: 25-02-2010, 22:36

Post autor: MTar »

Naszła mnie taka myśl gdy dziś przeglądałem stronę urzędu miasta. Otóż budową parkingu park&ride i przebudową układu drogowego w okolicy dwrca zajmą się targowiska miejskie. Pierwsza moja myśl o co chodzi. Co targowiska miejskie mają wspólnego z parkingiem i szeroko rozumianą komunikacją. Później uświadomiłem sobie że "specjaliści" z centrum usług ogólnomiejskich powoli zmieniają miejsce zamieszkania. Widać HSN zdaje sobie sprawę jaki burdel ma pod nosem :lol:

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

W zasadzie to powinni to zlecić, zgodnie z tradycją, bezprzetargowo transformersom. Oni też się zajmują drogami.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

MTar pisze:Naszła mnie taka myśl gdy dziś przeglądałem stronę urzędu miasta. Otóż budową parkingu park&ride i przebudową układu drogowego w okolicy dwrca zajmą się targowiska miejskie. Pierwsza moja myśl o co chodzi. Co targowiska miejskie mają wspólnego z parkingiem i szeroko rozumianą komunikacją. Później uświadomiłem sobie że "specjaliści" z centrum usług ogólnomiejskich powoli zmieniają miejsce zamieszkania. Widać HSN zdaje sobie sprawę jaki burdel ma pod nosem :lol:
Ktoś tu już wspomniał, że specjaliści od betonu spoza magistratu również zmieniają miejsca zamieszkania. Więc za chwilę nie będzie w okolicy kompetentnych wykonawców.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Baxon pisze:
MTar pisze:Naszła mnie taka myśl gdy dziś przeglądałem stronę urzędu miasta. Otóż budową parkingu park&ride i przebudową układu drogowego w okolicy dwrca zajmą się targowiska miejskie. Pierwsza moja myśl o co chodzi. Co targowiska miejskie mają wspólnego z parkingiem i szeroko rozumianą komunikacją. Później uświadomiłem sobie że "specjaliści" z centrum usług ogólnomiejskich powoli zmieniają miejsce zamieszkania. Widać HSN zdaje sobie sprawę jaki burdel ma pod nosem :lol:
Ktoś tu już wspomniał, że specjaliści od betonu spoza magistratu również zmieniają miejsca zamieszkania. Więc za chwilę nie będzie w okolicy kompetentnych wykonawców.
Dodam tylko, że WB robiło parkingi przed bramami Azotów i przy pierwszym parkingu było widać napisy WB, a przy drugim pracowały kompletnie nieoznakowane ekipy :lol: Zupełnie jakby nie chcieli zwracac niczyjej uwagi. ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Mr Greenback pisze:a przy drugim pracowały kompletnie nieoznakowane ekipy
A nie Eltar?
MTar pisze:Naszła mnie taka myśl gdy dziś przeglądałem stronę urzędu miasta.
Żadnych złych wiadomości tam nie zobaczysz po prostu inna rzeczywistość :lol:
Do tej pory nie ma wiadomości że Ś jest (był) zatrzymany?
MTar pisze:Widać HSN zdaje sobie sprawę jaki burdel ma pod nosem
Mam nadziejęże również za to zostanie należycie rozliczony.
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Mr Greenback pisze: Dodam tylko, że WB robiło parkingi przed bramami Azotów i przy pierwszym parkingu było widać napisy WB
Pierwszy parking z całą pewnością robiła ekipa podjeżdżająca autem Eltaru :roll:
Ale te parkingi leżą w granicach Azotów i to jest ich inwestycja, dopiero chodnik ze ścieżką rowerową jest miejski.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Roberto pisze:
Mr Greenback pisze: Dodam tylko, że WB robiło parkingi przed bramami Azotów i przy pierwszym parkingu było widać napisy WB
Pierwszy parking z całą pewnością robiła ekipa podjeżdżająca autem Eltaru :roll:
Ale te parkingi leżą w granicach Azotów i to jest ich inwestycja, dopiero chodnik ze ścieżką rowerową jest miejski.
Do czasu zweryfikowania tej informacji proszę traktować mój wpis jako niebyły!
Edit: Wykonawca Eltar. Napisałem bzdury. Wycofuję się. :oops:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

redakcjazh
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 07-10-2011, 11:34
Lokalizacja: po co Ci to wiedzieć?

Post autor: redakcjazh »

Pisaliście o Trzech pytaniach do Ciepieli.

Udzielił na nie odpowiedź http://polska.zrobcie-halas.pl/tarnow/1 ... ojewodztwa
po co Ci to wiedzieć? Im mniej wiesz tym dłużej żyjesz

ODPOWIEDZ