RYSZARD ŚCIGAŁA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

Czas głosowania minął 01-05-2013, 22:05

TAK
26
68%
NIE
12
32%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

subleo pisze:
Jednocześnie jesteśmy głęboko zaniepokojeni faktem, że Pan Prokurator odmówił w dniu dzisiejszym spotkania z rodziną Pana Prezydenta Ryszarda Ścigały wobec dopełnienia przez nich warunku określonego przez Sąd Rejonowy w Nowym Sączu i wpłaty kwoty poręczenia w wysokości 250 tys. zł na wskazane konto. Podobnie, jak jesteśmy zaskoczeni przyspieszeniem działań mających na celu nie respektowanie decyzji Sądu Rejonowego w Nowym Sączu i zaskarżenie tej decyzji przez Pana Prokuratora Huberta Borka.
Pani Skrzyniarz zarzuca prokuratorowi podjęcie działań niezgodnych z prawem ?
Żyje w przekonaniu, że mieszkam w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch..., zresztą napisałem o tym piosenkę. Czasami, gdy nic nie piszę, wynika to z mojej bezsilności wokół tego, co się dzieje dookoła. Komuna miała wpisane w sztandary robienie w ch... i wszyscy mieli tego świadomość. Obecnie dzieje się to pod jakimś płaszczykiem. Wtedy było przynajmniej jasne, co jest białe, a co czarne.
(Grabaż)

http://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0
Prokurator sobie wywróżył z fusów oskarżenie, a do tego niechce go puścić wcześniej. No i bezczelnie się odwołuje :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11689
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Mr Greenback pisze:No i bezczelnie się odwołuje :lol:
Mam wrażenie, że dla niektórych bezczelnością było to, że w ogóle prokurator zamiast ścigać zwykłych ludzi śmie stawiać zarzuty osobie cieszącej się tak wielkim "prestiżem".

Wypowiedzi zwolenników pana prezydenta są coraz bardziej żenujące.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ta pani, która jako pierwsza znalazła się w areszcie nadal tam siedzi? Nikt z osób "zaufania publicznego" (radni się nie powinni na to łapać) nie ręczy za nią? Nikt nie zbiera kasy?


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11689
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Mnie rozwalają te domniemane "liczne głosy mieszkańców Tarnowa" popierające rzekomo ten apel. Jasne, to będą smutne święta dla większości mieszkańców miasta bo ich ukochany prezydent siedzi w areszcie biorąc za to 5k złotych pensji ;)

Ścigała powinien posiedzieć w areszcie do końca. Jeżeli wpłaci po 27 stycznia kaucję - ok, taka była (nieco dziwna jak dla mnie) decyzja sądu. Ale nie widzę najmniejszych przesłanek za tym aby skracać mu areszt. I nie jest to z mojej strony zawiść czy myślenie w stylu "dobrze mu tak". Po prostu chodzi o to, że powinien być traktowany jak zwykły szary człowiek. Który na żadne listy i apele nie miałby najmniejszych szans.

"Tarnowianie" przyzwyczajeni do życia wśród "śmietanki" towarzyskiej miasta najwyraźniej nie mogą tego zrozumieć, jakim cudem ktoś z nich traktowany jest tak jak przedstawiciel plebsu, którym na co dzień rządzą.

Pokazuje to tylko jak bardzo towarzystwo to oderwane jest od rzeczywistości. Takie apele mają zerowe szanse na sukces natomiast sprawiają, że w przyszłych wyborach dostaną po tyłku jeszcze bardziej niż gdyby nie błaznowali. I dobrze, bo im mniej głosów dostaną tym dla miasta lepiej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Może to taki skrót myślowy, żeby myśleli o mieszkańcach Tarnowa, a to prezydenta popierają liczni "Tarnowianie" :)
Prawda jest niestety smutna, bo abstrahując od winy, czy niewinności prezydenta, wśród moich znajomych i osób z którymi rozmawiam raczej nie ma osób, które popierają wypuszczenie prezydenta z aresztu. Co więcej, obserwując wypowiedzi w komentarzach i na forach odnoszę wrażenie, że poparcie jest sporadyczne. Kto zatem popiera prezydenta?
Wychodzi na to, że osoby zależne od niego, bądź takie, którym wazelina się kalkuluje. Takie poparcie to darmowy los, na którym tylko można wygrać. Jeśli go uniewinnią, zawsze można być bohaterem, bo stanęło się po dobrej stronie mocy. Jeśli jednak podejrzenia się potwierdzą, zawsze można liczyć, że ludzie zapomną, względnie załapać się na nieujawnioną część listy poparcia i udawać Greka.

Szanowni państwo listopisarze - otóż statystyczny "szary obywatel" jest przeciw lub jest neutralny. Przykre jest, że to właśnie wy doprowadziliście do tego, że rzygać się chce, słuchając o kolejnych osobach tzw. "zaufania społecznego", które idą do pierdla, bo kradną. Nawet jeśli się znajdzie jeden sprawiedliwy, to tylko gorzej dla niego, bo patrzymy na niego, przez pryzmat tych wszystkich elyt z Montelupich.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Wychodzi na to, że wszyscy będą smutni w te święta: rodzina i znajomi prezydenta, bo go nie będzie oraz jego antagoniści, bo wychodzi po świętach. :) Tak czy siak załamka... :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Obrazek
gushman pisze: wychodzi po świętach. :)
To sąd rozpatrzył już zażalenie krakowskiej prokuratury na decyzję sądeckiego sądu?

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Mnie najbardziej urzekło, że prokurator ma kilka imion :mrgreen: Pełen profesjonalizm. Prawie jak w zarządzaniu miastem. :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

MST wónraT pisze:To sąd rozpatrzył już zażalenie krakowskiej prokuratury na decyzję sądeckiego sądu?
Nie jestem biegły, ale zażalenie nie wstrzymuje decyzji z automatu.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32

Post autor: dropszot »

Mr Greenback pisze:Mnie najbardziej urzekło, że prokurator ma kilka imion :mrgreen: Pełen profesjonalizm. Prawie jak w zarządzaniu miastem. :lol:
Z tego skanu powyżej wynika, że na pierwsze ma Prokurator, a na drugie Seweryn :lol:


farciarzgilmore
Archont
Posty: 750
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Dla mnie osobiście ciężko się takie listy czyta. Widać jak władza ma nas głęboko w dvpie i kim dla nich jesteśmy. Bezczelność tych ludzi nie ma granic.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

dropszot pisze:
Mr Greenback pisze:Mnie najbardziej urzekło, że prokurator ma kilka imion :mrgreen: Pełen profesjonalizm. Prawie jak w zarządzaniu miastem. :lol:
Z tego skanu powyżej wynika, że na pierwsze ma Prokurator, a na drugie Seweryn :lol:
Zapomniałeś o Hubercie ;) Nieładnie....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Autor tematu
MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Dziś dowiemy się, kiedy sąd rozpatrzy zażaleniem krakowskiej prokuratury, która nie chce, aby Ryszard Ś. wyszedł z aresztu.


farciarzgilmore
Archont
Posty: 750
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

Czego państwo obawiają się z perspektywy, że prezydent wyjdzie z aresztu?

- Pojawiają się głosy, choćby prezydent Skrzyniarz, która mówi, że jak prezydent wyjdzie to wszystkich porozlicza.
Fragment wywiadu z Robertem Wardzałą :) Hehe tak to właśnie wygląda w naszym kochanym Państwie moi drodzy obywatele.

ODPOWIEDZ