Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

ad2222 pisze:I następna wzmianka o Tarnowie, tym razem kontekst pozytywny :)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,tit ... caid=1ed3d
Niesamowicie jestem oburzony faktem nie wpuszczenia kaczora na teren kampusu :) Z osobistej sympatii podpowiem ze są sale przy katedrze ewentualnie łąka pod góra Marcina....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1375
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33

Post autor: Baxon »

No i staw w Parku Strzeleckim - łabędzie już są ;)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ciekawe, a mazowiecki był. Ah, może za innego rektora.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Wybacz ale Uber Kaczor Mazowieckiemu do pięt nie dorasta - pomijam to czy go lubimy czy nie oraz jaką ma opcję polityczną.

Liczy się KLASA - polityczna i osobista - Mazowiecki nigdy nie zachowywał się i nie mówił rzeczy, które Uber Duck głosi i co bardziej przerażające w nie wierzy. :mrgreen: Wiele osób nie lubię ale z uwagi na ich klasę i zasługi je szanuję.
9000 ml A Rh-


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jasne, można zamordować z klasą: otruć przy wykwintnej kolacji, lub bez klasy pistoletem w tył głowy. Efekt jest ten sam.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Nie - ale ale nazywać na przyklad rządy PO okupacją i przyrównywac je do stalinizmu i nazizmu to wg Ciebie jest klasa?

Kaczyński uważa, że każdy kto ma inne zdanie jest zdrajcą, komuchem i żydem. Nie przypominam sobie by Mazowiecki miał podobne wystąpienia. Kaczor to fanatyk, rządny wladzy.

Więc proszę Kaczora do Mazowieckiego nie porównywać, z Mazowieckim w wielu rzeczach się nie zgadzałem ale zasługi dla Polski ma 1000x większe niż Kaczor.

Mi osobiście Kaczor kojarzy się z Stalinem, Hitlerem, Mussolinim - kązdy z nich za władzę by zabił i każdy był kurduplem. :mrgreen: Na szczeście mamy w Polsce demokrację o która Mazowiecki walczył i Kaczor do władzy nigdy nie dojdzie - taką mam nadzieję.
9000 ml A Rh-


wejss
Rhetor
Posty: 1650
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Post autor: wejss »

Ravir pisze: Na szczeście mamy w Polsce demokrację o która Mazowiecki walczył i Kaczor do władzy nigdy nie dojdzie - taką mam nadzieję.
Jak by ten Kaczor był u władzy to może taki ambasador Żydzraela nie nakazałby zrezygnować I LO ze spotkania z działaczem palestyńskim. Mazowiecki żyd wywalczył wam wolność... no to macie wolność, że polskie liceum nie może w niby wolnym kraju zrobić to co chce. Rok temu to samo spotkanie było zorganizowane z żydzraelskim działaczem, i w tedy problemu nie było. Teraz temat miał być ukazany z przeciwnej strony. Jak widać nie wszystko można mówić. Żydzi są przykładem jak z ofiary można stać się katem. Byli tępieni a teraz sami tępią. Ale największy skandal to to, że obce państwo ingeruje w nasze sprawy. A co to ich obchodzi. Jak będe chciał to sobie zaprosze na ognisko czterdziestu mudżachedinów. Moje podwórko i moi goście. Tak sobie dajemy właśnie włazić na głowe obcym bo za miękcy jesteśmy. Bo Pan Tusk się całuje z Panem Putinem a ten nóż w rękawie trzyma jak to śpiewał Nalepa.


imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Ravir pisze:Nie - ale ale nazywać na przyklad rządy PO okupacją i przyrównywac je do stalinizmu i nazizmu to wg Ciebie jest klasa?

Kaczyński uważa, że każdy kto ma inne zdanie jest zdrajcą, komuchem i żydem. Nie przypominam sobie by Mazowiecki miał podobne wystąpienia. Kaczor to fanatyk, rządny wladzy.

Więc proszę Kaczora do Mazowieckiego nie porównywać, z Mazowieckim w wielu rzeczach się nie zgadzałem ale zasługi dla Polski ma 1000x większe niż Kaczor.

Mi osobiście Kaczor kojarzy się z Stalinem, Hitlerem, Mussolinim - kązdy z nich za władzę by zabił i każdy był kurduplem. :mrgreen: Na szczeście mamy w Polsce demokrację o która Mazowiecki walczył i Kaczor do władzy nigdy nie dojdzie - taką mam nadzieję.
Ty prosisz żeby Mazowieckiego nie porównywać do Kaczyńskiego
A sam porównujesz........
imi

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3591
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

trix pisze:Ciekawe, a mazowiecki był. Ah, może za innego rektora.
Gdzie był Mazowiecki?? Jak był premierem nie było PWSZ. Jak był w UW tez nie było PWSZ. Jak już było PWSZ to Mazowiecki nie byla ni posłem, ani senatorem, ani ministrem, ani nawet członkiem jakiejkolwiek partii..Był po prostu panem Tadeuszem Mazowieckim znanym byłym pierwszym premierem wolnej III RP.
A ten bęcwał to lider największej partii opozycyjnej, aktywny poseł. Chyba zasadnicza róznica jest.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Nie - ale ale nazywać na przyklad rządy PO okupacją i przyrównywac je do stalinizmu i nazizmu to wg Ciebie jest klasa?
Przecież to jest okupacja. Jarek tylko zapomina że sam niedawno był premierem.
Jak by ten Kaczor był u władzy to może taki ambasador Żydzraela nie nakazałby zrezygnować I LO ze spotkania z działaczem palestyńskim.
Buhahahahha jasne, oczywiście :D. Co Ty myślisz że on od Donka to się jakoś różni ??.
Więc proszę Kaczora do Mazowieckiego nie porównywać, z Mazowieckim w wielu rzeczach się nie zgadzałem ale zasługi dla Polski ma 1000x większe niż Kaczor.
Jakiez to ma zasługi że jest ich aż 1000 razy więcej, się może dowiem.
Mi osobiście Kaczor kojarzy się z Stalinem, Hitlerem, Mussolinim - kązdy z nich za władzę by zabił i każdy był kurduplem. Na szczeście mamy w Polsce demokrację o która Mazowiecki walczył i Kaczor do władzy nigdy nie dojdzie - taką mam nadzieję.
Przestań .... .
Mr Greenback pisze:Gdzie był Mazowiecki?? Jak był premierem nie było PWSZ. Jak był w UW tez nie było PWSZ.
Był na PWSZ. Spotkanie z tym człowiekiem niosącym wolnośc polegało na tym ze studenci dostali nakaz pójścia na nie. Tak k***a mazowiecki wywalczył o wolność słowa. Spotkanie miało przebieg równie ciekawy. Po prelekcji były pytanie.... które wcześniej musiałby być zatwierdzone do zapytania. Taka k***a wolność.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

trix pisze:studenci dostali nakaz pójścia na nie. Tak k***a mazowiecki wywalczył o wolność słowa.
Ale 'zachęcał' Mazowiecki, czy jakiś nadgorliwy profesor? Bo to zasadnicza różnica jest.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Jak mazowiecki mógł zachęcać ??. Rada uczelniana, ale ktoś jej musiał kazać, nie wiem kto. Zapewne było to podyktowane tym żeby taka światła osobistość nie zastała pustej auli, no bo jak to tak taki "wielki " polak.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

http://www.podroze.pl/skarby/



Można głosować na tarnowską fontannę z układem słonecznym. Nawet jeżeli fontanna się nie podoba to można to zrobić z lokalnego patriotyzmu,
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Zagłosowałem - pomijając "wpadki" - ta fontanna jest fajna. :mrgreen: A dzieciaki mają straszną frajdę krecąc kulami.
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

No dajcie spokój - żeby głosować na partactwo i bubel? Potem ktoś się nabierze, przyjedzie i kicha - "fontanna" nie działa.

ODPOWIEDZ