Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Pzet
Prytan
Posty: 173
Rejestracja: 15-11-2010, 14:49
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Pzet »

Kto zna, ten zna, kto nie zna, ten nie zna. Ja przykładowo bez googlowania znałem cztery z tych osób, z czego jedną osobiście. Józef Małecki był moim sąsiadem przez ładnych parę lat.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Mr Greenback »

Kądzielawski na Prezydenta Tarnowa. I nie pytajcie skąd wiem. :lol: :lol:
PS. Włodzimierz Bernacki szaleje :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kato
Rhetor
Posty: 2697
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: kato »

Faustyna wywróżyła Polskę "od morza do morza", czyli będziemy mieli wojnę.
Niestety wróżby nie podały z kim się będziemy bili i w jakiej kolejności.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Goscinny »

Jeśli wystartuje na prezydenta, to na pewno będzie się chwalić, że zarządzał wielkim koncernem chemicznym :P Ja bym 50.000 z prawie zerową odpowiedzialnością, na kilkanaście tysięcy z użeraniem się codziennym, nie zamienił.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Mr Greenback »

Goscinny pisze:Jeśli wystartuje na prezydenta, to na pewno będzie się chwalić, że zarządzał wielkim koncernem chemicznym :P Ja bym 50.000 z prawie zerową odpowiedzialnością, na kilkanaście tysięcy z użeraniem się codziennym, nie zamienił.
Prezydentem zostaje się na dobrych kilka lat. Prezesem jest się na chwilę. Grzegorz to zwierze polityczne. Poza tym czy odpuściłbyś szanse na dowalenie braciom z PiSu l którzy cie relegowali? Zemsta jest zawsze słodka :lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Jan Kowalski »

A co przy takim układzie?
Z wójta na prezydenta? Ze Skrzyszowa do Tarnowa? Nieoficjalnie mówi się, że Marcin Kiwior jest brany pod uwagę jako kandydat na szefa tarnowskiego samorządu w wyborach jesienią przyszłego roku.
http://rdn.pl/?p=135842" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Exyou »

Mr Greenback pisze:Kądzielawski na Prezydenta Tarnowa. I nie pytajcie skąd wiem. :lol: :lol:
PS. Włodzimierz Bernacki szaleje :lol:
I bardzo dobrze. Nieważne czy jest się za pisem czy za Po, jeśli ludzie chcą żeby miasto się rozwijało prezydent koniecznie musi być z partii rządzącej w kraju.Nie jestem wielkim zwolennikiem pisu ale oczywiście zagłosuje na kandydata od nich. Co do Kądzielawskiego, mam co do niego wątpliwości, podobno niespecjalny typ, opinii u ludzi nie ma najlepszej.


Jacu
Obywatel
Posty: 98
Rejestracja: 16-09-2009, 00:07
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Jacu »

Exyou pisze:I bardzo dobrze. Nieważne czy jest się za pisem czy za Po, jeśli ludzie chcą żeby miasto się rozwijało prezydent koniecznie musi być z partii rządzącej w kraju.
Największym polskim miastem, w którym partia rządząca ma swojego prezydenta jest Nowy Sącz. Rozumiem, że inne miasta się nie rozwijają, bo nie mają prezydenta z PiS? :) A już taki Rzeszów jest na to przykładem :D
Exyou pisze:Nie jestem wielkim zwolennikiem pisu ale oczywiście zagłosuje na kandydata od nich.
Ja natomiast nie mam takiego zamiaru i na PiS-owskiego kandydata nie zagłosuję.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Exyou »

Jacu pisze:
Exyou pisze:I bardzo dobrze. Nieważne czy jest się za pisem czy za Po, jeśli ludzie chcą żeby miasto się rozwijało prezydent koniecznie musi być z partii rządzącej w kraju.
Największym polskim miastem, w którym partia rządząca ma swojego prezydenta jest Nowy Sącz. Rozumiem, że inne miasta się nie rozwijają, bo nie mają prezydenta z PiS? :) A już taki Rzeszów jest na to przykładem :D
Exyou pisze:Nie jestem wielkim zwolennikiem pisu ale oczywiście zagłosuje na kandydata od nich.
Ja natomiast nie mam takiego zamiaru i na PiS-owskiego kandydata nie zagłosuję.

Co ty człowieku takie bzdury gadasz, Ciepiela nie dostał na hale bo jak się idzie w kodzie to jak można liczyć na kase od pisowców. Koszula bliższa ciału, właśnie zauważ że największe dotacje od państwa dostają ostatnimi czasy miasta pisowskie, z prezydentami tej partii. Rzeszów się rozwija z zupełnie innych powodów, tam dostają kase z unii, a poza tym większość inwestycji jest prywatnych firm.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: defekator »

Exyou pisze:4
Co ty człowieku takie bzdury gadasz, Ciepiela nie dostał na hale bo jak się idzie w kodzie to jak można liczyć na kase od pisowców. Koszula bliższa ciału, właśnie zauważ że największe dotacje od państwa dostają ostatnimi czasy miasta pisowskie, z prezydentami tej partii..

Konkretnie które to miasta pisowskie?
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Exyou »

Mam znajomego ze Stalowej Woli, był zachwycony tym jak ostatnio miasto poszło do przodu.W tym nie ma przypadku. Zresztą:


"Ogółem ministerstwo sportu i turystyki rozpatrzyło blisko 80 zgłoszeń. Połowa z nich otrzymała dotacje na inwestycje związane z budową infrastruktury sportowej. Samorządy gdzie rządzi PiS, dostały wielomilionowe dotacje. Tak jest w przypadku Mielca, gdzie magistrat otrzymał 17 milionów złotych na budowę hali, czy gmina Dębica, która na rozbudowę lodowiska dostała 5 milionów złotych. Wraz z tarnowską inwestycją dotacji nie otrzymały m.in. Katowice, Wrocław czy też Łódź. W tych miastach władze sprawuje opozycja."

http://rdn.pl/?p=128303" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: defekator »

No i są to miasta, które prężnie się rozwijają? Widziałeś może aby ktoś tam emigrował w poszykiwaniu lepszego poziomu życia niż w Tarnowie? Dotacje to jedno a rozwój miasta to zupełnie coś innego. Zresztą to są małe miasta, w których nawet niewielkie inwestycje są od razu zauważalne. 17 mln, 5 mln - nie są to jakieś powalające kwoty - przecież nawet "POwski" Tarnów dostał ostatnio więcej.

Zważ też na to, ze PIS nie będzie rządził wiecznie (przynajmniej mam taką nadzieję bo po ostatnich," reformach" róznie to może być) a wówczas prezydent z tej partii nie będzie żadną zaletą. W wyborach lokalnych należy patrzeć na to co kto sobą reprezentuje a nie na przynależność partyjną. Nieudacznik nawet mimo dotacji miasta nie pchnie do przodu ktoś z pomysłem i bez dotacji sobie poradzi.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Michał W.
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2016, 23:56

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Michał W. »

Jacu pisze:
Ja natomiast nie mam takiego zamiaru i na PiS-owskiego kandydata nie zagłosuję.
I to jest właśnie polska głupota. Na wszystko patrzą przez pryzmat polityki, a nie dobra ogólnego. Daleki jestem od popierania PO, ale gdyby wystartował Marcin Kiwior, to zagłosowałbym na niego, bo widzę że jest efektywny. Dla mnie prezydent może być nawet z ZCHN, byle działał dla miasta, a nie uprawiał polityki. Niestety przez durniów głosujących na partie, mamy co mamy.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: Exyou »

Michał W. pisze:
Jacu pisze:
Ja natomiast nie mam takiego zamiaru i na PiS-owskiego kandydata nie zagłosuję.
I to jest właśnie polska głupota. Na wszystko patrzą przez pryzmat polityki, a nie dobra ogólnego. Daleki jestem od popierania PO, ale gdyby wystartował Marcin Kiwior, to zagłosowałbym na niego, bo widzę że jest efektywny. Dla mnie prezydent może być nawet z ZCHN, byle działał dla miasta, a nie uprawiał polityki. Niestety przez durniów głosujących na partie, mamy co mamy.
No jakby nie było polskiej głupoty to by przez 8 lat nie rządzili folksdojcze ;)


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Wieści z Kancelarii Rady Miejskiej

Post autor: suraiw »

Exyou pisze:
Co ty człowieku takie bzdury gadasz, Ciepiela nie dostał na hale bo jak się idzie w kodzie to jak można liczyć na kase od pisowców.
A czy ta hala ma być dla Ciepieli?
Ja myślałem, że ta hala ma służyć mieszkańcom Tarnowa, którzy w wyborach samorządowych zagłosowali tak, że większość w Radzie Miasta mają przedstawiciele PiS-u.
No ale cóż, dla zwolennika PiS-u suwerenem jest jednostka w osobie prezydenta Tarnowa :(
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

ODPOWIEDZ