Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: defekator »

Mr Greenback pisze:[
Oficjalna retoryka PiSu jest taka ,ze ta władza patrzy na uczciwość bez względu na barwy polityczne. Jak poprzednicy aresztowali za łapówki to był dla PiSu znak , że PO dobiera takich ludzi :lol: :lol: :lol:
PO kradła aby kraść. Oni kradną aby służyć Polsce ;) Szkoda tylko, że wizerunkowi Grupy Azoty coś takiego dobrze nie służy.

@JanKowalski

Pierwsze z brzegu:
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... -MSZ-i-GUS" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale to raczej dyskusja nie na ten temat.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Żeby nie nadwyrężać pamięci, to kogo poprzednicy aresztowali za łapówki? Jakieś ze dwa przykłady proszę.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... ly-ogromne" onclick="window.open(this.href);return false; Choćby ta sprawa z MSWIA.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: sotiv »

Nie bardzo wiem gdzie umieścić, ale może się niejednemu przydać, a nie każdy jest świadomy.
W Centermedzie są świadczone usługi lekarskie i pediatryczne od poniedziałku do piątku, godz. 20-22, a weekendy 10-14 - Cena 80 zł (tu obowiązuje chyba rejestracja telefoniczna)
W Mościcach bez zmian, pon-pt 18-8, w weekendy i święta całą dobę - Cena 75 zł, Rezydenci 60 zł

Nie wiem jak Kolmed,bo nie sprawdzałem. Tak czułem, że Ci co nie dostaną się do szpitali będą jechać prywatę. Od "Wielkiego dzwona" warto odłożyć 100 zł.


wejss
Rhetor
Posty: 1634
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: wejss »

sotiv pisze:Nie bardzo wiem gdzie umieścić, ale może się niejednemu przydać, a nie każdy jest świadomy.
W Centermedzie są świadczone usługi lekarskie i pediatryczne od poniedziałku do piątku, godz. 20-22, a weekendy 10-14 - Cena 80 zł (tu obowiązuje chyba rejestracja telefoniczna)
W Mościcach bez zmian, pon-pt 18-8, w weekendy i święta całą dobę - Cena 75 zł, Rezydenci 60 zł

Nie wiem jak Kolmed,bo nie sprawdzałem. Tak czułem, że Ci co nie dostaną się do szpitali będą jechać prywatę. Od "Wielkiego dzwona" warto odłożyć 100 zł.
To po co płacić składki. Tylko prywatna służba zdrowia!!!

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Ja zawsze się zastanawiam, co będzie gdy przyniosę taki rachunek do NFZ, żeby go rozliczyć. Mam wysoką gorączkę i nie mogę stać w 2-godzinnej kolejki, a tylko takie warunki zapewnił mi NFZ.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7661
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: ad2222 »

@Jan: najprawdopodobniej stwierdzą, że nie obchodzą ich prywatne wizyty, a wg miejsca zamieszkania po pomoc "refundowaną" powinieneś się udać do:... (Stary/Nowy Szpital). I możesz się dalej kopać z koniem, ale nawet SN Ci nie przyzna racji, bo byłby to dla nich baaardzo groźny precedens.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Nie chcę pisać kolejny raz o tym, ze SN powinien stać po stronie prawa, a nie polityki. Pisałem teoretycznie rzecz jasna, ale jakby się kiedyś trafił jakiś uparty prawnik, który chciałby skorzystać ze wskazanego miejsca wizyty, ale obłożenie i czas oczekiwania mogłyby bardzo wpłynąć na stan jego zdrowia, a nawet zagrażać życiu i uznałby, że zabezpieczenie to nie jest wystarczające...
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Przez 8 ostatnich lat Polki i Polacy byli oszukiwani przez zdradzieckie rządy PO..Zaraz! W powiecie rządzi sobie PiS :lol: :lol:

http://www.rdn.pl/news/nielegalne-wypro ... c-nawet-10" onclick="window.open(this.href);return false;

To jest to co się dzieje, gdy ktoś za długo trzyma władze sam.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Czyli Kaczyński miał rację, chcąc skrócić do 2 kadencji?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Czyli Kaczyński miał rację, chcąc skrócić do 2 kadencji?
Jego propozycje kadencyjności tyczyły się prezydentów,burmistrzów oraz wójtów nie zaś radnych . Przecież sobie krzywdy by nie zrobił...
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Goscinny »

Może nie o Tarnowie, ale rzecz działa się w naszym mieście:
http://www.rdn.pl/news/pol-roku-kradla- ... ntow-banku" onclick="window.open(this.href);return false;

I tutaj moje pytanie: czy wiadomo w jakim banku pracownik bez autoryzacji może ot, tak sobie, przelewać kasę z konta na konto?


Trishelle
Proedroj
Posty: 406
Rejestracja: 06-02-2014, 13:54

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Trishelle »

W celu zaspokojenia ciekawości. Dowiedziałam się, że to z banku Pekao S.A.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Goscinny pisze:Może nie o Tarnowie, ale rzecz działa się w naszym mieście:
http://www.rdn.pl/news/pol-roku-kradla- ... ntow-banku" onclick="window.open(this.href);return false;

I tutaj moje pytanie: czy wiadomo w jakim banku pracownik bez autoryzacji może ot, tak sobie, przelewać kasę z konta na konto?
Kolejna sprawa z Tarnowem. Dla przypomnienia słynna sprawa na całą Polskę w Aliorze gdy Maciej P. wypłacał pieniądze klientów łącznie na ok.2 mln złotych. Nota bene Maciej P.to brat późniejszego skazanego w tarnowskiej aferze korupcyjnej Pawła P...
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Jan Kowalski »

Zapomnieliście już o nim? :)

Przed Sądem Okręgowym w Katowicach ruszył dziś proces oskarżonych o korupcję byłego szefa MSWiA, Krzysztofa Janika z SLD oraz byłego wiceministra finansów za rządów Sojuszu - Wiesława C. Zdaniem prokuratury, przyjmowali oni łapówki od katowickiej firmy kooperującej z kopalniami.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Zapomnieliście już o nim? :)

Przed Sądem Okręgowym w Katowicach ruszył dziś proces oskarżonych o korupcję byłego szefa MSWiA, Krzysztofa Janika z SLD oraz byłego wiceministra finansów za rządów Sojuszu - Wiesława C. Zdaniem prokuratury, przyjmowali oni łapówki od katowickiej firmy kooperującej z kopalniami.
Krzysia, skądinąd bardzo sympatycznego prywatnie, ale szuję polityczną nie podejrzewałem nigdy o branie łapówek. Gierki polityczne, podkopywanie działaczy to tak. Ale łapówa?.... :roll:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ