Już jest - Google Street View w Tarnowie

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

rowerzysta pisze:Obwodnica również sfotografowana i uwieczniona. Tak przy okazji, czemu tylko starówka?
Bo to miejsce wygrało w głosowaniu na uwiecznienie w streetView. Starówka wygrała.
Z jednej strony szkoda, że to odbyło się akurat wtedy i "nikt" o tym nie wiedział. W wielkiej części miasto było rozkopane wtedy. Dodatkowo możnaby wtedy usunąć 99% aut z centrum :/ Akurat na zdjęcia :P wiem czepiam się, ale jak widzę ile aut tam stoi w ścisłym centrum to aż mnie nosi :P


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3055
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Cubaza pisze:
rowerzysta pisze:Obwodnica również sfotografowana i uwieczniona. Tak przy okazji, czemu tylko starówka?
Bo to miejsce wygrało w głosowaniu na uwiecznienie w streetView. Starówka wygrała.
Z jednej strony szkoda, że to odbyło się akurat wtedy i "nikt" o tym nie wiedział. W wielkiej części miasto było rozkopane wtedy. Dodatkowo możnaby wtedy usunąć 99% aut z centrum :/ Akurat na zdjęcia :P wiem czepiam się, ale jak widzę ile aut tam stoi w ścisłym centrum to aż mnie nosi :P
Cubaza, no przecież "GLS" wiedziało i celowo tam samochodem wjechali. Pozostali również wiedzieli i wjechali na Rynek aby dokonać sabotażu! Nawet Edward Czesak wiedział i wywiesił bilboard na kamienicy! Uwiecznił się nie będąc na miejscu.

A ja odnalazłem nagranie z tamtego dnia: http://www.imav.tv/350/wydarzenia.html Obrazek
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Przejechalem się wałową i zobaczyłem to czego na żywo jakoś nie potrafiłem dostrzec- wiele sklepów, witryn, kamienic jest po prostu brzydkich. Wyglądają jak w mieścinie 10 tysięcznego miasta, daleko za kresami wschodnimi. Popatrzcie na początek Wałowej - sklep mięsny Dagro, wygląda brzydko.
Do tego dochodzi kupa reklam, i to na samym rynku także.

Dodam tylko - że dla mnie dziwne ze Ciepiela na piechotę ? a nie limuzyną ? :)
Ostatnio zmieniony 22-03-2012, 12:58 przez Beaver, łącznie zmieniany 1 raz.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jakub Kwaśny, a ja dalej będę obstawał za opcją "ktoś chciał się podlizać władzy". Za duży tutaj jest przypadek. Ktoś = jakiś szeregowy pracownik, a wyszło jak wyszło.
Ciepieli zapewne zwisało czy będzie na fotce, czy nie, ale może ktoś liczył na premię za pokazanie szefa całemu światu :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Beaver pisze:Popatrzcie na początek Wałowej - sklep mięsny Dagro, wygląda brzydko.
Tego sklepu już tam nie ma ;) Teraz jest tam salon fryzjerski przeniesiony z Placu Bohaterów Getta. Więc to się zmieniło.
Kilka miesięcy później i przynajmniej plac Rybny byłby zrobiony a nie koparki :P
Bo tak to wyszło, że Tarnów to rozkopane miasto całkowicie :P

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Oj dawno na Wałowej nie byłem :)
Ale popatrzcie na różnice parę kamienic, a kamienica z Rossmanem - różnice widac.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Beaver pisze:
Dodam tylko - że dla mnie dziwne ze Ciepiela na piechotę ? a nie limuzyną ? :)
No to akurat widok częsty, nie jest to człowiek, który korzysta garściami ze swego statusu. Bardzo często można go spotkać na peronie w Krakowie czy Tarnowie ;)

A to BMW przy Mickiewiczu z postu Gushmana to nie było przypadkiem służbowe Grada?


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3055
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Baxon pisze:
Beaver pisze:
Dodam tylko - że dla mnie dziwne ze Ciepiela na piechotę ? a nie limuzyną ? :)
No to akurat widok częsty, nie jest to człowiek, który korzysta garściami ze swego statusu. Bardzo często można go spotkać na peronie w Krakowie czy Tarnowie ;)

A to BMW przy Mickiewiczu z postu Gushmana to nie było przypadkiem służbowe Grada?
Było, tuż przed wyborami, dokładnie 6.10.2011, było spotkanie u Biskupa. Ja nasluchiwalem z płyty Rynku ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


TomekN
Prytan
Posty: 237
Rejestracja: 01-03-2011, 22:14

Post autor: TomekN »

Będą widoki reszty miasta czy tylko stare miasto i obwodnica?
http://www.kpt.jun.pl/ - tarnowskie forum o komunikacji zbiorowej

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

TomekN, na dziś tylko tyle - i aż tyle, bo niewiele polskich miast jest w Street View. Pewnie dłuuuugo poczekamy na poszerzenie zakresu.

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Kraków cały objechany. Krupówki to chyba wysiedlili na czas przejazdu, bo pusto jak po bombie atomowej....albo robione o 5 rano...

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

robas pisze:Kraków cały objechany. Krupówki to chyba wysiedlili na czas przejazdu, bo pusto jak po bombie atomowej....albo robione o 5 rano...

Chyba wszystkie duże miasta zostały przedstawione w całości.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Objechali miasta gospodarzy na Euro 2012 plus Kraków, Lublin, Białystok, Szczecin i Łódź, a kilka innych miast po łebkach, nawet Brzesko ma przejazd przez Rynek ;)
Tarnów odbębnili bo w plebiscycie zajął jakieś tam miejsce...


Autor tematu
Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

Tak dla wyciszenia emocji, można się ruszyć ze street view do Amazonii - http://goo.gl/3OrTa


Cubaza
Rhetor
Posty: 3795
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Marcin Zaród pisze:Tak dla wyciszenia emocji, można się ruszyć ze street view do Amazonii - http://goo.gl/3OrTa
Ale jazda :D Jakie google jest i jaką ma politykę, ale za pomysły to ich podziwiam :D

ODPOWIEDZ