Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Exyou »

E tam , radni po prostu pokazali co sądzą o tym pseudo prezydencie ;)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: defekator »

I dzisiejsze święto było wprost idealne na takie manifestacje poglądów politycznych - tak jakby nie mogli wytrzymać jednego dnia bez tej ich śmiesznej wojenki. A potem będą jęczeć o budowaniu podziałów w społeczeństwie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Michał W.
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2016, 23:56

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Michał W. »

To właśnie Roman Ciepiela rozpoczął ciąg dzisiejszych wydarzeń. To on na stronach Tarnowa podał informację, że tylko on będzie składał wiązanki pod Grobem Nieznanego Żołnierza. Wstyd, że na tę kompromitację prezydenta w tak żałosnym stylu odpowiedzieli radni i posłanka PIS. Ze zdjęć wynika, że podczas składania wiązanek byli tam praktycznie tylko oni. Podczas tak ważnego dla Polaków święta oni pokazali, ze wyżej cenią miłość do partii, niż do ojczyzny.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Goscinny »

Ja na stronach widzę coś takiego:
"Uroczystości rozpoczną się o 11.45 złożeniem wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza przez prezydenta Tarnowa, radnych oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń. Zaproszeni są wszyscy mieszkańcy. - Bądźmy w to radosne święto razem – apeluje prezydent, Roman Ciepiela."

Nie widzę nigdzie, że tylko Ciepiela miał składać wieńce. Może chodziło o to, że radni byli na drugim miejscu?


Michał W.
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2016, 23:56

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Michał W. »

Nie. Chodziło dokładnie o to, o czym napisałem.
Załączniki
plakat.jpg
plakat.jpg (49.46 KiB) Przejrzano 6733 razy



Michał W.
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 23-02-2016, 23:56

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Michał W. »

Nigdzie nie ma. Zostało zmienione po interwencji Kądzielawskiego. W żadnym miejscu nie napisałem, ze wciąż to tam jest. Logika nie jest twoją najmocniejszą stroną, w przeciwieństwie do agresywnego stylu rozmowy.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Goscinny »

Masz dowód, że kiedykolwiek było na tych stronach? Bo jak nie, to może po prostu to wymyśliłeś? Może coś o tej "interwencji" chociaż było? Pan Kądzielawski zapewne się tym nie chwalił na FB, prawda?
Widzę, że chcesz mieć mocne wejście, ale musisz nad tym popracować.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11638
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: defekator »

Załóżmy, że faktycznie coś takiego było na stronach miasta. Była interwencja i jak wszyscy widzimy komunikat został poprawiony a sprawa wyjaśniona. Dalej zatem nie widzę usprawiedliwienia dla tej żałosnej wojenki polsko-polskiej - zwłaszcza w takie święto.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Dorota1975 »

zamieszanie było, nawet rzeczniczka UMT wypowiadała się gdzieś, że to pewna niezręczność była z tym sformułowaniem o złożeniu wieńca przez prezydenta. Nie wiem po co Ciepieli takie zmiany i składanie wieńców przed mszą, jak można było zostawić wcześniejsze dobre rozwiązanie - najpierw wszyscy na mszy, potem wszyscy składają wieńce.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Jan Kowalski »

Był taki wpis na stronie. Jak się zrobiło zamieszanie, to widziałem przed zmianą. Później była szybka akcja na poprawienie. Błąd nie był gruby i skorygowany, ale wymowny, bo pokazał jak rzeczywiście magistrat widzi rolę Ciepieli w mieście. Całość wypadła bardzo żałośnie. Widziałem tych radnych i Czechową, jak samotnie sobie zrobili imprezę partyjną. To kolejny przykład na to, ze za rok trzeba to całe towarzystwo bydlęce rozgonić w cholerę.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Goscinny »

I tutaj się zgadzam. Rada i prezydent to tylko koszty, a obydwie strony zachowują się jak dzieci.
Wszyscy w swoich piaskownicach.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: LordRuthwen »

Jan Kowalski pisze:Był taki wpis na stronie. Jak się zrobiło zamieszanie, to widziałem przed zmianą. Później była szybka akcja na poprawienie. Błąd nie był gruby i skorygowany, ale wymowny, bo pokazał jak rzeczywiście magistrat widzi rolę Ciepieli w mieście. Całość wypadła bardzo żałośnie. Widziałem tych radnych i Czechową, jak samotnie sobie zrobili imprezę partyjną. To kolejny przykład na to, ze za rok trzeba to całe towarzystwo bydlęce rozgonić w cholerę.
Rozgonić? I kim zastąpić? Przylezą kolejni i zrobią to co im wyznaczy najjaśniejszy, znaczy chlewu ciąg dalszy.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Pan Ciepiela rozsądny czy NIErozsądny Prezydent

Post autor: Jan Kowalski »

Pisząc rozgonić miałem na myśli wybór na kolejną kadencję osób, w najlepszym przypadku, nie należących do PO i PiS. Przecież to wstyd dla miasta, że w tak ważnym dniu, oni robią swoje partyjne przepychanki. Chcą służyć swoim partiom - niech służą, takie ich prawo. Ale jak chcą służyć mieszkańcom, to niech się zachowują przyzwoicie, zagryzą swoje antagonizmy bo w tym momencie nie są Ciepielą i Koprowskim, tylko reprezentantami tarnowian.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ