ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11630
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Jan Kowalski pisze: Projekt ustawy jest tak dobry, że nie mogę się doczekać co wymyśli totalna opozycja, żeby go nie pochwalić :)

Bez przesady, nie zaniżajmy standardów. To, że nie ma w nim większych kontrowersji nie oznacza jeszcze, że ten projekt nie ma wad. Owszem jest przyzwoity ale nic więcej. No i czy przypadkiem nie jesteś zwolennikiem JOWów, które ten projekt zamierza zlikwidować?

kari pisze:"Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, został nominowany do nagrody Izby Gospodarki Elektronicznej w kategorii Osobowość Polskiej Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. "

To są jaja...
Odgrzewane. Wiadomość dość stara i była tu już gruntownie analizowana ;) Nie rozumiem tylko po co odgrzewają na stronie miasta wiadomość z września.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: pilips1982 »

Prezydent ostro zabiera się za przygotowania do wyborów.
W ramach tych przygotowań zapowiedział rezygnację z finansowania umywalni i noclegowni fundacji pani posełAnny Czech (PiS) "Kromka chleba".
Widać, że liczy na przechylenie szali zwycięstwa głosami bezdomnych ;)
A tak na poważnie to żałosne i mierne.
Pan Prezydent trzyma "poziom".


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Pomysł rezygnacji z finansowania noclegowni jest głupi.Ja i tak cały czas mam nadzieje, zę Ciepiela nie będzie startował, bo nic dobrego dla miasta nie robi.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Dorota1975 »

zmieniły się przepisy i posłanka Anna Czech powinna to wiedzieć i może coś pozmieniać w swojej fundacji, np. połączyć, zmienić zakres usług itd. od kilku miesięcy obowiązuje rozporządzenie ministra rodziny, pracy i polityki społecznej w sprawie standardów noclegowni, schronisk dla osób bezdomnych i ogrzewalni. nie pamiętam szczegółów, nie ma formy 'łazienka dla bezdomnych', natomiast noclegownia ma być czynna cały rok, różne są tylko godziny w zależności od miesięcy. Noclegownia 'Kromki chleba', według informacji na stronie, jest nieczynna w wakacje.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Goscinny »

Dodatkowo po zmianie przepisów miasto nie może finansować tego typu działalności, ale to też wygodnie jest przemilczane przez pisowców.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

kari pisze:Ja i tak cały czas mam nadzieje, zę Ciepiela nie będzie startował, bo nic dobrego dla miasta nie robi.
Nieprawda. Miasto kwitnie.
Powstało 1900 miejsc pracy.
Poza tym są widoki na przyrost liczby mieszkańców.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

To sarkazm, prawda?
?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: ad2222 »

@kari: z tego, co zrozumiałem, to ma to obowiązywać od następnej kadencji.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: gushman »

kari pisze:"Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, został nominowany do nagrody Izby Gospodarki Elektronicznej w kategorii Osobowość Polskiej Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. "

To są jaja...
To może za ten fajnie zaimplementowany licznik na http://www.romanciepiela.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :P
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

gushman pisze:
kari pisze:"Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, został nominowany do nagrody Izby Gospodarki Elektronicznej w kategorii Osobowość Polskiej Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. "

To są jaja...
To może za ten fajnie zaimplementowany licznik na http://www.romanciepiela.pl" onclick="window.open(this.href);return false; :P
Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, działająca w branży gospodarki cyfrowej, nie wyłączając osób działających w administracji publicznej. Zgłoszenie do Konkursu jest bezpłatne, wymaga spełnienia poniższych formalności:

zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko osoby zgłaszanej do Konkursu oraz opis jej zasług dla rozwoju polskiej gospodarki cyfrowej lub rozwoju polskiej regionalnej gospodarki cyfrowej (do 500 słów),


No to jestem ciekawy kto Romana Ciepielę zgłosił i czym to uzasadnił :) Bo za innowacyjny profil i aktywną stronę internetową raczej nie dostał nominacji.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Do tej pory Wydział Komunikacji Społecznej nie miał stanowiska zastępcy. Konkurs na wicedyrektora tego działu wygrała właśnie Lucyna Bielatowicz z działu PR Grupy Azoty.

Po co dodatkowy etat dyrektorski w magistracie? Rzeczniczka Urzędu Miasta Daniela Motak twierdzi, że potrzeba utworzenia tego stanowiska wynika ze zwiększenia liczby zadań w Wydziale Komunikacji Społecznej. – Struktura organizacyjna urzędu nie jest ustalona raz na zawsze. W historii samorządu wielokrotnie się już zmieniała w zależności od zadań oraz potrzeb, które urząd realizował. Niedawno zaszła taka właśnie zmiana, na skutek której to stanowisko zostało powołane. Wydział Komunikacji Społecznej przejął część kompetencji wydziału współpracy aglomeracyjnej i międzyregionalnej – tłumaczy Daniela Motak.

W konkursie startowały dwie osoby. Przegranym kandydatem nie był jednak Grzegorz Pulit, który straci za parę dni stanowisko doradcy prezydenta do spraw komunikacji społecznej z powodu znowelizowanej ustawy o pracownikach samorządowych. Przestanie on pracować w Urzędzie 3 grudnia.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

Z cyklu poznajmy się. Nowa wicedyrektor. Jedyne co wiem na pewno o niej to fakt, że nie nosiła ulotek w tarnowskiej Unii Wolności :lol: :lol: Bo jest z Dębicy.
Załączniki
Lucyna Bielatowicz
Lucyna Bielatowicz
lucyna.jpg (83.82 KiB) Przejrzano 5157 razy
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Papiery ma wporzo, wygląda też nieźle. Idą wybory - Roman wzmacnia najistotniejszy wydział w mieście, wydział propagandy.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Na rok przed wyborami utworzył takie stanowisko. No ciekawe...

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

A już w sobotę w Tarnowie starcie tytanów. O stołek szefa lokalnej PO staną w konkury dwaj najznamienitsi przedstawiciele tej formacji. Robert Wardzała i Mirek Banach :D
Głosować może każdy członek PO. Szykuje się radykalna zmiana :D :D :D
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

ODPOWIEDZ