ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

I ty Brutusie?
No to ładnie.To po Ciepieli.

http://www.rdn.pl/news/robert-wardzala- ... rach-wideo" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol:
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: gushman »

"szef Małopolskiego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego".

A co to? To "prawnik za darmo" już się nie podpisuje Platformą?
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Raczej Platforma będzie odcinać się od Ciepieli. Że niby oni w ogóle nie mieli nic wspólnego z władzami miasta. No chyba, że to Wardzała się chce usamodzielnić
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

gushman pisze:"szef Małopolskiego Regionalnego Funduszu Poręczeniowego".

A co to? To "prawnik za darmo" już się nie podpisuje Platformą?
Robert po wykopaniu go z sejmu przez wyborców został bez pracy i partia zatroszczyła się o jego byt. Ogłoszono konkurs jednoosobowy w którym spełniał on wszystkie warunki. Odsyłam do wywiadu w RDN sprzed około 2 lat, gdy Dorotka przepytywała go z kompetencji jakie posiada do pełnienia tego stanowiska. Ubaw gwarantowany.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: gushman »

Jan Kowalski pisze: Odsyłam do wywiadu w RDN sprzed około 2 lat, gdy Dorotka przepytywała go z kompetencji jakie posiada do pełnienia tego stanowiska. Ubaw gwarantowany.
Czyżby szczycił się w nim rekordem tarnowskiego toru? :P
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: hurricane »

Lol.

Szczerze to myślałem, że po Ścigale i Ciepieli gorzej już nie będzie mogło być... jak widać może być... Jak Tarnów ma mieć Roberta Wardzałę jako Prezydenta to ja już wolę tego Koprowskiego czy inną PiSowską degrengoladę... Z resztą Roberta rozjadą w debatach... Fundusz Poręczeniowy - szukali posady na miarę człowieka...

A Ciepieli mi nie szkoda... bo dziadostwo jakie teraz jest należy zakończyć, im szybciej tym lepiej.
gushman pisze:Czyżby szczycił się w nim rekordem tarnowskiego toru? :P
Biorąc pod uwagę, że rekord ten był o ponad sekundę lepszy od poprzedniego sugeruję, że chronometrażysta coś pokręcił... OIDP to chyba nie było na zawodach wysokiej rangi, typu mecze ligowe :P.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Wardzała nie ma tarnowianom nic do zaoferowania. Był marnym posłem. Wystąpień sejmowych zaliczył raptem 13, za to na maksa ciągnął kasę na paliwo i utrzymanie biura. Jego kadencję można było ograniczyć do zaśmiecania miasta plakatami ze swoją facjatą sugerującymi, że jest prawnikiem, mimo iż jego osiągnięcie to zrobiony niedawno licencjat na mało znaczącej uczelni. Co ciekawe jest on na tyle... inteligentny inaczej... że ostatnio postanowił nasrać do swojego gniazda i pojechał w radiu RDN po Ciepieli. Jeśli chodzi o tę partię to jedyną szansę na zwycięstwo dawałby im Kiwior, ale z tego co wiem, to nie planuje on porzucenia wójtowania. Z tarnowskich twarzy w miarę sensownym kandydatem byłby Zbyszek Kajpus.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

To teraz tylko trzymać kciuki aby PIS wystawił Kądzielawskiego a nie Koprowskiego. Bo biedne to miasto będzie jak w drugiej turze spotka się Koprowski z Wardzałą. Ale coś obawiam się, że po raz kolejny partyjne interesiki tak u jednych jak i drugich przeważą nad interesem miasta.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Mimo, że kandydatura Ciepieli jest najsłabsza jaką widziałem, to w 1 turze pokona on bez problemu Wardzałę. Patrząc na przykład Krakowa nie zdziwiłbym się, jakby Gowin wypuścił swojego kandydata niezależnie od PiS.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Z całym szacunkiem dla pana Wardzały, ale nie ma on szans na wygraną. Oglądałem jego wystąpienie w Tarnowskiej Tv oraz słuchałem wywiadu w RDN Małopolska.To były tylko górnolotne frazesy i powtarzanie tego, o czym już wszyscy w Tarnowie wiedzą- brak pomysłu na rozwój miasta, wyludnianie się i to, że miastu potrzeba nowych miejsc pracy i inwestorów.
Nie widzę, żeby Wardzała miał pomysł na Tarnów.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: defekator »

Z nimi wszystkimi tak jest. Problemy potrafią zdiagnozować trafnie (zresztą to nie jest sztuka) tylko jakoś o sposobach rozwiązania tych problemów cisza.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM



kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Wydaje mi się, że miastu jest potrzebny ktoś, kto do tej pory nie zajmował się polityką, albo ktoś z zewnątrz jak np. Robert Biedroń, który został prezydentem Słupska nie będąc związany z tym miastem.Spojrzał na nie z boku i przyniosło to efekty.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: hurricane »

kari pisze:Wydaje mi się, że miastu jest potrzebny ktoś, kto do tej pory nie zajmował się polityką, albo ktoś z zewnątrz jak np. Robert Biedroń
Panie, w takim Tarnowie Biedroń jest niemożliwy, przecież na Mościckiego, Legionów i na Kapitulnej dostaliby zawału na samą myśl. Oni na to nie pozwolą. Dla nich PiSowiec jest dobry, a im głupszy tym lepszy :).

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: gushman »

hurricane pisze:Biorąc pod uwagę, że rekord ten był o ponad sekundę lepszy od poprzedniego sugeruję, że chronometrażysta coś pokręcił... OIDP to chyba nie było na zawodach wysokiej rangi, typu mecze ligowe :P.
To był mecz ligowy, chyba nawet z Rzeszowem (głowy nie dam). Robert uciekał co koń wyskoczy przez Węgrem Adorjanem (tego jestem na 100% pewien) i w sumie nawet specjalnie mnie ten rekord wtedy nie zdziwił. Oni naprawdę byli szybcy. Jednak później wiele osób podważało pomiar sugerując, że sędzia liniowy zatrzymał pomiar nieopacznie machając chorągiewką przed fotokomórką. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ