ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za odwołaniem Przezydenta Tarnowa

TAK
56
63%
NIE
33
37%
 
Liczba głosów: 89


Aghar
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 17-03-2014, 08:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Aghar »

Przykro mi, ale sala koncertowa przy szkole muzycznej ma projekt, a nawet pozwolenie na budowę. Ma nawet dofinansowanie które może utracić.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Ciepiela w wywiadzie dla Tarnowskiej Tv twierdzi, że bieżnia lekkoatletyczna jest dobrze wykonana i nie ma tam żadnych nieprawidłowości.
Kilka miesięcy temu mówił, że wykonawca jest zobowiązany do poprawek i zrobi to na wiosnę.
Coś mu się chyba już myli...


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: pilips1982 »

Trafiłem dziś przez przypadek na kanał ZVAMI na platformie Multimedii. A tam z kolei na serwis informacyjny. A w tym serwisie na relację ze spotkania z dziennikarzami JE Sz. P. Romana.
Nic w tym dziwnego, nawet się chwali, gdyby nie...
No właśnie, zawsze jest gdyby. Spotkanie zostało zorganizowane w kawiarni Sofa.
I tu pojawiają się u mnie dwa pytania, a mianowicie:
- czy UM nie posiada sali konferencyjnej, gdzie może podać równie skromne jak w ww. kawiarni ciasteczka i wodę i nie płacić za wynajem całej kawiarni na potrzeby spotkania
- i uprzedzając, jeśli właściciel kawiarni udostępnił ją bezpłatnie to czy skorzystanie z takiej oferty jest etyczne?


Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

pilips1982 pisze:Trafiłem dziś przez przypadek na kanał ZVAMI na platformie Multimedii. A tam z kolei na serwis informacyjny. A w tym serwisie na relację ze spotkania z dziennikarzami JE Sz. P. Romana.
Nic w tym dziwnego, nawet się chwali, gdyby nie...
No właśnie, zawsze jest gdyby. Spotkanie zostało zorganizowane w kawiarni Sofa.
I tu pojawiają się u mnie dwa pytania, a mianowicie:
- czy UM nie posiada sali konferencyjnej, gdzie może podać równie skromne jak w ww. kawiarni ciasteczka i wodę i nie płacić za wynajem całej kawiarni na potrzeby spotkania
- i uprzedzając, jeśli właściciel kawiarni udostępnił ją bezpłatnie to czy skorzystanie z takiej oferty jest etyczne?
Nic nie kosztowało. Nie bój się. A właściciel mieszka (na ogół) i zarabia w Dubaju, więc uwierz mi, że taki UMT to by sobie kupił i mu Roman nie wiele moze załatwić :lol: Bardziej bałbym się ewentualnego następcy RC, który zapewne będzie wynajmował salkę parafialną i z pewnością nie za Bóg zapłać .
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: pilips1982 »

Szczerze mówiąc to w nosie mam gdzie zarabia i co by mógł kupić - tak naprawdę to kibicowałbym mu, żeby skoro może kupić UMT to żeby kupił tereny po Owintarze i je zagospodarował, skoro taki majętny i ogarnięty.
Chodzi o zasady. Władza nie korzysta z przywilejów oferowanych przez osoby mogące kiedyś przypomnieć o przysługach wyświadczonych ww. władzom.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Mr Greenback »

pilips1982 pisze:Szczerze mówiąc to w nosie mam gdzie zarabia i co by mógł kupić - tak naprawdę to kibicowałbym mu, żeby skoro może kupić UMT to żeby kupił tereny po Owintarze i je zagospodarował, skoro taki majętny i ogarnięty.
Chodzi o zasady. Władza nie korzysta z przywilejów oferowanych przez osoby mogące kiedyś przypomnieć o przysługach wyświadczonych ww. władzom.
Owintar od dawna ma właściciela i tam kieruj swe żale. Szukasz afery nie tam gdzie trzeba. UMT może sobie robić spędy gdzie chce. Jakby płacił byłoby źle bo dlaczego tam płaci, a jak za darmo to źle bo może być taka przysługa przypomniania w przyszłości...Do pisu wstępujesz , ze narracja marudy ci się udziela?
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Słyszałem z wywiadu - chyba dla RDN, że pani od PR przejęta z Azotów, wygrała konkurs i ona jest po to, żeby media miały lepszy kontakt z urzędem. Pulitowi są wdzięczni, ale on już nie pracuje (zapomniał dodać, że nie pracuje na etacie, ale wciąż zarabia dzięki urzędowi). Że Ciepiela jest otwarty na kontakt z mediami (z obywatelami na czacie już chyba nie). Pełna transparentność w roku wyborczym.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

pilips1982 pisze:Chodzi o zasady. Władza nie korzysta z przywilejów oferowanych przez osoby mogące kiedyś przypomnieć o przysługach wyświadczonych ww. władzom.
Zgadza się, o takich rzeczach należy stale przypominać.


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: pilips1982 »

Mr Greenback pisze:
pilips1982 pisze:Szczerze mówiąc to w nosie mam gdzie zarabia i co by mógł kupić - tak naprawdę to kibicowałbym mu, żeby skoro może kupić UMT to żeby kupił tereny po Owintarze i je zagospodarował, skoro taki majętny i ogarnięty.
Chodzi o zasady. Władza nie korzysta z przywilejów oferowanych przez osoby mogące kiedyś przypomnieć o przysługach wyświadczonych ww. władzom.
Owintar od dawna ma właściciela i tam kieruj swe żale. Szukasz afery nie tam gdzie trzeba. UMT może sobie robić spędy gdzie chce. Jakby płacił byłoby źle bo dlaczego tam płaci, a jak za darmo to źle bo może być taka przysługa przypomniania w przyszłości...Do pisu wstępujesz , ze narracja marudy ci się udziela?
Łapiesz mnie za słowa. W miejsce Owintar możesz sobie wpisać dowolną nieruchomość jaka Ci przyjdzie do głowy.
Chodziło mi o to, że UM dysponując odpowiednimi pomieszczeniami wygłupia się robiąc spotkania z mediami po knajpach, gdzie nawet odpowiedniego nagłośnienia brak, co było słychać w relacji, o której pisałem.
A do tego te wygłupy mogą powodować pytania, które wcześniej zadałem. Nawet jeśli nie maja żadnych podstaw.
Co do moich sympatii politycznych, to nie wiem co miałyby mieć wspólnego z tematem. Zwykły off topic z Twojej strony.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: Jan Kowalski »

Jan Kowalski pisze:Dostałem wczoraj do skrzynki gazetkę z Urzędu Miasta. Jakbym nie mieszkał w Tarnowie, to chciałbym w nim zamieszkać po jej przeczytaniu.
No i nie tylko ja dostrzegłem ten propagandowy ruch Ciepieli.

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... niec-roku/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jak poinformował Urząd Miasta Tarnowa, przygotowanie 28-stronnicowej gazety "#tarnówsięzmienia (teksty, infografiki, szata graficzna, korekta, skład i łamanie) kosztowało 14 tysięcy złotych brutto. Druk w wybranej w przetargu drukarni Polska Press sp. z o.o. w Warszawie i dostawa kosztowała 12 tysięcy 915 złotych brutto. Dystrybucja na terenie miasta przez Pocztę Polską do wszystkich gospodarstw domowych to 15,947 zł brutto. Co jak podkreśla Urząd Miasta Tarnowa, przy 44 tysięcznym nakładzie, daje niecałe 98 groszy za przygotowanie, druk, dostawę i dostarczenie.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

Bez lokalnej kolorowej gazety informacyjnej jak bez tlenu. Tarnów stał się lepszym miastem dzięki tej publikacji i genialnemu planowi dystrybucji.

Zatem "98 groszy za egzemplarz" bez cienia wątpliwości dopisujemy po stronie niepodważalnych sukcesów magistratu!


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

https://www.youtube.com/watch?v=er3aGyg2gXU" onclick="window.open(this.href);return false;

Roman udzielił długiego wywiadu.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: kari »

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela otrzymał nagrodę w kategorii „Osobowość Rynku Pracy”.

Aha.

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: ROMAN CIEPIELA-JAK ODWOŁAĆ PREZYDENTA MIASTA TARNOWA?

Post autor: dropszot »

W pełni zasłużona nagroda.
Tarnów bujnie rozkwita nie bez powodu.

ODPOWIEDZ