Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Wiadomości "z miasta".

Autor tematu
japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Post autor: japoneczka01 »

Masz 100% racji, tylko że jak już wcześniej pisałam zajęcia dla młodzieży są w formie 2 sekcji czyli boks i piłka ręczna. Hala nie jest wykorzystana. Trenerzy, którzy trenują tę młodzież przyznają, że zwyczajnie świeci pustkami. Chyba coraz mniej tej młodzieży, a zwłaszcza tej co byłaby zainteresowana sportem. Dlatego można tę lukę wypełnić kimś innym.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Post autor: Goscinny »

No to wystarczy "się wziąć", albo iść do różnych instytucji, które zajmują się seniorami.
Rok w rok z BO idą setki tysięcy złotych na "centra senioralne" - może tam warto zacząć, skoro mają takie środki? Przekonać ich do stworzenia takich zajęć, skoro jest zapotrzebowanie.


Autor tematu
japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Post autor: japoneczka01 »

Goscinny - założyłam wątek nie po to, abyś udzielał porad niekonkretnych, tylko po to, aby ktoś kto się na tym zna, chce i ma jakieś doświadczenie skorzystał z pomysłu i zastosował w praktyce. Ze swej strony zrobiłam tyle na ile mogłam, czyli rozpoznanie na miejscu co niniejszym przekazałam. Jak nie masz żadnych konkretnych propozycji, które jesteś w stanie przełożyć na praktykę, to może lepiej zamilcz, bo takie uwagi typu: gdzieś jakieś, może ktoś - są żałosne.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Post autor: Goscinny »

Czyli: ty się nie znasz, ale się wypowiadasz, ale innym zabraniasz i jeszcze ich obrażasz. Ciekawe podejście.
"Weźmy się i zróbcie to" - takie coś już nie działa.
Podałem konkretne rozwiązanie, ale po co czytać, prawda? - lepiej próbować się wymądrzać.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Post autor: ad2222 »

@Goscinny: nie wypowiedziałeś się "pa linii kamitieta" - więc "zamilcz" :)
Pałac Młodzieży ma organizować czas dla seniorów, to może Uniwersytet Trzeciego Wieku zacznie robić zajęcia dla młodzieży?

Koleżanka japoneczka01 myli pojęcia "właściciel nieruchomości" i "organizator gier i zabaw".
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Autor tematu
japoneczka01
Proedroj
Posty: 486
Rejestracja: 16-12-2015, 12:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hala Sportowa przy ul. Gumniska

Post autor: japoneczka01 »

Goscinny - ciekawe dlaczego uważasz, że obrażam innych? Nie użyłam wobec nikogo ani jednego słowa uważanego za obraźliwe.
Cytuję: " ty się nie znasz, ale się wypowiadasz, ale innym zabraniasz - już na pierwszej stronie odpowiadałam Dominikowi, że właśnie się nie znam, więc kto tu czyta nieuważnie?
"Podałem konkretne rozwiązanie" - jak dla mnie to nie są żadne konkrety, bo o tym wie każdy (tak przypuszczam) a mój wątek jak już pisałam wcześniej jest adresowany do osób chętnych do zorganizowania zajęć. Nie jesteś tym człowiekiem, to nie musisz się wypowiadać i krytykować, gdyż to nic twórczego nie wnosi do tematu.

ad2222 - cytuję "Pałac Młodzieży ma organizować czas dla seniorów, to może Uniwersytet Trzeciego Wieku zacznie robić zajęcia dla młodzieży" - też już pisałam na poprzedniej stronie o Uniwersytecie, że organizuje, ale sale trzeszczą w szwach, a hala świeci pustkami, więc dlaczego nie można by jej wykorzystać.

Wyraźnie daliście do zrozumienia, że wątek Was nie dotyczy, a mądrej głowie dość...

ODPOWIEDZ