Zakłady Mechaniczne hałas

Wiadomości "z miasta".
ODPOWIEDZ

Autor tematu
farciarzgilmore
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: farciarzgilmore »

Jest tu jakaś osoba, która mieszka w tamtych rejonach albo kogoś zna? Chodzi mi o dzielnicę Chyszów, ul.Rowna, Miodowa itd. Jak to jest z tymi hukami z Mechanicznych? Dalej jest to uciążliwe, że się nie da normalnie funkcjonować? Może coś z tym zrobili? Pytam w kontekście ewentualnej przeprowadzki w tamte rejony. To poważny temat.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: LordRuthwen »

W rejonie zusu słuchać ich pięknie. Nie jest to jakoś strasznie uciążliwe przez cały dzień, bo strzelają co jakiś czas, ale słychać.
Co lepsze w Skrzyszowie też :-)

Wysłane z mojej budki telefonicznej



aaee
Archont
Posty: 649
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: aaee »

Ja też w okolicach ZUSu i tutaj na prawdę trzeba było się mega wyciszyć żeby usłyszeć, a jeśli już to rzadko i niedługo


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: faleQ »

Widocznie do mnie się lepiej niesie. Na Mościckiego x Reymonta słychać te ich próby. I zależy też co przestrzeliwują, mniejszy kaliber jest cichszy I nie jest to jakiś ciągły hałas, tylko raz na kilka minut. Uciążliwe nie jest, ale można się przestraszyć za pierwszym razem

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka



green123
Archont
Posty: 903
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: green123 »

Mieszka ktoś stąd w Krzyżu i słyszy od miesiąca strzaly? Zaczynają mnie one irytować. O ile na początku myślałem, że to dzieci strzelają petardami, to codziennie o różnych godzinach słychać huk. Ktoś wie co to za huk? Okolice Nowodąbrowskiej przy ulicy szuszkiewicza. Codziennie ten sam huk, jakby wystrzały z petard. Słyszalne i to bardzo.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: LordRuthwen »

Przecież tam strzelnica loku jest

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



green123
Archont
Posty: 903
Rejestracja: 30-08-2012, 19:03

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: green123 »

Do Loku to tam jakieś 3km. Nigdy nie było słychać takiego hałasu, a mieszkam tam lata.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Zakłady Mechaniczne hałas

Post autor: defekator »

To nie jest ze strzelnicy LOKu tylko ze strzelnicy "testowej" Zakładów Mechanicznych. Od lat to było słychać - może w ostatnich dniach coś z pogodą było, że lepiej dźwięk niosło.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ