pilnie szukam dekarza blacharza

Ogłoszenia typu "kupię, sprzedam". Oferty pracy. Przed napisaniem tutaj czegokolwiek - przeczytaj krótki regulamin.

Moderator: Goscinny

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: LordRuthwen »

Pilnie szukam blacharza dekarza, który podejmie wyzwanie aktimela i w tym roku wymaluje mi dach (blacha ocynk), wybije dwa okna dachowe, zaizoluje dach i strop.
Mówiąc krótko: zostałem wystawiony przez "fachowca" i szukam chętnych.
Potrzebuje fv, więc wujek nie wymaluje po pracy...
Kontakt: lordruthwen małpeczka interia.pl

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: LordRuthwen »

Jak coś to dalej aktualne :P


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Re: pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: bart11 »

LordRuthwen pisze:Pilnie szukam blacharza dekarza, który podejmie wyzwanie aktimela i w tym roku wymaluje mi dach (blacha ocynk), wybije dwa okna dachowe, zaizoluje dach i strop.
Mówiąc krótko: zostałem wystawiony przez "fachowca" i szukam chętnych.
Potrzebuje fv, więc wujek nie wymaluje po pracy...
Kontakt: lordruthwen małpeczka interia.pl
Gratuluje poczucia humoru :)
Fachowiec, FV, w tym roku - powodzenia.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: LordRuthwen »

Znaczy że jesteś specjalistą od wszystkiego a nie znasz rynku, ekipy do elewacji na tych samych warunkach zacząłem szukać jeszcze później, wchodzą za 2 tygodnie. Dekarzy mam kilku, ale mają ceny z kosmosu.

Uzupełniając pierwszy post - umowa w tym miesiącu robota na wiosnę, bo na tą pogodę łażenie po dość stromym dachu nie jest najlepszym pomysłem.


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Re: pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: bart11 »

LordRuthwen pisze:Znaczy że jesteś specjalistą od wszystkiego a nie znasz rynku, ekipy do elewacji na tych samych warunkach zacząłem szukać jeszcze później, wchodzą za 2 tygodnie. Dekarzy mam kilku, ale mają ceny z kosmosu.

Uzupełniając pierwszy post - umowa w tym miesiącu robota na wiosnę, bo na tą pogodę łażenie po dość stromym dachu nie jest najlepszym pomysłem.
Akurat przerabiam tematy budowlane w swoim domku i wiem, że zdobycie sensownej ekipy wymaga dużego wyprzedzenia... Z drugiej strony, czy nie boisz się brać fachowców, którzy mają krótkie terminy? Sprawdzałeś ich "portfolio"?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: Cubaza »

Gdzie napisał, że chce krótkie terminy? Przypominam, że post właściwy jest z lipca. Sorry ale każda ekipa wymaluje dach w przebiegu 5 miesięcy.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: pilnie szukam dekarza blacharza

Post autor: LordRuthwen »

bart11, nie tylko sprawdziłem portfolio ale również mieszkałem w bloku, który ta ekipa ociepliła i na prawdę nie było się do czego doczepić.

ODPOWIEDZ