Tenis - kto pogra?

Imprezy sportowe, plotki z torów, boisk, dyskusje o sporcie

MaciusAH
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 10-06-2015, 18:16

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: MaciusAH »

Teraz wybudowano sporo orlików i np nie wiecie czy na niektorych mozna pograc w Tenisa? tak w promieniu 30km od Tarnowa ;).
Wtedy mozna zagrac za darmo tyle ze dojazd :D np w Dębnie mozna zagrać koło Brzeska , wiadomo ze to nie na korcie tylko na boisku do siatki,kosza, ale sa linie do tenisa.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: LordRuthwen »

Lisia Góra


4r73k
Obywatel
Posty: 33
Rejestracja: 25-10-2010, 18:42

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: 4r73k »

Na oś. Koszyckim są dwa betonowe korty z nowymi siatkami:
https://www.google.pl/maps/@49.994235,2 ... 312!8i6656
Bez żadnych opłat.


MaciusAH
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 10-06-2015, 18:16

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: MaciusAH »

Ale temat ucichł.. może ktoś by pograł na koszyckim?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: ad2222 »

A można sobie zarezerwować taki kort? Czy kto pierwszy, ten lepszy?

Aaa, i przy okazji - można zrobić bramki na karty chipowe, z możliwością otwarcia kortu kartą miejską :) - na coś by się ta karta mogła w końcu przydać.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: Cubaza »

Taaaa przychodzi dwójka dzieci żeby sobie zagrać i będą wyrabiać kartę miejską po to ;-) lekko nietrafiony pomysł ;-)

Tap Tap z LG G3 za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: ad2222 »

Cubaza - to tylko luźna propozycja, ale wydaje mi się, że na miejskim, publicznym i bezpłatnym korcie fory powinni mieć mieszkańcy Tarnowa, zwłaszcza, że kort jest na obrzeżach miasta. To właśnie po to została wymyślona Karta Miejska - Twój podatek idzie do kasy miasta, i z tego korzystasz. Mieszkańcy Gminy Tarnów widzą takie cuda, mówią głośno: "WOOOOW!" - i głosują w referendum za przyłączeniem do miasta.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: Cubaza »

Ad2222, ja to rozumiem. Jednak mi chodzi tylko o to, że dostęp po przytknięciu karty miejskiej. Dojdziemy do absurdu, że nawet 5 letnie dziecko będzie musiało mieć kartę bo nie wejdzie na Orlika na przykład

Tap Tap z LG G3 za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: ad2222 »

Ale to na Koszyckim to Orlik? To chyba inna rozmowa jest, bo Orliki to program rządowy? Poza tym 5 letnie dziecko nie ma prawa wałęsać się samo poza domem. A starsze może nosić ze sobą kartę, wyrobienie jej to nie jest jakaś kosmiczna trudność.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: Cubaza »

To był tylko przykład. Boisko miejskie sportowe. Załóżmy trawiaste do koszykówki...
Widzę, że każdego słowa w mojej wypowiedzi się przyczepiłeś. No to 8 latek. No to 10 latek. No to 12 latek.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: ad2222 »

Przykro mi, że odnosisz wrażenie, że się Ciebie czepiam. Chcę tylko znaleźć zastosowanie dla karty miejskiej. A dotąd nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie - czy można sobie zarezerwować wcześniej kort, czy "kto pierwszy"?

PS: 7 lat - to granica wieku, po której dziecko może samo chodzić po ulicach.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: Cubaza »

Ad2222, przepraszam, że nie odpowiedziałem ;) W tym miejscu(os. Koszyckie) jest kto pierwszy ten lepszy. Nie ma tam rezerwacji i zajmowania miejsca. Jednak ile razy tam nie przejeżdżałem to ten kort był pusty.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: Goscinny »

Są jeszcze prywatne korty Tarnowskich Wodociągów pod Marcinką, ale nie wiem czy da się je jakoś wynająć.


pomowmi
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 16-07-2015, 14:43

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: pomowmi »

Są jacyś chętni do pogrania jutro? :)
Dzisiaj sporo osób uważa, że projektowanie stron internetowych www.bestnetsolution.pl to czynność niesamowicie prosta.


Autor tematu
taksoofka
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 25-03-2013, 14:08

Re: Tenis - kto pogra?

Post autor: taksoofka »

we wtorek na kortach w Wierzchoslawicach sa bezplatne zajecia dla doroslych z tenisa, poziom podstawowy


t.

ODPOWIEDZ