Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Nowy polski multibrand w Gemini Park Tarnów

BOIG Property Consulting nie zwalnia tempa wynajmu Gemini Park Tarnów. Wśród najemców tego centrum handlowego znalazł się polski sklep multibrandowy Top Secret & Friends. Na potrzeby salonu Grupa Redan, spółka notowana na warszawskim parkiecie, wynajęła 246 mkw. powierzchni.

Top Secret & Friends to nowy koncept sprzedaży detalicznej rozwijany przez Redan. W salonach sprzedawane są ubrania dla kobiet i mężczyzn dwóch marek należących do spółki: Top Secret oraz Troll.

- Odpowiednie pozycjonowanie centrum i konsekwentny dobór marek, mogą zadecydować o jego sukcesie w przyszłości. Opracowując koncepcje wynajmu obiektu i doboru marek dla Gemini Park Tarnów skoncentrowaliśmy się na pozyskaniu rozpoznawalnych marek ze średniej półki cenowej takiej jak np. Top Secret. Dlatego jestem bardzo zadowolona z pozyskania salonu nowego konceptu wprowadzanego przez cenioną polską spółkę odzieżową – mówi Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem tego centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w północnej części Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min. od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 min od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic.

O obiekcie:
  • • Powierzchnia całkowita Gemini Park Tarnów liczy 80 tys. mkw.
    • Powierzchnia najmu GLA to 41 tys. mkw.
    • Parking zaplanowany został na 1050 samochodów.
    • Główni najemcy centrum: Tesco (10 tys. mkw.); Castorama (7,8 tys. mkw.); Media Markt (4,5 tys. mkw.); Jysk (1,3 tys. mkw.); KappAhl (722 mkw.); Deichmann (400 mkw.); Rosmann (330 mkw.); Drogeria Natura (335 mkw.); Top Secret & Friends (246 mkw.); Big Star (128 mkw.); Solar (136 mkw.).
    • Inwestorem obiektu jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o.
    • Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł.
    • Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP.
    • Planowany termin uruchomienia inwestycji to 25 sierpnia 2010 roku.
    • Agent wynajmujący powierzchnię to BOIG Property Consulting.
Żródło: Gemini Park Tarnów


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

chyba mnie to bardziej cieszy niż skład stoiskowy Tarnovii... przynajmniej odpadnie potrzeba jazdy do Nowego Sącza czy Krakowa żeby dotknąć sprzętu w MediaMarkcie, będzie duże Tesco z fajnymi promocjami od czasu do czasu... Jysk też czasami coś fajnego wystawi, w Naturze są takie promocje na wody toaletowe, że wszystkie Douglasy odpadają w przedbiegach...

słowem Cool...


Mr.D.
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 21-11-2009, 22:11

Post autor: Mr.D. »

Brakuje mi tylko jeszcze dobrego sportowego w stylu Decathlonu bądź GoSportu :P ale sądzę że to tylko moje pobożne życzenie
15300ml B Rh +


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Mr.D. pisze:Brakuje mi tylko jeszcze dobrego sportowego w stylu Decathlonu bądź GoSportu :P ale sądzę że to tylko moje pobożne życzenie
O dobry sklep sportowy nie masz się co martwić. To tylko kwestia czasu, btw. przynajmniej tak oficjalnie ;) Myślę, że już niedługo będę mógł Wam przekazać więcej informacji prasowych.
Pozdrawiam.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

A jest gdzieś spis "gastronomi" ? Czy pogłoski o KFCsą prawdziwe? Bo w oficjalnych komunikatach cisza.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

KFC i Fabryka Smaku - to w tej chwili 2 marki, na które można liczyć. Zresztą to wynika z tego planu, który gdzieś tu krążył.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

Convi pisze:
Mr.D. pisze:Brakuje mi tylko jeszcze dobrego sportowego w stylu Decathlonu bądź GoSportu :P ale sądzę że to tylko moje pobożne życzenie
O dobry sklep sportowy nie masz się co martwić. To tylko kwestia czasu, btw. przynajmniej tak oficjalnie ;) Myślę, że już niedługo będę mógł Wam przekazać więcej informacji prasowych.
Pozdrawiam.
masz na mysli "Decathlon" majacy powstac nieopodal centrum "echo" ?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Raczej nie, bo to był tylko czyjś pomysł, który przepadł ze względu na nierealne warunki stawiane przez sam Decathlon.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

ad2222 pisze:Moje typy na najbliższe lata - w jednej z galerii automagicznie znajdzie się miejsce na rozrywkę - np multipleks. I ta galeria wygra z pozostałymi...
Pozwoliłem sobie przytoczyć Ad2222 twój wpis dlatego, że ja też do niedawna myślałem tak jak Ty. W ubiegłym tygodniu będąc w Gliwicach rozmawiałem z jednym z najemców C.H. Forum. Z racji tego, że zawodowo związany jestem z branżą detaliczną nasza rozmowa szybko zeszła na temat obiektów wielkopowierzchniowych. Podpytałem go jak takie C.H funkcjonują w Gliwicach. Jakie było moje zdziwienie jak usłyszałem o fatalnej sytuacji najemców Forum Gliwice. Nie chcę pisać tu szczegółów, ale widać wyraźnie , że to raczej grubość portfela gliwiczan a nie obecność "lepszych marek", kina, doskonałej lokalizacji (sąsiedztwo stacji PKP) jest powodem fatalnej sytuacji najemców.

http://www.youtube.com/watch?v=0iEm4i5FmMs

http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_Gliwice

Sorry za off topic ale będąc dzisiaj w naszej "Tarnoviance" znowu byłem jedynym kupującym w sklepie BOMI:)


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Hmm w Gliwicach da sie zrobić kino lepszej jakosci w galerii, szkoda ze w Tarnowie sie nie da ... badz nie chca.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Husiek, od czerwca w Tarnowie kino 3d ;P W kinie Marzenie ma być zamontowany projektor, na którym będzie można oglądać filmy 3d ;)
To taka mała dygresja ;)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Kino (niewielkie, ale ponoć nowoczesne) będzie obok galerii - "U Siemachy". Zresztą "U Siemachy" nie będzie tylko miejscem dla młodzieży. Na piętrze owszem, będą pracownie dla dzieci i młodzieży, ale "dół" ma zarabiać na "górę".
Oprócz kina będzie fitness, sauna, chyba słyszałem o jacuzzi, kawiarnia i "przechowalnia dzieci" czyli punkt przedszkolny.
Za niewielką opłatą mama będzie mogła zostawić dziecko w tym punkcie i iść spokojnie na zakupy do galerii - pomysł na pewno chwyci.


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Goscinny pisze:Za niewielką opłatą mama będzie mogła zostawić dziecko w tym punkcie i iść spokojnie na zakupy do galerii - pomysł na pewno chwyci.
Takie kąciki zabaw dla dzieci już funkcjonują w kilku C.H w Polsce i bardzo często są dla klientów bezpłatne ( koszty personelu przedszkolnego pokrywają najemcy:) ). No ale w Tarnowie zawsze ktoś muszi zarobić

A czy siłownia to przypadkiem nie będzie "Forma" Dychtonia?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

bobasek, ale galerie mają to wkalkulowane w koszty. A "U Siemachy" zarabiają w ten sposób na finansowanie własnej działalności dla dzieci i młodzieży. Pewna różnica jest, nieprawdaż?


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Goscinny pisze:"U Siemachy" zarabiają w ten sposób na finansowanie własnej działalności dla dzieci i młodzieży. Pewna różnica jest, nieprawdaż?
Gościnny masz całkowitą rację:)

ODPOWIEDZ