Inwestycje w miescie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

irekjj
Prytan
Posty: 283
Rejestracja: 23-11-2013, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: irekjj »

Exyou pisze:Tak zapytam dla pewności. Czy Leroy Merlin wybuduje dwupasmową drogę dojazdową?
Tak.


Mistyczny
Prytan
Posty: 289
Rejestracja: 15-05-2011, 17:12

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Mistyczny »

Jak już przy Lidlu jesteśmy to ma być jeszcze jeden, na rogu Krakowskiej i Warsztatowej. Tam gdzie kiedyś był parking kina.


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

Mistyczny pisze:Jak już przy Lidlu jesteśmy to ma być jeszcze jeden, na rogu Krakowskiej i Warsztatowej. Tam gdzie kiedyś był parking kina.
Gdzie tam było kino?


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: samek »

Kino Cinema 3D jest w galerii Tarnovia a parking jest/był dla jego klientów.Ot taki kawałek utwardzonej powierzchni.



sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: sylw3st3r »

też mi o tym kolega mówił że tam ma być lidl na warsztatowej, możliwe że delikatesy centrum się tam przeniosą, bo skoro mają swoją działkę to nie będą musieli płacić za czynsz, a lokal na Marii Dąbrowskiej chyba wynajmują?


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: kari »

samek pisze:Kino Cinema 3D jest w galerii Tarnovia a parking jest/był dla jego klientów.Ot taki kawałek utwardzonej powierzchni.

Ostatnio stojąc w korku tak sobie myślałem, że można byłoby jakoś zagospodarować ten teren :)


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: wejss »

kari pisze:
samek pisze:Kino Cinema 3D jest w galerii Tarnovia a parking jest/był dla jego klientów.Ot taki kawałek utwardzonej powierzchni.

Ostatnio stojąc w korku tak sobie myślałem, że można byłoby jakoś zagospodarować ten teren :)
Jeszcze za lat szkolnych zastanawiałem się jak to jest możliwe, że przy tak ruchliwej drodze jest taki duży niezagospodarowany kawał ziemi. Jak dla mnie to nadaje się na budowę wieżowców kilkunastopiętrowych. Ten teren ma niesamowity potencjał choć jeszcze większy miał przed otwarciem autostrady kiedy cały ruch szedł starą czwórką. Ja bym to przeznaczył pod wysoką mieszkaniówkę, no ale prywatny właściciel zrobi jak uważa.


tryhp3
Obywatel
Posty: 49
Rejestracja: 19-01-2017, 22:38

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: tryhp3 »

defekator pisze:Z polskich to chyba jako tako przędzie jedynie DINO (Stokrotki, Delikatesy Centrum i inne Żabki to jednak nieco inny profil), ale oni skupili się na ekspansji w zachodniej części kraju. W ogóle nieco mnie dziwi to, że w Tarnowie jeżeli chodzi o dyskontowe sieciówki mamy tylko Biedronki i Lidle a inne sieci, chociażby takie jak Netto czy Aldi nie próbują uszczknąć kawałka rynku dla siebie.
Netto i Aldi to też zachodnia PL.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: faleQ »

A czy ten kawałek ziemi przy Warsztatowej nie należy czasem do miasta? Przecież już kiedyś były plany budowy tam dużego ronda.

Tap tap na chinolu



tryhp3
Obywatel
Posty: 49
Rejestracja: 19-01-2017, 22:38

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: tryhp3 »

defekator pisze: A jak już przy marketach jesteśmy to przy Majstrze jest wielkie ogłoszenie "Likwidacja sklepu, obniżki do 50%" czy jakoś tak. Faktycznie go likwidują, czy to tylko taki chwyt reklamowy aby pozbyć się zalegającego towaru? W środku nic nie wskazuje na to aby sklep miał być zamknięty, na dziale zoologicznym mieli nawet nowy towar.
Wisi też "WYMIANA EKSPOZYCJI". Jest obniżka -50% na niektóre rzeczy ale przeważnie musisz mieć kartę klienta i wydać wcześniej 100zł potem otrzymać bon na obniżkę... taka Januszowa obniżka


Bastekxyz
Archont
Posty: 934
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: Bastekxyz »

Dziś w centrum widziałem samochód z reklamą na przyczepie, a na niej wielki napis "Likwidacja marketu", więc coś jest na rzeczy.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: kari »

Ciekawe co tam teraz będzie...


irekjj
Prytan
Posty: 283
Rejestracja: 23-11-2013, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Inwestycje w miescie

Post autor: irekjj »

Jak łatwo można ludźmi manipulować.... Nikt Majstra nie likwiduje, pewne źródło :) a zobaczcie jakie tłumy przed sklepem, chyba od otwarcia takich nie widziałem.

ODPOWIEDZ