Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Dlaczego nikt nie pomyślał o umieszczeniu tabliczek "Wyjazd, Exit itp" w parkingu podziemnym... Nie wiadomo gdzie jechać. Nastawiali za to tabliczek "Gemini Park" zupełnie jakbym nie wiedział gdzie się znajduje. :roll: :roll: :roll:


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

rzuf pisze:Dlaczego nikt nie pomyślał o umieszczeniu tabliczek "Wyjazd, Exit itp" w parkingu podziemnym... Nie wiadomo gdzie jechać. Nastawiali za to tabliczek "Gemini Park" zupełnie jakbym nie wiedział gdzie się znajduje. :roll: :roll: :roll:
No chyba że pozdejmowali ale ja takowe widziałem :)) Nawet kiedyś wg nich jechałem:)


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »

Te tabliczki są ;)

P.S. A Marks&Spencer jest w takiej metropolii jak Kłodzko, Piotrków Trybunalski, będzie w Zamościu. TK Maxx, będzie w Lesznie ;/. Kurde. czemu w Tarnowie nie może być nic takiego, czego w Krakownie nie ma. Gdyby Marks&Spencer, lub TK Maxx było w Tarnowie, to może nawet Krakowianie przyjeżdżali by na drobne zakupy do nas ;p.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jakoś nie widziałem, choć rozglądałem się mocno, i ze wzrokiem raczej problemów nie mam. :P

TK MAX faktycznie mógłby być, chociaż osobiście wątpię, aby miał taką ofertę jak w UK, czy w stanach (TJ MAX).


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

tabliczki są jak najbardziej tylko giną pod sufitem bo są szarego koloru i jakoś się one mieszają :), tak czy siak odpowiada mi ta galeria :) dużo lepsza jak dla mnie niż GT, i kilka ciekawych sklepów w niej, owszem jakby kilka sklepow z tamtej przenieśli było by idealnie :)


Autor tematu
imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

Jak już każdy pisze coś to dla mnie zero rewelacji, z wyglądu klocek, w środku BARDZO normalnie. Tarnovia ma ciekawszą ofertę z ciuchami, ale Gemini wygrywa bo ma Tesco, MM, Castorame, KFC.
imi

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Ok są, ale ich nie ma ;)
Nie rozumiem podniecenia tym całym Józkiem (Jysk), przecież tam są rzeczy jakich abra by się wstydziła, szmelc i tandeta. O co kaman?


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Ja nie rozumie podniety KFC i tych mega kolejek do tego ludzie jak swinie :D


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Husiek pisze:Ja nie rozumie podniety KFC i tych mega kolejek do tego ludzie jak swinie :D
Ja też czegoś nie rozumiem. Nie rozumiem ludzi na ruchomym chodniku, stojących jak słupy, zero ruchu. Jak już zostaną wywleczeni taśmociągiem na górę, to łażą jakby w galerii sztuki byli :lol:
Dla mnie sklep to sklep, wpadam kupić co potrzebuję i w drogę, dłużej niż pół godziny w takim miejscu to męka. Może gdybym musiał godzinę jechać do tego "raju" to byłoby szkoda tak szybko wracać? :mrgreen:

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11690
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Boruta pisze:
Husiek pisze:Ja nie rozumie podniety KFC i tych mega kolejek do tego ludzie jak swinie :D
Ja też czegoś nie rozumiem. Nie rozumiem ludzi na ruchomym chodniku, stojących jak słupy, zero ruchu. Jak już zostaną wywleczeni taśmociągiem na górę, to łażą jakby w galerii sztuki byli :lol:
No też mnie to rozwaliło. Jak byłem to ten chodnik nawet stanął na chwilę. Ludzie ani nie drgnęli. Tylko stali i blokowali drogę do czasu aż nie ruszył. A trwało to około minuty.Wygląda na to, że jadąc tym chodnikiem czerpią jakąś perwersyjną przyjemność.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Husiek pisze:Ja nie rozumie podniety KFC i tych mega kolejek do tego ludzie jak swinie :D
Ja wczoraj pierwszy raz zjadłem w KFC (jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do tego typu knajp) i chyba to był ostatni raz. Nie pamiętam nazwy tego co jadłem ale kosztowało 8,5 PLN, małe to było i składało się z bułki, mięsa z kurczaka i pół plasterka sałatki. Chicken we Frazesie 100 razy lepszy :D


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

o raczej ze we frazesie lepsze ;) ja przyznam bylem sprawdzić co to nam KFC zapodaje i szczerze więcej nie pójdę :P


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Bo w KFC nie je się kanapek tylko kawałki kurczaka :mrgreen: Stripsy, Bitesy czy kawałki kurczaka. Są bardzo dobre - z Fast Foodów kanapki najlepsze są we Frasses'ie - zaś w KFC kawałki.
9000 ml A Rh-


Navyy
Prytan
Posty: 144
Rejestracja: 31-07-2010, 09:39

Post autor: Navyy »


Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Przecież w obu galeriach są wolne lokale. Skąd ten pesymizm? Jest jeszcze przestrzeń dla Waszej upragnionej Zary, Berszki i Stradiwariusa.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

ODPOWIEDZ