Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika

GaleriaTarnovia
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 20-11-2009, 22:05
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: GaleriaTarnovia »

Witam!

Na ten moment nie ma planu uruchamiania bezpłatnej linii autobusowej.
PozdrawiamyĄ

Galeria Tarnovia


redinn
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 05-10-2009, 20:23

Post autor: redinn »

GT dzisiaj:
http://img193.imageshack.us/gal.php?g=dsc00466ub.jpg
Polecam ostatnie foto i napis na ścianie :) (inne zdjęcia niecenzuralne) Dobrze, że z ulicy nie widać tego co dzieje się w środku... Dzika amerykanka :) terminy gonią, a niektóre stoiska dopiero co są składane, malowane itp.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Chaos jest potężny. Dzisiaj byliśmy tam służbowo :) Wleźliśmy do środka, połaziliśmy, zrobiliśmy swoje i nikt się nie zainteresował. Jakbym wziął pod pachę jakiś sprzęt to pewnie wszyscy by myśleli, że tak ma być :)
Ponoć przy otwieraniu ECHO goście potrafili wywieźć na żywca lodówkę :mrgreen:
No i przed galerią widzieliśmy "galerianki" :-P Szybko, trzeba przyznać ;-)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

'galerianki' pewnie rozeznanie terenu robiły :)
A co do fotek - to jak na kilka dni przed otwarciem, to strasznie to wygląda: jak plac budowy, a nie ostatnie przygotowania.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Widziałem kiedyś coś podobnego w innej otwieranej galerii. Jeszcze na godziny przed samą galą na otwarcie najemcy zwozili towary i trwało sprzątanie obiektu. A kilka dni wcześniej ekipy wykończeniowe potykały się o siebie nawzajem i też wydawało się, że nie zdążą. Ale zdążyli. Tu będzie pewnie podobnie. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

Pani Bereniko Głuszak jak już się Pani tutaj pojawiła to chciałbym z ciekawości zadać jedno pytanie czym wy kierowaliście się dając Tarnowianom takiego bubla architektonicznego, bo po dwóch wcześniejszych projektach i galerii sandecjia spodziewałem się wiele wiele więcej...
:-?

PS: mam nadzieje że jeszcze się w ogóle tu pojawi.


Marcin Zaród
Rhetor
Posty: 1966
Rejestracja: 09-09-2009, 18:28

Post autor: Marcin Zaród »

No ale miło, że ktoś z Galerii tu oficjalnie zawitał.
Powoli ludzie widzą potencjał Internetu. Tylko nasz magistrat wydaje się być 10 lat za murzynami.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Pytanie do p. Głuszak:

O której jest otwarcie?

Na stronie Galerii są tylko godziny otwarcia - czyli wygląda, że o 10:00
Na stronie intarnet.pl widzimy: " Wielkie otwarcie już 25 listopada o godzinie 14:00"
Reklamy w radiu mówią o 10:00

Jeśli o 10:00 (tak by było logicznie) to powinna Pani monitorować co pisze na tarnowskich portalach i to szybko prostować.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

to jeszcze dołożę do listy pytań jedno: czy, poza salonikiem prasowym Kolportera, będzie w Galerii księgarnia albo stoisko z płytami, filmami?


Convi
Obywatel
Posty: 28
Rejestracja: 18-11-2009, 22:14
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Convi »

Lwowska pisze:Pani Bereniko Głuszak jak już się Pani tutaj pojawiła to chciałbym z ciekawości zadać jedno pytanie czym wy kierowaliście się dając Tarnowianom takiego bubla architektonicznego, bo po dwóch wcześniejszych projektach i galerii sandecjia spodziewałem się wiele wiele więcej...
Przyłączam się do pytania i jestem bardzo ciekawy odpowiedzi :-D
redinn pisze:GT dzisiaj:
http://img193.imageshack.us/gal.php?g=dsc00466ub.jpg
Polecam ostatnie foto i napis na ścianie :) (inne zdjęcia niecenzuralne) Dobrze, że z ulicy nie widać tego co dzieje się w środku... Dzika amerykanka :) terminy gonią, a niektóre stoiska dopiero co są składane, malowane itp.
Mógłbyś wgrać jeszcze raz te fotki na ImageShack'a? Bo coś mi link nie działa :-/


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Dokładnie. Bardzo bym prosił jeszcze raz o fotki ;)
A co do bubla architektonicznego to się nie zgadzam :) Mi się tam nawet podoba bo to coś nowego w Tarnowie. A jak wiadomo to o gustach się nie rozmawia ;)
Co do tego co ma być w środku to najbardziej mi się podoba, że będzie dość dużo elektroniki :) To to co ja uwielbiam najbardziej :D
Razi troszkę gastronomia. Troszkę mało rzeczy jak na taką galerię :)
Na otwarciu na pewno będę :D Ale niestety nie w roli zwiedzającego :P Chociaż może później :P Ale w roli pracownika :D Ale tylko ten jeden dzień pracownika :P


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Czyżby Cię znajoma "agencja" zatrudniła? :-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Kuba dokładnie;) Dokładnie ;)
Widzisz;) Wystarczy napisać coś i już wszystko wiadomo ;)


redinn
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 05-10-2009, 20:23

Post autor: redinn »

Convi pisze: Mógłbyś wgrać jeszcze raz te fotki na ImageShack'a? Bo coś mi link nie działa :-/
Foty cały czas są. Włącz sobie Java Script w przeglądarce. Co do Galerii to w głównym hallu coś dziś przeciekało. Przestrzegam przed okolicami bankomatów dzisiaj jeden z ozdobnych szklanych pasów na ścianie spadł i roztrzaskał się o posadzkę, dobrze że nikomu nic się nie stało. Na jednym sklepie wisi ogłoszenie o pracę :) a przypominam, że pierwsze otwarcie we wtorek o 20.30 :) oczywiście dla VIPów.

ODPOWIEDZ