Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nikt nie wspomina o korkach? Pewnie wszyscy w nich stoją. :)
Ten od strony centrum zaczynał się o godz. 17 na wysokości Kochanowskiego. Później jazda żółwim tempem lub stanie w miejscu. Ale... Od strony Czerwonej cisza i spokój! Jeżeli ktoś ma możliwość, to niech jedzie od strony Mościć. Zaoszczędzi kilkanaście/dziesiąt minut.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

extremal
Archont
Posty: 887
Rejestracja: 07-09-2009, 12:54
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: extremal »

Poszedłem owczym pędem zobaczyć jak wszyscy to sensacyjne wydarzenie, wydarzenie sezonu w mieście Tarnowie. :lol: Poczułem się jak strudzony Muzułmanin zbliżający się do wrót Mekki.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKIĄ

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Koło 18 korek był od wiaduktu. Masakra, ciekaw jestem ile ludzie stali zanim dojechali do Galerii, a potem ile musieli kręcić się po parkingu zanim znaleźli wolne miejsce.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jak tak dalej pójdzie to policja odwróci z powrotem fotoradar w kierunku Galerii, bo w tej chwili celowanie na wyjeżdżających z miasta mija się z celem. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

gushman pisze:Jak tak dalej pójdzie to policja odwróci z powrotem fotoradar w kierunku Galerii, bo w tej chwili celowanie na wyjeżdżających z miasta mija się z celem. :)
gushman pisze:Nikt nie wspomina o korkach? Pewnie wszyscy w nich stoją. :)
Ten od strony centrum zaczynał się o godz. 17 na wysokości Kochanowskiego.
Goscinny pisze:Koło 18 korek był od wiaduktu. Masakra, ciekaw jestem ile ludzie stali zanim dojechali do Galerii, a potem ile musieli kręcić się po parkingu zanim znaleźli wolne miejsce.
A te korki to w Tarnowie czy wirtualne?
Większość parkuje w okolicznych osiedlowych uliczkach.Ruch płynny, bez przesady.Tłumów brak.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Czyli piszesz, że kłamię? Że te samochody stojące w miejscu lub posuwające się 5 km/h to mi się przywidziały? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Mark
Proedroj
Posty: 334
Rejestracja: 15-10-2009, 20:09

Post autor: Mark »

gushman pisze:Ten od strony centrum zaczynał się o godz. 17 na wysokości Kochanowskiego.
Goscinny pisze:Koło 18 korek był od wiaduktu.
a o 16:49 zaczynał się koło Świtu:)


JacekBalll
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 25-11-2009, 21:55

Post autor: JacekBalll »

Dorota1975 pisze:a wiadomo już, kim jest Kobieta Tarnowa? która z dziesięciu finalistek wygrała?
Wygrała p. Anna Czech. Wyróżnione zostały p. Ewa Rutkiewicz (3 miejsce), oraz p. Barbara Prymakowska (2 miejsce)


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

porażka...


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No to i ja się wypowiem ;) Stan na godzinę 19:00-19:30 ;) Niestety zero miejsc na parkingu :P Ludzie parkują po okolicznych ulicach ;) Jednak korków nie ma. Może to dlatego, że w autobusach komunikacji miejskiej tłok jak nigdy ;) Poza tym to policja stała przy Galerii i łapała ludzi wjeżdżających i wyjeżdżających na czerwonym świetle itp :P

A teraz przejdźmy do samej galerii. Spodziewałem się większych tłumów. Powiem szczerze, że myślałem, że nie będzie gdzie palca wcisnąć a tutaj dość luźno ;)

Powiem szczerze, że myślałem, że będzie ona lepiej przemyślana.
Po pierwsze. Parking za niski. Będąc tam to widziałem z 5-6 samochodów, którym anteny od CB Radio spadały z dachu.

Kolejnym nieprzemyślanym miejscem są schody :/ :/ Wiem, że piętro na początku nie było w planie. Ale jak już się pojawiło to można było zrobić coś w miarę normalnego a nie tak jak jest teraz:/

A teraz jest tak, że z jednego końca galerii można jechać do góry a z drugiego końca na dół :/ A nie widzę przeciwwskazań do tego aby zmieścić tam parę schodów(góra i dół). Poza tym te schody są strasznie wąskie.

Ale tak ogólnie to się cieszę z tej galerii :) Powiem szczerze, że chociaż jeszcze nic nie oglądnąłem(w pracy byłem) to kiedyś się wybiorę żeby sobie w całości oglądnąć :D


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wróciłem z Galerii.. zakupy zrobiłem w EuroRtvAgd ; >

Galerianki OK, a sama galeria... taka bez wyrazu. Może 5 stoisk mnie skusiło by zaglądnąć, nie więcej.


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

Cubaza pisze:Kolejnym nieprzemyślanym miejscem są schody :/ :/ Wiem, że piętro na początku nie było w planie. Ale jak już się pojawiło to można było zrobić coś w miarę normalnego a nie tak jak jest teraz:/

A teraz jest tak, że z jednego końca galerii można jechać do góry a z drugiego końca na dół :/ A nie widzę przeciwwskazań do tego aby zmieścić tam parę schodów(góra i dół). Poza tym te schody są strasznie wąskie.
to tak ma być :) jak już wjedziesz na górę, to nie możesz tak od razu zjeżdżać na dół... :) przecież sklepy czekają.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Prawda to, że w nowym szpitalu ostatnio dużo gazet było? :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

ostro musieli ciąć....; ale nie jestem pewna czy to w liczbie mnogiej powinno być...

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jakub Kwaśny pisze:Prawda to, że w nowym szpitalu ostatnio dużo gazet było? :)
Ja słyszałem, że były punkt i kioski gdzie ktoś wykupował cały nakład za jednym zamachem. :) Ale nie wiem kto ani z czyjego polecenia.

No to co teraz? Kobieta Tarnowa na prezydenta? :)

ODPOWIEDZ