Centrum Handlowe Gemini Park

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

dokładnie :), PS do Tesco jesli masz paragon to ze wszystkim wpuszczają :)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Pomimo, że 2 zł jest zwracane to widziałem ludzi rezygnujących z szafki myśląc zapewne o utracie 2 zł

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Baxon pisze:Ale wy romantyczni jesteście ;)

Mnie ostatnio wkurzyły zmiany wejścia do Tesco, a ściślej umiejscowienie szafek depozytowych. Kupiłem w Castoramie lakier i pędzle i chciałem w Tesco zrobić drobne zakupy. Produkty z Casto miałem luzem więc mnie ochroniarz nie wpuści do Tesco, chcę zostawić zatem wszystko w szafce, ale takowe są po drogiej stronie (obok MM), w miejscu gdzie kiedyś było wejście - efekt, zakupy zrobiłem w sklepie na osiedlu. Czy ktoś w Tesco na głowę upadł z takim rozmieszczeniem? Czy po prostu nie pomyśleli o bezsensowności takiego rozwiązania...
Po 1: Zmiana wejscia warunkowana jest tym co mówil Lord. Aleja promocyjna była z drugiej strony i ogólnie duzo ludzi nie wiedzialo nawet ze sa jakies promocje itd.
po2. o Szafki to prosze uderzac do zarządcy galerii który nie zgodził się na to aby szafki były z drugiej strony.
po 3. Jak masz paragon albo worek (reklamówke) który można zakleić tak ze nie da sie nic do niego wrzucić to nie ma żadnego problemu.

Co do akcji promocyjnej: ok. Ale czemu Francja... nie lubie tego kraju :)
Faktem jest ze jak włączyli muzyke na scenie to cala galeria sie bawiła :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

A ja zapytam co sie dzieje z parkingiem ? Dziś wysiadając z samochodu myślałem ze sie utopie ;/ nie wspominając ze do butów sie nalało ... Mam w gumowcach chodzić p parkingu szczyt ! Sami zobaczcie, mysle ze cos woda nie spływa po prostu parking koszmar, jak tak będzie cala zimę to masakra.
Załączniki
Foto parking
Foto parking


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

no właśnie wydaje mi się że jakiś system odprowadzający wodę powinien być ... niby jeżdżą maszynami do czyszczenia podłogi i zbierają wodę ale to tylko chwilowy efekt ...


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Dokładnie ja maszyny nie widziałem na całym parkingu po prostu rzeka ... dużo ludzi zaskoczonych ze tak byc nie może

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Jak widać na załączonym zdjęciu, jakiś system kanalizacji być musi. Ale pewnie jest niedrożny, bo dzisiaj faktycznie brodziło się po parkingu.
Załączniki
kanalizacja.jpg
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Tam nie widać żadnej kratki ściekowej. Myślę, że architekt lub ktoś inny odpowiedzielny dał ciała. Jestem w Gemini często i obserwacja moja jest taka, że gdy samochody śniegu nawiozą to śliczna powódz jest... :P
A te maszyny do ściągania wody.... Szkoda gadac :-/
Będziem życ

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Ja na tym zdjęciu widzę płytę kanalizacyjną...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

To tylko właz do kanałów, nie kratka ściekowa. Ona ma tylko 2 małe otworki przez które za wiele wody nie spłynie

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

OIDP to tam są liniowe odwodnienia, ale mogę się mylić, bo nie zwracałem na to szczególnej uwagi - jak będę w najbliższych dniach to z ciekawości się rozglądnę.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11691
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Dzisiaj tam byłem - miejscami 2-3 cm wody. Nie widziałem żadnego odwodnienia a dość uważnie szukałem. Tylko pokrywy kanalizacji.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Pawel
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 19-09-2010, 10:55

Post autor: Pawel »

Czyli ktoś ewidentnie nie przewidział, że woda to nie tylko z deszczu ;)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ma ktoś jeszcze tą mapkę z układem pomieszczeń w Gemini oraz pokazanymi wielkościami w m2 lokali do wynajęcia ?


bobasek
Proedroj
Posty: 331
Rejestracja: 25-01-2010, 23:55

Post autor: bobasek »

Nie orientuje się ktoś jakie frykasy można nabyć podczas świątecznego jarmarku?

Czy to jest coś w stylu jarmarków staropolskich organizowanych raz w miesiącu w M1?

ODPOWIEDZ