Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

imiol
Prytan
Posty: 142
Rejestracja: 18-09-2009, 09:17
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: imiol »

jak do mnie pijesz to ja się ciesze z tego co jest :) uważam że wygląda to zwyczajnie nie najgorzej myślę ze więkość w takich "galeriach" robi zakupy a nie podziwia lepszą jakość płytek czy palmy fontany itp.
chciałem tylko pokazać przykład ;) co się otwarło u sąsiadów za miedzy
imi


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Nie nie pisałem do przedmówcy ;) dobrze napisałeś do Galerii w końcu idzie się na zakupy a nie oglądać płytki, czy kwiatki do tego jest co innego :) Ale zaraz pewno ktoś napisze ze drogo ze ceny jak krakowskie, a w końcu dana marka ma ceny wszędzie takie same i kolejne niedogodności dla co poniektórych ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A ja troszkę ponarzekam z innej beczki, nie o cenach, płytkach czy innych duperszwancach, miałem tą nieprzyjemność jechać wczoraj obok tej galerii i szlag mnie trafiał jak jakieś debile jechały lewym pasem (bo na prawym obowiązkowo kolejka jak po chleb) i próbowały się wcisnąć na prawy zaraz przed wjazdem blokując przy tym ruch na Kraków (sytuacja jak koło parku).
Aż mnie pałka (bez skojarzeń proszę), którą wożę w aucie na wszelki W. świerzbiła żeby wybić niektórym z głowy takie zachowanie.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7678
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ja się zastanawiam kiedy ludzie się zorientują, że można dojechać do GT ul. Warsztatową od strony Kochanowskiego, i przejazd kolejowy będzie zakorkowany 24/24 ;)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Witam,tak czytam i czytam i mam wlasne zdanie na temat"galerii"Mieszkalam w Tarnowie 20 lat,od 10 mieszkam w centrum.Nie bylam w galerii tarnovia ale widzialam zdjecia.Widzialam pare galerii doslownie i w przenosni i "galeria"w tarnowie nijak ma sie do nich.Jest to po prostu wiekszy"dom handlowy"Szczerze nawet "powazniejszych"sklepow nie otworzyli.No bo co?5-10-15 swoja swietnosc zakonczylo jakis czas temu.Od pewnego czasu sa tam rzeczy malo interesujace.Sklep zabawkowy,nie ma zadnego.Odkad w Tarnowie w albercie zamkneli sklep zabawkowy nie ma zadnego innego,w ktorym mozna by bylo kupic cos naprawde fajnego.Jakos nie widze miejsca w Tarnowie na galerie z prawdziwego zdarzenia jak w innych miastach,no bo gdzie?Na riunach zamku moze...Kocham Tarnow,nie wstydze sie,ze stamtadpochodze ale moim zdaniem bunkry galeriowe nie pasuja do tego miasta,a ludzie nadal beda sie ubierac na burku i w panoramie(tak na marginesie,jak byla w budowie ta galeria to niejednokrotnie slyszalam przechwalki ze ma byc najwieksza w malopolsce)Pozdrawiam :lol:


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Heh rozbraja mnie to narzekanie co do sklepów w galerii. Cos czuję, że nawet gdy otworzą druga i będzie 100 % znanych firm w Tarnowie to i tak dalej coś będzie nie tak ;)

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził...


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

No bo widzisz Deto my jako naród to najlepiej narzekać umiemy...Ludzią się w głowach już poprzewracało i chcieli by niewiadomo co.
Ja mam inne zdanie. Galeria w końcu jest, dotarło trochę marek których nie było, są fajne sklepiki z różnymi duperelami, jest gdzie coś przekąsić są bankomaty... A czy sklepy są małe czy w sam raz to już nieważne..

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

adijaba, dość duży wybór zabawek jest w tej hurtowni obok skrzyżowania koło kerfura


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Swoja droga to troche smieszne narzekac na galerie czy nie galerie.To subiektywna ocena.w sumie nie kazdy ma ambicje chodzic ubranym w o co modne i drogie(i bardzo dobrze)Ale po co w liczacym sobie miescie 100 tys mieszkancow drugie rtvagd?Nie lepiej bylo otworzyc cos innego?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ale po co w liczacym sobie miescie 100 tys mieszkancow drugie rtvagd?Nie lepiej bylo otworzyc cos innego?
Może i lepiej ale widocznie jest zapotrzebowanie na sklepy AGD. Okay też ma dwa sklepy i nikt z tego powodu nie płacze. Przecież buduje GJP i jakieś sklepy też tam będą więc się nie pchają do GT.

Zresztą czego Wy się spodziewaliście ? Drugiej Bonarki ?

Awatar użytkownika

Gloria0706
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 26-11-2009, 15:14
Lokalizacja: Wenus

Post autor: Gloria0706 »

...bo Galeria to za duże slowo na Galerię Tarnovia. :roll: i wcale tu nie narzekam. cieszy mnie to że Tarnów bylo stać na budowe takiego obiektu. a niech ludzie maja i sie cieszą :lol: wyraziłam swoja opinie że to dla mnie nic cudnego a wręcz zbędne i kiczowate. pozdro dla tarnowian.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Gloria0706 pisze:cieszy mnie to że Tarnów bylo stać na budowe takiego obiektu
Mam nadzieję, że chodziło ci o "kogoś było stać na wybudowanie takiego obiektu w Tarnowie", bo miasto jedynie nie przeszkadzało.


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

Piszac cos innego niz rtvagd mialam na mysli inny sklep ze sprzetem takowym,np media,saturn czy cos podobnego.A zapomnialam,przeciez otowprzyli niedawno neoneta w stokrotce.Swoja droga jak tak slucham o nowych inwestycjach w tarnowie to przychodzi mi na mysl,ze chyba tarnowianom dobrze sie powodzi!!!!Bo przeciez nie buduja sklepow po to zeby zmieniac wystawki co jakis czas


Autor tematu
Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

A ja proponuje zamknąć już ten temat :) Galeria wybudowana, otwarta temat skończony :) a czy się komuś podoba lub nie to jego sprawa indywidualna, bo już szczerze nie chce mi się czytać co po niektórych narzekań.


adijaba
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 27-11-2009, 13:56

Post autor: adijaba »

To nie czytaj,po cos ten watek jest a jak ktos ma ochote sobie ponarzekac na galerie niech sobie narzeka,a ty sie wylogij i po klopocie

ODPOWIEDZ