Remont fontanny na Placu Popiełuszki

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Miała być otworzona jeszcze w tym roku ze względu na wybory. Ale skoro Ścigała wygrał w I turze, to może nawet rozsądniej byłoby napuścić do niej wody dopiero na wiosnę. Temperatura właśnie spadła blisko zera, przymrozki gwarantowane. Żeby się nie okazało, że instalację szlag trafi i na wiosnę będzie remont. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Przecież jest gotowa - więc w czym problem? Wiadomo, że jak temperatury spadają do 0 to NIE BĘDZIE wody. Czy protestowalibyście jak by do końca Listopada było 10 stopni i uruchomiono wodę?

Otwarcie NIE ma nic wspólnego z wodą - każdy zrozumie, że mróz i woda się wykluczają,.

Po za tym sądząc z wypowiedzie niektórych PACANÓW - należało by WSTRZYMAĆ WSZYSTKIE inwestycje rok przed wyborami - by nikt nie podejżewał obecnych władz o kampanię wyborczą.

Weźcie się PUKNIJCIE nocno w głowy.
9000 ml A Rh-


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ravir pisze:Po za tym sądząc z wypowiedzie niektórych PACANÓW - należało by WSTRZYMAĆ WSZYSTKIE inwestycje rok przed wyborami - by nikt nie podejżewał obecnych władz o kampanię wyborczą.
Może to nie inwestycja, ale jednak coś z wyborami. Mianowicie w tygodniu, w którym były wybory, straż miejska nagminnie dawała mandaty na starówce tym, którzy stawali gdzie popadnie.
Trochę się wtedy uspokoiło i można było normalnie przejść. Teraz jednak, już po wyborach, ani jednej straży miejskiej a samochody stoją jak stały.
Więc się zastanawiam czy to tylko zbieg okoliczności, czy jednak może nie ;)


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Cubaza pisze:
Ravir pisze:Po za tym sądząc z wypowiedzie niektórych PACANÓW - należało by WSTRZYMAĆ WSZYSTKIE inwestycje rok przed wyborami - by nikt nie podejżewał obecnych władz o kampanię wyborczą.
Może to nie inwestycja, ale jednak coś z wyborami. Mianowicie w tygodniu, w którym były wybory, straż miejska nagminnie dawała mandaty na starówce tym, którzy stawali gdzie popadnie.
Trochę się wtedy uspokoiło i można było normalnie przejść. Teraz jednak, już po wyborach, ani jednej straży miejskiej a samochody stoją jak stały.
Więc się zastanawiam czy to tylko zbieg okoliczności, czy jednak może nie ;)
Tak się składa, że atakowałem tym tematem podczas każdej debaty , nie sądzę by był to przypadek ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Jakub Kwaśny pisze:Tak się składa, że atakowałem tym tematem podczas każdej debaty , nie sądzę by był to przypadek ;-)
Bardzo dobrze, atakuj dalej bo wszyscy (normalnie parkujący) czekamy na lawetę ze sprawną i szybką obsługą ;).

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11724
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Cubaza pisze: Trochę się wtedy uspokoiło i można było normalnie przejść. Teraz jednak, już po wyborach, ani jednej straży miejskiej a samochody stoją jak stały.
Więc się zastanawiam czy to tylko zbieg okoliczności, czy jednak może nie ;)
A ja się zastanawiam dlaczego tak prosta sprawa, jak wręczanie mandatów na dość małym obszarze jest aż takim problemem. Przecież to jest nierozwiązane od dłuższego już czasu.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

defekator pisze:A ja się zastanawiam dlaczego tak prosta sprawa, jak wręczanie mandatów na dość małym obszarze jest aż takim problemem. Przecież to jest nierozwiązane od dłuższego już czasu.
Bo w lecie jest za ciepło, w zimie za zimno, za dużo knajp oferuje dobre jedzenie w okolicy, bo brzuch przeszkadza w częstym wysiadaniu a z samochodu itp. Trzeba być człowiekiem i zrozumieć biedną straż miejską ;)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Tak się składa, że atakowałem tym tematem podczas każdej debaty , nie sądzę by był to przypadek ;-)
Ja wiem Kuba, że to jest Twoja zasługa ;) Tylko dlaczego to się zdarzyło w tygodniu, w którym były wybory. A po wyborach już nie widziałem tam straży miejskiej, która wysiadłaby z auta, aby dać mandat ? :P


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Cubaza pisze:
Tak się składa, że atakowałem tym tematem podczas każdej debaty , nie sądzę by był to przypadek ;-)
Ja wiem Kuba, że to jest Twoja zasługa ;) Tylko dlaczego to się zdarzyło w tygodniu, w którym były wybory. A po wyborach już nie widziałem tam straży miejskiej, która wysiadłaby z auta, aby dać mandat ? :P
Odpowiedź narzuca się sama ;-) Mam tylko nadzieję, że czaty z szefem samorządu będą regularne przez cztery lata, a Pani Rzecznik będzie nas na forum odwiedzała ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

A fontannę chyba jutro odsłaniają...
29500ml B Rh+... A Ty?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

angelo, wlaśnie tam przejeżdżałem - wygląda jakby wszystko było gotowe.
Niepokoi mnie fakt, że będzie to sucha fontanna (coś jak trawiaste boisko do kosza :)).
A otwarcie to powinno być zaplanowane na weekend.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Goscinny - mam propozycję - wpłać DEPOZYT pieniężny na konto Miasta - którym pokryjesz remont fonntanny jak woda zamarznie i zniszczy fontannę - to na 100% Miasto specialnie dla Ciebie uruchomi wodę. :mrgreen:

Na cmentarzach wody brak, na działkach też, jedyne fontanny jakie widziałem działajace przy ujemnych temperaturach to te w centrach handlowych. :lol:

Normalne, że jest sucha - w nocy mój czujnik zanotował -3°C - ale i tak paru napisze, że R. Ściagła nie zadbał o pogodę. :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11091
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Ravir, ale ja mówię ogólnie, że to będzie fontanna bez wody, bo z opisu wynika, że wody to tam będzie najmniej, a najwięcej kostki :)

Awatar użytkownika

angelo
Archont
Posty: 621
Rejestracja: 16-09-2009, 09:03
Lokalizacja: Tarnów/Strusina

Post autor: angelo »

Z tego co wiem, to woda będzie w sloneczku (bez skojarzeń) oraz pod planetami i to wszystko. Tyle, że dopiero wiosną. Na razie muszą Wam wystarczyć bratki ;)

Pozdrawiam.
29500ml B Rh+... A Ty?


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

A po co więcej? Po kostki wystarczy. :mrgreen: A jak przyjda upały to będzie można zdjąć buty i po kostki w zimnej wodzie brodzić. :mrgreen: W koncu to ma być fontanna a nie Basen.
9000 ml A Rh-

ODPOWIEDZ