Galeria Tarnovia

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Cubaza pisze:w szczegółach akcji pojawiła się informacja, że mają to być osoby z Tarnowa i z okolic Tarnowa ;p
I można im skoczyć z rozbiegu. Ostatecznie wpłacą na WOŚP tyle ile sami uznają za stosowne. Są świadomi, że Orkiestra nie dochodzi w takich sytuacjach swojej racji w sądach.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A oni zachowali sie ponizej oczekiwan :)
Dla mnie to ich niedopatrzenie. Pewnie nie wyjda z twarza i tak jak mówi pb, dadzą tyle ile uznaja za stosowne.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

I można im skoczyć z rozbiegu. Ostatecznie wpłacą na WOŚP tyle ile sami uznają za stosowne. Są świadomi, że Orkiestra nie dochodzi w takich sytuacjach swojej racji w sądach.
To wiadomo, że nikt nie pójdzie do sądu, aby się o to sądzić, ale nie zmienia się zasad gry w momencie kiedy ona już trwa. Okazało się, że internauci byli sprytniejsi niż oni i teraz się od tego odwołują.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jak wpłacą mniej niż wynikało z "regulaminu" to w moich oczach się skompromitują.
Mogli pomyśleć zanim zrobili akcję.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Czysta kalkulacja: skompromitują sie w twoich oczach i byc może jeszcze paru osób. Być może przestaniesz tam kupować, przynajmniej przez jakiś czas, a oni zapłacą Orkiestrze powiedzmy 3.000 (czym się będą głośno chwalić) zamiast zapłacic 30.000. Czysty zysk.

Lajf is brutal and ful of zasadzkas.


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Ja tam nie byłem i nie będę, więc mnie nie stracą ;) choć zyskać też nie zyskali :lol: . Do ulubionych też tej parszywej galerii nie dodam :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

pb, jednak jest cos takiego jak poczta pantoflowa, jest cos takiego jak forum :) wykop itd. Ludzie szybciej przeczytają o czymś negatywnym, niż pozytywnym.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Zresztą nawet takie 30 tys. złotych to co to jest dla GT? 2 bilboardy?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Za 30 tys. (netto) można postawić ok. 15-20 blb (jakiś standardowy wymiar i konstrukcja), wynająć 60 tablic na miesięczną kampanię... Co masz na myśli pisząc o 2 billboardach?
Ostatnio zmieniony 06-01-2011, 20:26 przez gushman, łącznie zmieniany 1 raz.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Myślałem, że koszt wynajęcia powierzchni na duży billboard na miesiąc to około 15 tys. Nie sprawdziłem tego, dlatego zadałem jedynie pytanie jak to się przelicza...

Nie wiedziałem, że miesięczne utrzymanie billboardu dużego formatu to raptem 1500zł... może sam sobie zatem jakiś walnę ; )

edit co by postów nie nabijać: eee, to to tanizna się zrobiła. nie dziw, że cała Polska zaśmiecona billboardami i reklamami ; /
Ostatnio zmieniony 06-01-2011, 20:30 przez Keleos, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie, to nie tak. Standardowy blb (konstrukcja) kosztuje ok. 1 500 - 2 000 zł.

Natomiast wynajęcie już gotowego ok. 450 zł miesięcznie. Wydrukowanie grafiki ok. 100 - 150 zł, wyklejenie 60-100 zł. Czyli wynajmując tablicę miesięcznie najemca płaci ok. 650 - 750 zł. Ceny wahają się też w zależności od ilości tablic w kampanii, długości okresu umowy itp.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Do ulubionych też tej parszywej galerii nie dodam
Deto - i Ty z takim podejściem do rządzenia się zabierać chciałeś? "Nie pozwolę dać 5zł na cele charytatywne, bo w nazwie mają Tarnovia" ?

Strach pomyśleć co by było, jakby WOŚP przewodniczył czarnoskóry. Pewnie byś zabronił WOŚP w mieście?


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

To jest jego prawo o WOŚP to nie konieć świata. Wspierać potrzebujących można na wiele innych sposobów.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Keleos pisze:"Nie pozwolę dać 5zł na cele charytatywne, bo w nazwie mają Tarnovia" ?
Ja też nie dodam ich do swoich ulubionych nie dlatego że to Tarnovia bo akurat mi to wisi ale dla tego że nie jestem przekonany czy na pewno wpłacą te 5 zł z moją głowę i czy nie będą wykorzystywać "znajomości" ze mną np. w celach marketingowych czytaj spam.
P.S. Osobiście WOŚP popieram i wspieram i to znacznie większym wkładem niż owe 5 zł.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

Keleos pisze:
Do ulubionych też tej parszywej galerii nie dodam
Deto - i Ty z takim podejściem do rządzenia się zabierać chciałeś? "Nie pozwolę dać 5zł na cele charytatywne, bo w nazwie mają Tarnovia" ?

Strach pomyśleć co by było, jakby WOŚP przewodniczył czarnoskóry. Pewnie byś zabronił WOŚP w mieście?
Myslałem, że już sporo zdąrzyłes sie o mnie dopwiedzieć za pośrednictwem tego forum. Dlatego tez nie rozumiem o co Ci chodzi z tym murzynem ?

Wiele razy podkreślałem, że nie mam i nie przeszkadzaja mi ludzie o innym kolorze skóry ! Podobnie jak nie przeszkadzają mi geje i cała masa innych ludzi, którzy wyglądają czy kochają inaczej. O ile oczywiście trzymają sie prawa.

Co do galerii, to tak jak post wyżej kolega napisał, i o czym ja wcześniej wpominałem, że jeżeli chcieli pomóc, to mogli poprostu wpłacić jakąś kwote i tyle. A teraz takie jeszcze do tego chore akcje z wycofywaniem się z tego czy ograniczaniem ilości osób za które zapłacą.

Co do polityki i rady. Nie bądź smieszny ! Czy Ci, którzy rządzą zawsze "kochają" wszystkich jednakowo i rzeczywiście kochają wszystkich ? Stając się osoba publiczna masz nagle zacząć kochać wszystkich jednakowo ?

ODPOWIEDZ