Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

pysi
Prytan
Posty: 128
Rejestracja: 08-10-2014, 09:45
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pysi »

Dla mnie też owe asfaltowanie jest dziwne :) Krakowska momentami jest dużo gorsza... np koło dawnego mistaru są dziury i doły przy studzienkach kanalizacyjnych od niepamiętnych czasów. Na Orkana faktycznie pasowało by coś zrobić bo ta droga przejmie miano najgorszej w mieście za niedługo. A jak już bardzo chcą coś asfaltować to może porządne łatanie dziur na elektrycznych i spokojnej bo tam naprawdę jest źle.

Koledzy jakiś namiar gdzie zgłaszać ubytki w jezdni?

pozdrawiam
pysp

Awatar użytkownika

Leon
Archont
Posty: 606
Rejestracja: 24-10-2014, 23:17
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Leon »

Ul Szujskiego. Tak się bardzo spieszyli z robotą, że zabrakło kilku metrów na dokończenie :lol:
AA.jpg
AA.jpg (1.01 MiB) Przejrzano 6682 razy
BA.jpg
BA.jpg (272.36 KiB) Przejrzano 6682 razy


wejss
Rhetor
Posty: 1625
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: wejss »

Może wymogi unijne są takie, że trzeba tą robotę rozłożyć w czasie :)



hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

To przekładanie remontów powoduje, że większość z nich nie będzie fakturowana w tym roku - czyżby kasa miejska była w aż tak złej kondycji? Na wszystkim oszczędzają...

Poza tym UNIEWAŻNIONO przetarg na remont mostu na Białej wc. Kwiatkowskiego. Ciekawe...

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

A mnie zastanawia, dlaczego w pierwotnym harmonogramie remontów, o Gumniskach pisano: Ulica będzie przejezdna, za wyjątkiem września i października 2014, kiedy wiadukt musi zostać zamknięty oraz kwietnia i maja, gdy zostanie wprowadzony ruch wahadłowy.

Czyli planowano zamknięcie tylko na dwa miesiące, a obecnie mówi się, że do końca roku.
hurricane pisze:czyżby kasa miejska była w aż tak złej kondycji? Na wszystkim oszczędzają.
Może to w związku z nieudolnością Ciepieli w sprawie dofinansowania hali Jaskółka?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

hurricane z drugiej strony - jakby odpalili remont Lwowskiej zgodnie z założeniami, to byłby krzyk, że miasto jest sparaliżowane.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

No tak... Tylko powiedz mi jeszcze co się z tymi pieniędzmi w budżecie stanie, jesli są, przeksięgują sobie ot co na następny rok. Jeżeli chodzi o inwestycje drogowe Tarnów stoi... Jeszcze za prezydentury Bienia uważałem, że mamy stosunkowo dobre drogi w stosunku do Sącza, Rzeszowa czy Krakowa. Obecnie wszystkie te miasta odjeżdżają nam daleko do przodu...


Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Nie wiem czy było, ale zauważyłem przygotowane kable pod oświetlenie ulicy Lotniczej.


Vonstock
Obywatel
Posty: 63
Rejestracja: 09-09-2009, 20:11
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Vonstock »

Pewnie pod ten koncert Disco Polo, który odbędzie się w sierpniu.


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Lechu »

Nie pod kable, robią oświetlenie uliczne.



sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: sotiv »

Goscinny pisze:Nie wiem czy było, ale zauważyłem przygotowane kable pod oświetlenie ulicy Lotniczej.
Prosz... ;)

W końcu będzie można w mniejszym strachu siąść na ławeczce w nocy ;)


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

Haha, no i faktycznie będzie remont Kwiatkowskiego... Z wielkich buńczucznych zapowiedzi najpierw była mowa o przekroju drogi 2x2 (odblokowanie zakorkowanych Mościc) potem zrobili z tego 1x3 (lewoskręty) a zostało co? Zwykły remont, odtworzenie stanu istniejącego z wymianą podbudowy i dobudowaniem dwóch zatok autobusowych w rejonie Bramy nr 3 :D :D. Wielka modernizacja skończy się zwykłym remontem. Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. No chyba, że za dwa, trzy lata będą modernizować świeży remont... Wtedy będzie nie dziadostwo, ale wielkie marnotrawstwo. Oj Ci co znali Romka z pierwszej jego kadencji mieli rację, że ta kadencja będzie dla miasta zmarnowana...

ODPOWIEDZ