Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: faleQ »

Mościce dziś po staremu, sygnalizacja działa, Kwiatkowskiego przejezdna. Tylko zastanawia mnie, czy tarnowscy kierowcy teraz, jak nie ma namalowanych linii rozdzielających pasy ruchu nie zapomnieli, że tam jest osobny pas do skrętu w lewo.

Chociaż w sumie po prawoskręcie na Fatimskiej też nie potrafią jeździć. Wczoraj widziałem jak jeden kierowca zatrzymał się na wysokości sygnalizatora i stał i czekał na zielone. A za nim stało dwóch następnych kierowców. I żaden nawet nie zatrąbił. Pieszych też nie było na przejściu.

Tap tap na chinolu

Awatar użytkownika

Phoenix
Prytan
Posty: 218
Rejestracja: 10-11-2009, 16:40

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Phoenix »

A zauważyliście że rynsztok ( kostka przy krawężniku ) jest powyżej asfaltu ?
Co jest dziwne bo obecna warstwa jest już posypana kamieniami, a te powinny być dopiero na ściernej.
No chyba że prewencyjnie posypali.

Wiec czeka nas jeszcze jedno asfaltowanie przed świętami.
(...) Szukam stylu zmieszany z tłumem, robiąc to co wydaje mi się że robić umiem (...)


pysi
Prytan
Posty: 128
Rejestracja: 08-10-2014, 09:45
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pysi »

Dziś chyba asfaltowali. Przy okazji robiąc to w dzień. Korki niemiłosierne.
Koło 11 korek w stronę Centrum zaczynał się na rondzie na Chemicznej.
Wyjechać z Mościc też nie łatwo, Traugutta stała do świateł przy stadionie od skrzyżowania z Ks. Indyka.
Dobrze, że już koniec widać, jutro chyba będą kłaść ostatnią warstwę po północnej stronie.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

Za to co działo się dzisiaj powinny lecieć głowy. Oni to robili nawet o 15... Azoty wracają do domów a Kwiatkowskiego na jednym pasie bo wahadło na całym remontowanym odcinku, na zajezdni autobusowej bigos bo chłopki z brygady nie ogarnęły kierowania ruchem i jedno wahadło trwało tyle, że skumulowało się sporo odjazdów autobusów. Kierowcy kłócą się z chłopkami z brygady bo na drodze chaos; jeden kazał jechać, za kilkadziesiąt metrów drugi krzyczy żeby zjechać bo złą stroną jedziesz. Od strony centrum ludzie jadący na drugą zmianę wysiadali z autobusów przed mostem i biegli do bram... Przed 15 przyjechały na sygnałach 2 radiowozy, specjaliści pokierowali ruchem i w końcu puszczono dwa pasy... o 15:25, jak już się Azoty rozjechały. Biegun idiotów.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: hurricane »

Roberto pisze: Biegun idiotów.
Spieszą się, bo lada dzień wytwórnie mas bitumicznych skończą pracę na ten sezon i zostałoby rozgrzebane do wiosny. Odpowiedzieć stołkiem powinien ten, który zatwierdził tak późne ogłoszenie przetargu, ale jak znam realia pewnie za zrealizowany plan jeszcze dostanie "premię".

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Jak co tydzień - lampa przy Kapłanówce nadal nie świeci. To już dwa miesiące od zakończenia prac.

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: zicc »

A po co ma świecić, jeszcze prąd by żarła. Zrobione? Zrobione. Odebrane? Odebrane. Wszyscy zadowoleni? To po uj drążyć temat.
;) ;) ;)


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pilips1982 »

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem info na stronie miasta, ale pisali ta, że remont Kwiatkowskiego jest na ukończeniu. Czyli chodniki zostaną stare? Bo teraz to średnio wygląda. Krawężniki sporo wyżej od poziomu starego chodnika, błoto zamiast trawnika...

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: zicc »

Poniedziałek 7:30 Kwiatkowskiego. Korek do Mościc praktycznie zaczyna się koło sklepu Mrówka. Dziękujemy za remont bez utrudnień dla kierowców w godzinach nie uciążliwych dla dojeżdżających do pracy

Awatar użytkownika

Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Blick »

Wahadło na Kwiatkowskiego... Kładą jakąś jeszcze jedną warstwę chyba...

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2339
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: TomekMKM »

Na Kwiatkowskiego została im część pólnocna - w piątek położyli SMA na południowej.

Ps, może po prostu wykonawca z Kwiatkowskiego pozazdrościł temu z wiaduktów kolejowych...

Ja wyjeżdżając z Kapro stałem w piątek przy skrzyżowaniu z ... Dunajcową.

Ktoś kto planuje roboty w piątek w czasie dnia (w tym także o 15) oraz w poniedziałek od 7:00 zasługuje na medal z krążka cebuli. Weekend był, można było kłaść ...
Ostatnio zmieniony 11-12-2017, 09:09 przez TomekMKM, łącznie zmieniany 2 razy.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Kirk »

To samo miałem napisać co zicc. Takiego paraliżu w Mościcach nie pamiętam.


Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

Może ten tzw gospodarz, który próbuje się dzisiaj lansować na ogłaszaniu dyskusji nad zagospodarowaniem nie swojego terenu wykazałby się minimum odwagi, i stanął na tym moście podczas wylewania asfaltu. Niech wytłumaczy mieszkańcom, ze to dla ich dobra wylewa się asfalt w godzinach największego ruchu.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Mr Greenback »

Jan Kowalski pisze:Może ten tzw gospodarz, który próbuje się dzisiaj lansować na ogłaszaniu dyskusji nad zagospodarowaniem nie swojego terenu wykazałby się minimum odwagi, i stanął na tym moście podczas wylewania asfaltu. Niech wytłumaczy mieszkańcom, ze to dla ich dobra wylewa się asfalt w godzinach największego ruchu.

A kiedy mają lać? To nie jest kwestia godziny tylko całego dnia i dobrze, ze teraz to robią. Może po prostu mieszkańcom się w dupciach poprzewracało z tym narzekaniem?? Ja rozumiem wkurzenie na remonty wiaduktów, ale akurat tutaj idzie to naprawdę sprawnie.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

ODPOWIEDZ