Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: sotiv »

Pewnie weekendy im się pomyliły, daliby sobie rękę uciąć, że była zmiana czasu i przestawili wyłączniki ;) A tu niestety jeszcze parę dni zostało, a nie chcieli już kombinować, więc zostawili tak jak jest.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Wczoraj coś zaczęło się znowu dziać przy prawoskręcie z MBF na Słoneczną.
Mówiłem, że czekają na deszcz i się sprawdziło - ekipa musiała namiot rozłożyć i coś tam pod nim robiła. Widocznie słońce im przeszkadza w pracy :)
Czekamy zatem na pierwszy śnieg, żeby rozpocząć malowanie.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

Goscinny pisze:Wczoraj coś zaczęło się znowu dziać przy prawoskręcie z MBF na Słoneczną.
http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... uje-korki/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Gdyby nie to, że tam codziennie jeżdżę, to uwierzyłbym, że przez dodatkowy miesiąc przekładali instalacje :)
A nawet gdyby tak było, to przed rozpoczęciem nie wiedziano o instalacjach pod drogą? Tłumaczenie jest komiczne.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

Może są zaskoczeni, jak w przypadku instalacji pod wiaduktami, czy zaskoczeni jak w Jaskółce.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Rodowity »

jak jesteśmy przy oświetleniu, czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego na Solidarności od urzędu aż do Nowego światu nie ma żadnej latarni? Pal sześć jezdnie, ale chodnik, który jest jednym z bardziej obleganych w mieście od przystanku (z tablicą świetlną) w stronę Nowego Światu po zmroku ciemno jak w...



Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Rodowity »

Tak własnie myślałem i powalczyć z tym czas


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: aaee »

Prawo skręt z MBF w Słoneczną ma być gotowy na pierwsze dni listopada (po wszystkich świętych ma być otwarty).


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

kato pisze:Czy ktoś wie co się działo rano koło Opla? Przed dziurą w jezdni stał policyjny radiowóz, a na ulicy było sporo rozsypanego żwiru. Dodatkowo sama jezdnia miała tu i ówdzie wycięty asfalt. Będą łatać?
Uwaga, moim zdaniem na Lwowskiej od ronda wzwyż rozpoczęła się kolejna odsłona akcji Sodoma, Gomora i Ciepiela. Wygląda na to, że spod warstw bitumicznych zaczęła się wydostawać... podbudowa :lol: Sprawa co najmniej dziwna, bo garby na tym odcinku Lwowskiej były frezowane w ostatniej dekadzie dopiero milionpięćsetstodziewięćset razy więc jest jeszcze sporo zapasu na kolejne frezy, a ponadto jestem pewien, że ulica na bieżąco była zasilana Środkiem na Porost Warstw Bitumicznych więc wierzchnia warstwa nie miała jeszcze prawa się skończyć :lol: Specjalistą nie jestem, mogę się mylić, faktem jednak jest że droga przestaje z każdym rokiem przypominać drogę, robi się więc miejsce na reakcję miejskiego... Komendanta Policji. Ulica jest moim zdaniem do zamknięcia. Przyciśnięty taką ewentualnością Pan Roman Ciepiela musiałby ekspresowo uruchamiać remont tego odcinka, co prawda dla kierowców w obecnej sytuacji oznaczałoby to armageddon, ale Panie Romanie proszę rozważyć;

1. świetnie by się to nadawało do wyeksponowania w Pana CV,
2. odwróciłoby uwagę od wiaduktów :lol:


rafalt
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 06-09-2014, 23:31

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: rafalt »

Mościce 22:45 roboty na całego. Frezowanie.


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pilips1982 »

Co do latarni - na Bema pomiędzy RDN a Burkiem na dziś nie działa ani jedna latarnia.
Wiele lat temu przy zbiegu Bema i Anny był dziki parking a na nim dwie latarnie.
Potem parking zlikwidowano, zbudowano budynek usługowy s latarni nie odtworzono.
Sytuacja poprawiła się ostatnio no wybudowano pawilon z parkingiem, z którego światło oświetla wylot z Limanowskiego, ale co do tego miastu?
Nie wiecie do kogo z tym się zwrócić? Bo po zmroku strach przejść od Burku na zachód bo jest zero oświetlenia...


pysi
Prytan
Posty: 128
Rejestracja: 08-10-2014, 09:45
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pysi »

rafalt pisze:Mościce 22:45 roboty na całego. Frezowanie.
Dziś ładnie wyfrezowany cały odcinek przynajmniej od skrzyżowania z Ks. Indyka, dalej nie jechałem.
Skończone krawężniki na całości odcinka, nie licząc nowej zatoczki po stronie południowej, tam nie jest zrobione nic.
Zatoczka po stronie północnej prócz krawężników, też w początkowej fazie budowania.

pozdrawiam
pysi


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pilips1982 »

pilips1982 pisze:Co do latarni - na Bema pomiędzy RDN a Burkiem na dziś nie działa ani jedna latarnia.
Wiele lat temu przy zbiegu Bema i Anny był dziki parking a na nim dwie latarnie.
Potem parking zlikwidowano, zbudowano budynek usługowy s latarni nie odtworzono.
Sytuacja poprawiła się ostatnio no wybudowano pawilon z parkingiem, z którego światło oświetla wylot z Limanowskiego, ale co do tego miastu?
Nie wiecie do kogo z tym się zwrócić? Bo po zmroku strach przejść od Burku na zachód bo jest zero oświetlenia...
Magia forum Agory zadziałała:
Ciemne zakamarki Tarnowa – interwencja RDN
http://www.rdn.pl/news/ciemne-zakamarki ... wencja-rdn" onclick="window.open(this.href);return false;
Dzięki Rodowitemu za błyskawiczne ruszenie tematu :)


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Rodowity »

ja z RDN nie mam nic wspólnego ;-)

Widzieliście jaka jest podbudowa na Kwiatkowskiego? Mam nadzieje, że ten bruk nie zginie..

ODPOWIEDZ