Remonty ulic w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

No właśnie miałem tu nawet zrzut z kamery podrzucić ale po co, myśl magistrów inżynierów logistyki budowlanej z Tarnowa niesie się chwałą bez niczyjej pomocy. A dopiero co słyszałem w radiu, że Kwiatkowskiego ma przekrój 9 metrów więc jak się nawet po pół metra z każdej strony zwęzi to problemu nie będzie. Da się zrobić wahadło bez formalnego wahadła ? Da się :lol:

Edit: z artykułu; " Jak będzie dzisiaj – zobaczymy." - otóż dzisiaj właśnie było dokładnie tak samo.


pysi
Prytan
Posty: 128
Rejestracja: 08-10-2014, 09:45
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pysi »

Dziś nikogo na Kwiatkowskiego nie widziałem :/ Myślałem, że remont będzie prowadzony w jak najszybszym tempie a tutaj zanosi się na długi remont. Do tego jak widziałem ekipę która usuwała krawężniki i jej pojazd tj. mercedes kaczka to domyślam się, że jedynym kryterium przetargu była cena.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: gushman »

pysi pisze: Do tego jak widziałem ekipę która usuwała krawężniki i jej pojazd tj. mercedes kaczka to domyślam się, że jedynym kryterium przetargu była cena.
Wpisaliby cokolwiek więcej i zaraz podniosłoby się larum, że wykonawca i tak już został wybrany. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


pysi
Prytan
Posty: 128
Rejestracja: 08-10-2014, 09:45
Lokalizacja: Tarnów - Mościce

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: pysi »

Na Kwiatkowskiego chyba nic się nie dzieje. Żeby nie było to jak wracam z pracy przed 20:00 to też nic się nie dzieje. Jak dla mnie to może tak zostać do póki nie otworzą wiaduktu na Krakowskiej :)

A dziś miło zaskoczyli mnie Panowie kładący asfalt na Ks. Indyka. Ładnie wytyczyli objazd przez garaże idące równolegle do tej drogi. Wilk syty i owca całą.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: sotiv »

Ciekawe co się dzisiaj działo przed 7 w Mościcach, że był rekordowy korek (w stronę Mościc) na ul. Czerwonej, aż po ul. Brzozową, a pewnie na tym się nie skończyło, bo auta wciąż dojeżdżały. Czyżby większość kierowców pomyślała, że Kwiatkowskiego ciężko przejechać, to szybciej będzie Krakowską i Czerwoną?


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

Chyba czas zacząć codziennie fotografować Kwiatkowskiego do celów dowodowych ;]
Robole zjechali do domów, nic się nie dzieje, a za miesiąc Ciepiela, przepraszam Pan Ciepiela, zacznie śpiewkę o przedłużeniu remontu "bo aura".
Ciekawe co się dzisiaj działo przed 7 w Mościcach, że był rekordowy korek (w stronę Mościc) na ul. Czerwonej, aż po ul. Brzozową, a pewnie na tym się nie skończyło, bo auta wciąż dojeżdżały. Czyżby większość kierowców pomyślała, że Kwiatkowskiego ciężko przejechać, to szybciej będzie Krakowską i Czerwoną?
Światła pod stadionem. Auta ze Zbylitowskiej miały zielone już jak ich się raptem 3-4 uzbierało. Po minięciu świateł (Traugutta, Indyka, Kwiatkowskiego) było już spokojnie.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11596
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: defekator »

Nie wiem jakie są przyczyny sytuacji na Kwiatkowskiego ale obecnie pogoda faktycznie nie sprzyja robotom drogowym ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

Bez przesady, co ma deszcz do frezowania czy usuwania krawężników.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: sotiv »

Mokro, zimno, błocko, kałuże itd. Raczej mało sympatycznie robi się w takich warunkach :)

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Mr Greenback »

Roberto pisze:Bez przesady, co ma deszcz do frezowania czy usuwania krawężników.
Woda się zbiera zawsze przy krawężnikach...
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Jan Kowalski »

A na Krakowskiej dzisiaj ZERO robotników. Pogoda nie służy.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


GregTrN
Prytan
Posty: 267
Rejestracja: 11-06-2010, 20:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: GregTrN »

Na całej długości Kochanowskiego jakieś 2 tygodnie temu wydarto krawężniki i tak sobie to stoi.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Roberto »

Mr Greenback pisze:
Roberto pisze:Bez przesady, co ma deszcz do frezowania czy usuwania krawężników.
Woda się zbiera zawsze przy krawężnikach...
Aaaa, czyli to jest inwestycja w zbiorniki retencyjne w porozumieniu z Zarządem Gospodarki Wodnej :roll:


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: aaee »

Zamknęli wiadukt na ul. Rudy-Młyn - Przemysłowa. Powodzenia dla mieszkańców Tarnowca omijających Tuchowską własnie tą drogą...

Podobno miasto powiedziało takiemu rozwiązaniu stanowcze NIE! I zgodzili się że będzie otwarty na ok 2h w godzinach porannych i 2h w czasie "powrotów"

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Remonty ulic w Tarnowie

Post autor: Goscinny »

Dzisiaj pierwszy raz stałem w korku na.... Starowolskiego :) Zaczynał się jeszcze przed skrzyżowaniem z Mościckiego. Idziemy do przodu.

ODPOWIEDZ