Amfiteatr przy Kopernika

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Post autor: Kulfon »

Na szczescie jest gushman ..... na rzecznika bys nie uderzyl ?
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie stać mnie póki co na takie posady. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

ad2222 pisze:A ja powrócę do tematu. Krótko i zwięźle. Był konkurs na zagospodarowanie Amfiteatru? Był. Ktoś go wygrał? Wygrał. Pracę wykonał? Wykonał. Miasto zapłaciło za projekt? Zapłaciło dlaczego miasto nie chwali się tym projektem chociaż w części tak, jak chwali się każdym ewentualnym inwestorem?

Bardzo prosiłbym Kubę o poruszenie tego tematu w UMT. Bo wygląda na to, że miasto po prostu wstydzi się tego projektu.
Sprawę Amfiteatru cały czas pilotuję. Niestety pełne wykorzystanie tego obiektu wymagało będzie dosyć dużych nakładów finansowych. Będę o to się jeszcze upominał :)

Ps. Na Agorę się nie obraziłem ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Jakub Kwaśny pisze:Ps. Na Agorę się nie obraziłem
Pewnie w koncu okolicznosci sie zmienily i przed dogrywka w 3okregu trzeba sie pokazac. Chociaz panuje medialne rozdwojenie jazni i w jednych mediach Jakub K. oglasza, ze dogrywka nic nie zmieni, a w innych Jakub K. stwierdza cos zupelnie innego.

Awatar użytkownika

marwaldor
Archont
Posty: 748
Rejestracja: 10-05-2013, 06:43

Post autor: marwaldor »

Ciągle obserwuję ten temat.

Faktem niezaprzeczalnym jest posucha informacyjna ze strony inwestora: Kto, za ile, kiedy, po co.

Natomiast rozwala mnie większość komentujących: Marudzą jak te stare dziadki z Muppet Show.
(Choć nie do końca - tamci byli czasami zabawni)

Klasyczne polskie malkontentctwo:
Nic nie robią-źle, robią-na pewno spieprzą, zrobili-nie tak miało być... itd, itp


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Jakub Kwaśny pisze: Niestety pełne wykorzystanie tego obiektu wymagało będzie dosyć dużych nakładów finansowych. Będę o to się jeszcze upominał :)
Mój Tarnów.

Poszukałem i znalazłem.

Obrazek


________________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Dominik_PCH »

Tarnów: Amfiteatr znów poróżnił urzędników i mieszkańców
http://rdn.pl/?p=89312" onclick="window.open(this.href);return false;

komentarz: Nie jest dobrze. Roman znowu słuchasz złych doradców. A potem będzie płacz i zgrzytanie zębami bo starówka pusta. Za chwilę wybudujesz coś co funkcją nawiąże do schodów w przejściu podziemnym na ul. Mickiewicza. Fajnie, że są ale wszyscy korzystamy z nich jak na prawdę nie mamy innego wyjścia.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Dominik_PCH »

Post z strony FB Projekt Amfiteart
https://www.facebook.com/Projekt-Amfite ... 913016400/" onclick="window.open(this.href);return false;

Moi Drodzy!
Szybka, spontaniczna akcja.
Jutro o godz. 9:00 w księgani Matras na placu Sobieskiego spotykamy się na konferencji prasowej w sprawie Amfiteatru.
Swoją obecność zgłaszały m.in. TVP3 Kraków, Radio ESKA, Gazeta Krakowska
Rzecz w tym, że od pewnego czasu Magistrat sądzi, że jedynym środowiskiem, które interesuje się kształtem Amfteatru są 3 osoby tworzące nasz projekt..
Pokażmy, że jest nas więcej!
Bardzo prosimy o zjednoczenie się wokół sprawy i poświęcenie chwili albo dwóch :)
RDN Małopolska już dzisiaj opublikowało materiał, ale może przybędzie jeszcze raz?
http://rdn.pl/?p=89312" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Goscinny »

Ale który projekt forsuje miasto?
Ten z tymi siedzeniami w kupie, czy ten (jak dla mnie o wiele ładniejszy i bardziej funkcjonalny) z tarasami?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: ad2222 »

Ten z siedzeniami w kupie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11047
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Goscinny »

Czyli forsuje kupę - która jest mało funkcjonalna, ale jest "zachowawcza" i bezpieczna.
Niestety wszelkie nowoczesne pomysły są niebezpieczne i lepiej zostawić tak jak było, ewentualnie z drobnymi poprawkami niż zaryzykować coś "innego".
Mam nadzieję, że im uwalą to w województwie.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: ad2222 »

Znając życie to dach nad sceną będzie zrobiony z najtańszej falistej blachy w kolorze sraczkowatej zieleni (czyli aktualnie najstarszej na składzie, bo nikt przy zdrowych zmysłach (estetycznych) nie położył tego u siebie w domu), a ściany koniecznie gruuubym styropianem. Nic to, że nie ma ogrzewania - "cza kłaść grubo styro, to jest teraz modne"
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Dominik_PCH »

Roman patrzy w przyszłość, razem z wesołymi ludzikami w UMT buduje miasto dla seniorów. W przyszłości to nie będzie miasto dla młodych ludzi.

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Jan Kowalski »

Z tego miasta już nawet księża uciekają ;)
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.

Awatar użytkownika

Dominik_PCH
Rhetor
Posty: 1669
Rejestracja: 08-11-2010, 14:37

Re: Amfiteatr przy Kopernika

Post autor: Dominik_PCH »

Za każdym razem jak mieszkańcy zbliżają do UMT, żeby coś załatwić wychodzi sposób zarządzania magistratem. Wszystko to są pozory, oni trzymają kasę i nią zarządzają. Robią to źle i mamy co mamy. Pieniądze to im muszą się zgadzać. Smutny jest wniosek, przez tyle lat jeszcze się nie najedli z koryta. Nawet tego nie potrafili zrobić dobrze. Proces żarcia z koryta jeszcze się nie skończył.

Kolejny przykład remontu remontu
Tarnów: koniec z polem ryżowym, będzie boisko z prawdziwego zdarzenia
http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/ta ... zdarzenia/" onclick="window.open(this.href);return false;

i pytanie w komentarzu

"Gdzie są pieniądze utopione w błoto po pierwszym "remoncie"? Kto i w jaki sposób odpowiedział personalnie za taką fuszerkę finansowaną z pieniędzy podatników? Panie redaktorze proszę o informację."

ODPOWIEDZ