Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czystej

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: defekator »

Po pierwsze remonty ulic nie dla każdego są priorytetem. Po drugie istnieje spora szansa, że kontrkandydaci będą takiej samej "jakości" jak w poprzednich wyborach :( Zatem ja nie przesądzałbym, że to ostatnia kadencja Ciepieli bo może się okazać, że gość po prostu nie ma z kim przegrać.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: Jan Kowalski »

Niestety, ale na chwilę obecną, jeśli prognozy się potwierdzą, to okaże się, że Ciepiela, jak Duda, będzie najmniejszym złem.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


suraiw
Thesmothetai
Posty: 1013
Rejestracja: 01-09-2009, 17:01
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: suraiw »

defekator pisze:Zatem ja nie przesądzałbym, że to ostatnia kadencja Ciepieli bo może się okazać, że gość po prostu nie ma z kim przegrać.
Ale te wybory prezydenta Tarnowa, mogą się odbyć na takiej samej zasadzie, jak wybory parlamentarne w 2015 roku, gdzie PO straciło wiarygodność u wyborców.
U nas może być podobnie - wszyscy lepsi byleby nie Ciepiela!
Obecny prezydent sam pracuje na swój wizerunek, co spowoduje, że osoby nie zdecydowane na pewno na niego nie zagłosują. Znam kilka takich, co już zapewniają o niechęci do obecnego prezydenta, a wcale nie są zwolennikami PiS-u :->
Bądź tak mało konkretny, jak to tylko możliwe, dzięki temu nikogo nie urazisz.

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: defekator »

Ale do tego potrzebny jest ktoś kto chociaż będzie stwarzał nadzieję, że będzie w czymkolwiek lepszy od Ciepieli. Jeżeli PIS pójdzie po rozum do głowy i poprze Kądzielawskiego może tak być. Jak wystawią jakiegoś zasłużonego dla partii Koprowskiego v.2.0 to Ciepiela ma ogromne szanse na utrzymanie się na stołku (czego mu nie życzę). Pomijam innych kandydatów bo niestety obawiam się, że wybory będą kolejną odsłoną wojny PO - PIS i nikt spoza tych dwóch partii się nie przebije :(

PS. Wpadki Ciepieli są widoczne dla tych, którzy cokolwiek się interesują tym co się dzieje w mieście. Dużo ludzi jednak podejmie decyzję wg klucza partyjnego, tudzież wg. tego który plakat wyborczy im się najbardziej spodoba.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: Roberto »

Nietęgie miny muszą mieć teraz przeciwnicy przemianowania tego ciągu ulic zgodnie z zamierzeniami radnych PiS, dzięki czemu otwarta będzie - niczym droga do Moskwy przed wojskami hetmana Stanisława Żółkiewskiego - droga do finansowania tej inwestycji z funduszu pomników smoleńskich !


greguar
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 19-04-2016, 20:55

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: greguar »

Ciepiela jest już prawdopodobnie świadomy, że choćby chciał to znowelizowane prawo wyborcze wystartować w wyborach mu nie pozwoli, wiec co się wysilać byle do końca kadencji. Zresztą teraz ma ważniejsze sprawy na głowie niż jakieś tam miasto Tarnów i problemy jego mieszkańców, trzeba wszak już usilnie szukać miejsca, gdzie będzie można niczym wytrawny "spadochroniarz" miękko wylądować.

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: zicc »

http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci ... lektryczna" onclick="window.open(this.href);return false;

Czy ktoś ma aktualny plan przebudowy?


Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: Jan Kowalski »

Prezydent Tarnowa podkreśla, że współpraca z zarządem daje dobre efekty. - Warunki do przebudowy ulicy Elektrycznej, która jest drogą wojewódzką, zostały stworzone, gdy byłem wicemarszałkiem Małopolski.

Czy tylko mi to pachnie obrzydliwą propagandą?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


pilips1982
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 23-09-2016, 21:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: pilips1982 »

Jan Kowalski pisze: Prezydent Tarnowa podkreśla, że współpraca z zarządem daje dobre efekty. - Warunki do przebudowy ulicy Elektrycznej, która jest drogą wojewódzką, zostały stworzone, gdy byłem wicemarszałkiem Małopolski.

Czy tylko mi to pachnie obrzydliwą propagandą?
Może trzeba było zostać na stołku w Urzędzie Marszałkowskim w takim razie? Bo jako prezydent to za wiele warunków nie stwarza... :D

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: gushman »

Jan Kowalski pisze: Prezydent Tarnowa podkreśla, że współpraca z zarządem daje dobre efekty. - Warunki do przebudowy ulicy Elektrycznej, która jest drogą wojewódzką, zostały stworzone, gdy byłem wicemarszałkiem Małopolski.

Czy tylko mi to pachnie obrzydliwą propagandą?
Nie wydaje mi się. W Wiadomościach coś takiego dzieje się codziennie przez jakieś 20 minut. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: Jan Kowalski »

gushman pisze:
Nie wydaje mi się. W Wiadomościach coś takiego dzieje się codziennie przez jakieś 20 minut. :)
Dobre porównanie. Właśnie tak to odbieram.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


Exyou
Proedroj
Posty: 328
Rejestracja: 28-03-2011, 14:45

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: Exyou »

- Prace będą odbywać się od ulicy Spokojnej, łącznie z budową nowego ronda na skrzyżowaniu z aleją Piaskową, do wylotu z ulicą Klikowską, gdzie powstanie kolejne rondo o średnicy około 60 metrów - wyjaśnia Krzysztof Madej.

Dwupasmowa jezdnia ulicy Elektrycznej zostanie poszerzona o kolejne dwa pasy.

Oddzielone będą one od siebie zieleńcem. Wykonana zostanie jeszcze nowa kanalizacja deszczowa, a także dokładnie zrobiona podbudowa na tej ulicy.

- Wzdłuż ulic po stronie północnej powstanie ponadto nowa ścieżka rowerowa licząca ponad półtora kilometra długości oraz wygodne chodniki dla pieszych po obu stronach. Wybudowane zostanie także oświetlenie - podkreślają urzędnicy.

Już w najbliższych dniach ogłoszony będzie przetarg na rozbudowę ul. Spokojnej. Prace na tym odcinku powinny rozpocząć się za dwa miesiące.

Ich zakres będzie identyczny jak na Elektrycznej. Zakończenie wszystkich robót przewidywane jest na koniec drugiego kwartału 2019 r.



To Spokojna też będzie teraz robiona?Myślałem że tylko Elektryczna...coś mnie ominęło?

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: Goscinny »

Spokojna to miała być robiona już od wiosny - jak widać może coś zaczną w tym roku (bo jakoś słabo widzę, że w dwa miesiące przetarg się zakończy i ktoś wejdzie na budowę).
Elektryczna niby od przyszłego roku.

Awatar użytkownika

zicc
Prytan
Posty: 181
Rejestracja: 26-11-2009, 18:28

Re: Rozbudowa ul Spokojnej, Elektrycznej, Wyszyńskiego i Czy

Post autor: zicc »

I co? Mamy już praktycznie końcówkę roku 2017, a w temacie Spokojniej i Elektrycznej cisza... Cicho o ogłoszeniu przetargu, wyborze wykonawcy, terminie zakończenia prac. Wiem, wiem będzie pewnie takie ekspresowe tempo jak z wiaduktem na Krakowskiej :)
I jeszcze tradycyjny i nieodłączny w temacie tarnowskich remontów cytat (ten z czerwca 2017): "Już w najbliższych dniach ogłoszony będzie przetarg na rozbudowę ul. Spokojnej. Prace na tym odcinku powinny rozpocząć się za dwa miesiące."

ODPOWIEDZ