Kolejna Biedronka w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie

imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

misha: Wytłumacz bo nie rozumiem ?? Chodziło mi o to, że jeśli coś jest danej marki i dany model ( przykładowe Delicje ) to nie ważne czy kupione na stacji Orlenu czy Tesco czy innym sklepie - jakość ta sama.

Tak samo byłoby z butami gdyby biedronka sprzedawała powiedzmy Nike.
Im Lazy and I like it


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

A tymczasem podobno na Romanowicza buduję się kolejna Biedronka...

Awatar użytkownika

Robert77
Obywatel
Posty: 85
Rejestracja: 26-02-2011, 10:42
Lokalizacja: Tarnów/Parkowa

Post autor: Robert77 »

toomas pisze:A tymczasem podobno na Romanowicza buduję się kolejna Biedronka...
Właśnie zastanawiałem się cóż oni takiego tam budują :mrgreen:


Obrazek


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Normalnie kabaret. Ja w promieniu 2 km mam 3 Biedronki i nie wiem którą wybrać. Szkoda, że inne discounty tak chętnie nie witają do Tarnowa. Do Lidla mam 5 km, a Aldiego nie mamy wcale :-? .


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: toomas »

Robert77 pisze:
Właśnie zastanawiałem się cóż oni takiego tam budują
Dokładnie tam :))

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

imlazy pisze:misha: Wytłumacz bo nie rozumiem ??
Ano właśnie już spiesze z tłumaczeniem. Często sie zdarza, że w hipermarketach spotkasz narty Elan, Blizzard itp. we wzglednie niskich cenach ale jak się okazuje tylko produkowane właśnie dla hipermarketów - nie spotkasz tych modeli w katalogach tych producentów, ani w innych sklepach sportowych, a jakby się wczytał w specyfikacje to wyjdzie na to, że mają parametry często poniżej narzuconych przez siebie norm, skonstruowane z alternatywnych, tańszych i najczęściej mniej trwałych komponentów.
Ktoś kto na tym sie specjalnie nie zna, interesuje go by były nartki ładne, NA OKO dobrze wyglądające, nowe i MARKOWE to sie pokusi o zakup... którego odradzają wszelacy specjalisci i amatorzy jazdy na nartach z wieloletnim stażem.
Niektórzy sądzą, że w hipermarketach mają podróbki a tymczasem producenci sami przyznają się do praktykowania dystrybucji artykułów spoza katalogów dla sieci znanych marketów.

Pointa: nie zawsze takie samo znaczy to samo.


eMo
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 08-10-2009, 09:26

Post autor: eMo »

No i prawdopodobnie bedzie kolejna Biedronka, tym razem w Zbylitowskiej Górze, zamiast Leader'a.


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

misha Chyba masz problem ze zrozumieniem o co dokładnie chodzi. Jeśli porównasz 2 takie same produkty, czyli ten sam producent, ten sam model - to nie ma mowy o 'inności'.
A to co pokazujesz to produkt który jest danego producenta, ale produkowany stricte dla danej sieci handlowej. To już nie jest to samo. Bo nie ma go z czym porównać. Bo i jak sam piszesz ma inne parametry i inny model. Czyli: jest inny.
Im Lazy and I like it

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

Kolejna "Biedroneczka" nam się buduje na ulicy Tuchowskiej obok "Orlenu" :)

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Już kopią tam koparki. W Tarnowcu stawiają Lidera, nie wróżę mu łatwego handlu..

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7674
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Baxon, dodam jeszcze, że niedaleko tej przyszłej biedronki jest sklep TSSu. Będzie w czym wybierać.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

W Biedronce nie kupisz sera i wędlin świeżych, tylko pakowane, więc TSS jakoś strasznie pod tym względem nie powinien ucierpieć.


matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: matipers »

No nie gdzie się nie odwrócisz stawiają te dziadostwa.


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

matipers pisze:No nie gdzie się nie odwrócisz stawiają te dziadostwa.
Jesteś jakimś pracownikiem Almy? :shock: Masz napisanych 4 postów, w tym 3 krytykujące Biedronkę/Lidla a zachwalasz Alme. Może to jakaś nowa akcja marketingowa Krakchemii? 8)

A wracając do tematu: co za dużo to niezdrowo. Sam robię u nich zakupy, bo mają kilka produktów których nie dostane u konkurencji (top chipsy itp) Ale wolałbym większe urozmaicenie, np. Aldi którego nie mamy w Tarnowie ma również swoje zalety.


matipers
Obywatel
Posty: 17
Rejestracja: 06-03-2013, 08:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: matipers »

Możesz być spokojny nie jestem pracownikiem :)

ODPOWIEDZ