Kolejna Biedronka w Tarnowie

Coś budują? Coś wyburzają? Masz jakieś własne pomysły (nawet futurystyczne)? Tutaj jest miejsce dla ciebie
ODPOWIEDZ

eMo
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 08-10-2009, 09:26

Post autor: eMo »

Zamiast Leader'a Westerplatte bedzie Biedronka, niestety... :(


farciarzgilmore
Archont
Posty: 748
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Post autor: farciarzgilmore »

To czemu Leader się likwiduje? Słabo szło? Ogólnie uważam ten sklep za jeden z lepszych osiedlowych i mają znakomite pieczywo. Szkoda.


Stradie
Proedroj
Posty: 332
Rejestracja: 09-08-2011, 16:37

Post autor: Stradie »

Czy Biedronka na Narutowicza zostaje wyburzona? Czy nie?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3809
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie, tam będzie Kaufland.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Cubaza, na razie to tam nic nie będzie i ta Biedronka jeszcze sporo kasy przemieli zanim coś się urodzi na tym terenie :)


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Tarnów ostatnio zabiedronkował, nawet w Maxsie jedna się zagnieździła. Nie wiem czego to jest oznaką, lekkiej zimy ??.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Lekkich portfeli Tarnowian.


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Prezes ocenił by to jeszcze dosadniej :lol:
Warstwa ludzi biednych na moje oko stale się poszerza i takie sklepy jak Biedronka są dla nich jedyną alternatywą .

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

dafi33, Ale w Biedronce możesz też kupić fajne krewetki, ciekawe sery no i przede wszystkim - całkiem niezłe (cena/jakość) wina. To taki trochę nietypowy dyskont.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

dafi33, to chyba ciebie dawno w Biedronce nie było. Ludzie tam kupują bo po prostu jest tam towar niezłej jakości, polski i niedrogi. Zamożność nie ma tutaj nic do rzeczy - owszem są tacy, co snobistycznie kupią w "Almie" jakiś szajs za kupę kasy, ale z tego co widzę, to tam tłumów nie ma.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Sałatki w Almie bywają spleśniałe. W Biedronce jeszcze nigdy mi się nie przydarzyło.

Jogurt naturalny z wapniem w Biedronce.. przewyśmienity, żadne Danone czy Zotty nie mogą się umywać!

Dokładnie tak jak pisze Gościnny - jest sporo produktów bardzo dobrej jakości (nie wiem jak od strony technicznej, ale smakowo bardzo dobre).

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Ja proponuje dla zwolenników słodyczy zamienić delicje szampańskie na paryskie, nie dość, że lepsze to jeszcze tańsze. Przynajmniej raz w tygodniu kupuję parówki berlinki (5 szt w opakowaniu) za około 5 zł, w Biedronce są takie same tylko więcej (6 szt) za nieco ponad 4 złote. Właśnie stosowanie opakowań dedykowanych pod Biedronkę jest niezłym manewrem - pozwala sporo zaoszczędzić.
Ponadto bardzo świeże owoce i warzywa, kiedyś mieszkałem niedaleko Biedronki przy Ducha i cały rok kupowałem tam pomidory, cytryny i jabłka - nie trafiła mi się sytuacja żebym nie mógł wybrać idealnych paru sztuk. Spróbujcie tego samego w Carrefourze - nieraz trzeba przewalić kilka opakowań żeby znaleźć jednego niepotłuczonego pomidora o papryce nie wspomnę ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A propos delicji szampańskich - zniknęło z nich logo "Wedel", bo licencja wygasła, więc teraz mogą pod ta nazwą robić co chcą.
No i w Biedronce mają czasami fajne promocje na ciuchy sportowe - latem była promocja na koszulki i spodenki rowerowe po 10 zł. Jakość bardzo dobra, wykonanie też, a kosztowały 20% tego, co w innych sklepach.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ja też w Biedronce dużo kupuję - mają na przykład Oliwki w zaj*... cenie, mleko, owoce. Nie kazdy jest Prezesem PiS'u i OSŁEM (Posłem) - Koszyk Kaczyńskiego można w Tesco, Biedronce i paru innych sklepach kupić 50% taniej niż zrobił to Uber Kaczor.

Osobiście uważam, że RYNEK kontroluje - sklepy tanie i dobre się utrzmają - inne, cóż, padną. Prawo rynku.
9000 ml A Rh-


notowany
Prytan
Posty: 112
Rejestracja: 05-10-2010, 11:11
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: notowany »

Ravir pisze: - inne, cóż, padną. Prawo rynku.
Myślę, że nie do końca tak się stanie. Jest spora grupa ludzi dla których pieniądze nie stanowią problemu a robiąc zakupy wolą spotykać podobnych do nich - stąd taki a nie inny charakter Almy. Podobnie działa w UK M&S. Ale to nisza.
Rynek bardziej się spolaryzuje - nie ma miejsca na średniaki.

Co do Biedronki przy Owintarze to skąd pomysł aby był w niej Kaufland ??? Chyba jest to ostatnia możliwa konfiguracja w tym miejscu.
Jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej. Gdy wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to religią.

ODPOWIEDZ