koncert scorpions w Tarnowie !!

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11087
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

W TV wydarzeniami muzycznymi są: Open'er i koncert w Warszawie. O Scorpions chyba nikt nie wspomniał w wiadomościach. To tyle o reklamie.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Już jestem. :) Jednak było trochę więcej ludzi niż przypuszczałem. Trybuna główna sprawiała wrażenie, że była pełna, na murawie też sporo ludzi. Nie wiem tylko jak to wyglądało na pierwszym wirażu.


Maciek
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 28-08-2010, 16:50

Post autor: Maciek »


Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Trochę pechowo się złożyło, że w tym samym czasie zbiegły się inne duże medialne wydarzenia, jak Open'er Festival i objęcie przez nasz kraj prezydencji w UE, przez co mało było o Tarnowie słychać.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Jakie pechowo?

To jest podstawowa sprawa dla marketingowca, biorąc pod uwagę casus Tarnowa - marketingowcy powinni te całe Zderzenia ustalić przed (lub po) wielkimi wydarzeniami pokrywającymi... Przecież terminy Open'era i prezydencji były znane już dużo wcześniej.

Termin to pierwszy klucz do siły przebicia.

Ze swojego podwórka powiem tyle, organizujemy tuż po zakończeniu jednej następną konferencję branżową, wstępnie planowaliśmy ją na 12-14 czerwca 2012, ale ktoś od razu wpadł na to, że wtedy cała Polska będzie gadała o Euro2012, więc szukamy nowego terminu - jeśli chcemy się przebić z Wydarzeniem do szerszego kręgu - to niestety, ale trzeba poszukać luk w kalendarzu...

Promocja Koncertu Scorpions jako sama w sobie była co by nie powiedzieć słaba. Poza lokalnymi mediami nikt tego nie zauważy. Skorzystają na tym fani zespołu, sam Tarnów w dłuższej perspektywie już niekoniecznie.

panem et circenses


Deto
Thesmothetai
Posty: 1350
Rejestracja: 07-09-2009, 12:50
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Deto »

hurricane pisze: marketingowcy powinni te całe Zderzenia ustalić przed (lub po) wielkimi wydarzeniami pokrywającymi... Przecież terminy Open'era i prezydencji były znane już dużo wcześniej.
Były, ale nie wiemy jak z wyglądała sytuacja z wolnymi terminami zespołu.

Co do koncertu, to wyszło dobrze. Małe wpadki z ekranem czy nagłosnieniem były, do tego fatalne rozwiązanie z wejściem na murawę, ale wystep przykrył wszystko :)

ale murawa biedna... :P


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Tak, to prawda - terminy zespołu są tu jak najbardziej istotne.

Jeśli wtedy wobec braku innych możliwości chcemy się przebić wyżej z Wydarzeniem to niestety, ale trzeba wyłożyć więcej kasy.

Albo robimy coś do końca dobrze, albo robimy na odwal się... W Tarnowie się przyjęła ostatnio za tej prezydencji zasada, że na odwal się wystarczy, bo skoro i tak 62% wybierze od razu w I turze to po co się starać...[/b]


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Specjalnie wczoraj oglądałem Wydarzenia, Fakty ,Wiadomości .... ani słowa o koncercie w Tarnowie takie są fakty .....zapowiadana promocja Tarnowa kompletna klapa z punktu marketingowego .


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

RMF Fm jako patron dość mocno reklamował koncert.


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Nie tak bardzo, wczoraj słuchając tejże stacji w ciągu ponad dwóch godzin pojawiła się jedna wstawka o koncercie.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hehehe, zgadzam się z czyjąś opinią: Agora - Forum Wiecznie Niezadowolonych. :D

Koncert fajowy, wyżerka przed stadionem wypas! Siąpiący przez cały koncert deszcz ani trochę nie popsuł zabawy a na pewno dołożył fajnych efektów w niektórych ujęciach na telebimach.

Z ciekawości: co zespół rzucał (oprócz pałeczek perkusisty) w tłum, zwłaszcza po koncercie? :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


hurricane
Rhetor
Posty: 2791
Rejestracja: 28-09-2009, 10:58

Post autor: hurricane »

Ja nie mówię, że koncert był zły. Bardzo dobrze, że się odbył, ja gdyby nie to, że musiałem być w pracy do późna sam bym na niego poszedł, bo uwielbiam Scorpionsów.

Ale skoro wydajemy na niego już tyle pieniędzy to zróbmy z tego wydarzenie o zasięgu krajowym, zróbmy coś dobrze od A do Z.
Zapraszam na Internetową Stację Meteo Tarnowiec - meteo.tarnowiec.prv.pl

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11689
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

hurricane pisze:Ja nie mówię, że koncert był zły. Bardzo dobrze, że się odbył, ja gdyby nie to, że musiałem być w pracy do późna sam bym na niego poszedł, bo uwielbiam Scorpionsów.

Ale skoro wydajemy na niego już tyle pieniędzy to zróbmy z tego wydarzenie o zasięgu krajowym, zróbmy coś dobrze od A do Z.
Tylko, że Scorpions to nie jest gwiazda takiego formatu aby była w tanie przebić się do głównych wydań wiadomości. W tym celu trzeba by ściągnąć Madonnę, Rolling Stones lub Metallicę. Nawet bez konkurencji w postaci Open'era i medialnej farsy z objęciem prezydencji w Radzie Unii Europejskiej byliby w stanie zdobyć co najwyżej jakąś migawkę w programie o wydarzeniach kulturalnych lub krótką wzmiankę w kąciku muzycznym Teleekspresu.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A tam pitu pitu. Wczoraj w rmfie ze 3 razy słyszałem jak mówili o Scorpionsach :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6897
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

gushman, zgadzam się, koncert bardzo fajny.
Perkusista się fajnie szamotał podczas popisów :)
Niestety organizacja po prostu leżała i nawet już nie kwiczała...

Zablokowany