Polecam Film

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Post autor: psychoultras »

Dorota1975 pisze:aaa... "Wyspa".... Łungina... Kino radzieckie i to współczesne rosyjskie jest genialne.
Kreml na kinematografię przeznacza co roku miliardy dolarów, pamiętam jak będąc na przedpremierowej projekcji filmu "9 rota" siedzący obok mnie znany dziennikarz TVN szeptał pod nosem z nieukrywanym podziwem : "mają rozmach skur....y"
Dziś wieczór mam zaplanowane oglądanie : http://www.megavideo.com/?v=NTNZPJ2G

Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Był ktos na Skrzydlate Świnie - ogladał ?
nei wiem czy warto isc bo opinie sa raczej złe a film sie ciekawie zapowiadał
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Beaver pisze:Był ktos na Skrzydlate Świnie - ogladał ?
nei wiem czy warto isc bo opinie sa raczej złe a film sie ciekawie zapowiadał
Ja byłem. Mnie się film podobał. Może nie jest to jakaś super produkcja, ale myślę że można polecić. Z chęcią oglądnę drugi raz w domu. Dobra muzyka w wykonaniu COMY. Przyśpiewki znane z Unii jak przyjadą sąsiedzi zza miedzy: "Unia Unia zwal se kunia" :P Film momentami śmieszny, momentami dający do myślenia.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Unthinkable - gorąco polecam, dawno się tak nie wciągnąłem w oczekiwaniu na finał. Na dodatek film na czasie i dający do myślenia.

Dla niej wszystko - też wciąga i warto to obejrzeć, pomimo że jest w miarę przewidywalny.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Porwał się ktoś już na sequel Trona w 'zwykłym' 3d lub Imaxie ? :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Oglądałem wczoraj polski film "Czeka na nas świat". Bardzo ciekawa satyra społeczna. Przynajmniej ja ten film tak odebrałem. Warto się nad nim pochylić.

Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Roberto pisze:Porwał się ktoś już na sequel Trona w 'zwykłym' 3d lub Imaxie ? :)
Tak, ja na razie tylko teoretycznie, oficjalna premiera 31 grudnia 2010 r.:)
Mam sentyment do tego filmu z 1982 r. Czy ktoś może z Was go widział?


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Pewnie, że tak :D razem z War Games, Rojem to była żelazna klasyka SF :mrgreen: Pamiętam, że Tron zrobił na mnie piorunujące wrażenie. To se ne vrati, Pane Havranek :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

Louve
Prytan
Posty: 143
Rejestracja: 05-09-2009, 14:04
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Louve »

Cieszę się, że nie jestem osamotniona. Żaden z moich znajomych filmu nie kojarzył niestety, a to rzeczywiście klasyka gatunku. Ciekawe czy ta nowsza wersja będzie równie porywająca.

Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Tron - jeden z lepszych filmów jakie widziałem . Tez czekam na sequel :) A ogladnalem bo gra byla tron wiec chciałem zobaczyc co to ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Oglądałem go jak byłem jeszcze nastolatkiem i o dziwo mi się podobał. A jako nastolatek nie przywykłem do takiego kina ; )


Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Z czystym sumieniem mogę polecić serię Millennium. A właściwie pierwszą jej część, bo drugiej (z trzech) jeszcze nie skończyłem.

Aktualnie dostępna jest do wypożyczenia (VOD) dla abonentów N, może też w tradycyjnych wypożyczalniach DVD.

Jeżeli ktoś ma na tyle czasu, podobno książka S. Larssona, na podstawie której powstał film, jest jeszcze lepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=AOHfY7dZ ... r_embedded
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

gushman pisze:Jeżeli ktoś ma na tyle czasu, podobno książka S. Larssona, na podstawie której powstał film, jest jeszcze lepsza.
Nie podobno, to pewne! :-) i wcale nie trzeba na to dużo czasu :)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11688
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Ostatnio widziałem "W chmurach". (Up in the air) Trailer zachęcał jednak sam film nieco rozczarowywał.
Za to z "The socjal network" zaskoczyłem się pozytywnie, być może przez to, że film leciał wcześniej w "Marzeniu" więc niczego dobrego się po nim nie spodziewałem ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ