kalendarz imprez

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

24.04.2010 r. - Rajd Wójta Gminy Skrzyszów. Start do XII Rajdu Rowerowego o godz. 9.00 z przed Urządu Gminy w Skrzyszowie). Impreza masowa dla wszystkich, na składakach fulach i wigrakach. Dystans 25-30 km wszyscy go przejeżdżają, nawet panie na obcasach :). Na kocu dla UCZESTNIKÓW grill :).
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11071
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Fajna impreza dla rodzin (ale i "zawodowcy" się pojawiają :)). Trasa banalna, byle było sucho. Kiełbaski na końcu trasy - miodzio.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Z "zawodowcami" możne być rożnie. W tym terminie jest przełożony Puchar Tarnowa.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

huziu pisze:Jak by ktoś chciał, to do wygrania są bilety na sobotni koncert PIASKA i Seweryna Krajewskiego.
Info: http://nocnytarnow.pl/news/konkursy/dar ... kiego.html
a ja się właśnie dowiedziałem, że koncert odwołany

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

A skąd masz taką informację?

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

Znam kogoś z ekipy i wczoraj wieczorem się dowiedziałem, ale że nie znane są powody odwołania to w sumie bym póki co nie przywiązywał do tego większej wagi. Patrzyłem na różnych stronach i nigdzie nie ma informacji o odwołaniu, więc może to być jakaś pomyłka.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Niestety, ale faktycznie jest to prawda, bo właśnie rozmawiałem telefonicznie z organizatorem, także koncert został odwołany. Informacji na portalach jeszcze nie ma, ponieważ zaraz będzie rozsyłana.

Info już u mnie:
http://nocnytarnow.pl/imprezy/980-piase ... kolka.html

ODPOWIEDZ