Juwenalia 2010

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!

Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3056
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Keleos pisze:Biorąc pod uwagę, że ani prezydent ani rektor PWSZ nie zostali zaproszeni na juwenalia, to ja im się wcale nie dziwię, że nie przyszli...
Nie wiem jak wyglądała sprawa z rektorem PWSZ, bo jakby bezpośrednio w tym nie uczestniczyłem. Ale wiem, że ustalenia z Urzędem Miasta były, początkowo miała być Pani Wiceprezydent. Tak przynajmniej słyszałem.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

To jak w Tarnowie jest 10 000 studentów to mniej więcej tyle ile ludzi było na derbach z rzeszowem.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Koleos

Tak się składa, że ja już studia mam za sobą i za bilet płaciłem... Poza tym każdy idzie na to co lubi.

Dla mnie organizacja byłą wielka porażką i zdania nie zmienię. Organizatorzy poszli na ilość, a nie na jakość. Co z tego, że wszystkie zespoły które były lubię posłuchać, jak ich występ był co do minuty zaplanowany i zagrany tylko dla kasy. Kult w tamtym roku pokazał klasę i ciężko będzie ich przebić. Chyba, że przyjedzie Feel :lol:
Według mnie bardzo sprawiedliwie się stało - kto był hieną, która tylko na koncert za friko chce wejść, to dostał za swoje.
Idąc tym tokiem rozumowania to za rok niech zorganizują koncert o 7 rano, ewentualnie na jakimś wykładzie coby hieny za darmo nie mogły przyjść. Juwenalia finansowane są w dużej mierze z podatków, a więc i przeze mnie. Postawa tego studenta jest dla mnie idiotyczna. Normalną rzeczą jest, że większa ilość ludzi to większa zachęta dla sponsorów. A tak to się może okazać, że za rok nie będzie miał kto wyłożyć kasy i będziemy mieć na juwenaliach koncert jakiegoś lokalnego zespołu, a główną atrakcją będą kiełbaski z grilla.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Tak się składa, że ja również płacę za bilet.

Organizatorzy poszli na ilość, a nie na jakość?!
No pewnie. Lepiej żeby na 2 godziny przyszło 200 osób i wyszło. Bo tak w większości zachowują się studenci.

Ja proponuję skrócić Juwenalia na następny rok. Niech trwają dokładnie 3 godziny. Nie 4 dni, nie dwa dni, nie jeden dzień. 3 godziny. Koncert 2 zespołów i do domu. Tego chcą przecież studenci - wyraźnie od lat dają to do zrozumienia organizatorom.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Bylem w Rzeszowie na 2 dniu. Zapodany grafik był/jest nieaktualny, Coma grała ostatnia. Koncert był za free.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ