Konwent Miłośników Fantastyki FanFest 28 - 30 Maj TARNÓW

Dzieje się coś ciekawego w mieście? Jakiś koncert, wystawa - może Clooney przyjechał do miasta? Przeczytałeś dobra książkę, może film niezły widziałeś? Napisz o tym!
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Konwent Mi³ośników Fantastyki FanFest 28 - 30 Maj TARNÓW

Post autor: Ravir »

28 - 30 Maja w Tarnowie odbędzie się konwent FanFest - lokalizacja to Gimnazjum Nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie, ul. Bitwy pod Studziankami 5

Dla tych co pierwszy raz :D trzy dni poświęcone ogólnej fantastyce, gry RPG - te prawdziwe, z żywymi graczami i żywym Mistrzem Gry - kto nie grał w realu w RPG a tylko na komputerze powinien spróbować, gry Planszowe, gry bitewne, prelekcje, konkursy oraz wieczorne LARP'y.

Przyjezdni i ci co nie chcą wracać na noc do domu mogą zabrać karimatę + śpiwór i nocować w Szkole. Konwent działa całą noc, zawsze coś się dzieje. Sam wielokrotnie na konwentach grałem/prowadziłem sesje RPG całą noc :D Mój rekord to Krakon 2001 - przyjazd w Czwartek o 12 w południe przespałem się 4 godziny w noc z Soboty na Niedzielę :mrgreen: :mrgreen:

Sam będę miał parę prelekcji i konkurs, po za tym będę prowadził sesje rpg.
Ci którzy byli na TarKonach czy Alchemikonach wiedzą o co chodzi.
Bez kłopotu można przyprowadzić małe dzieci - będzie GamesRoom z całą masą planszówek, pokazy bier bitewnych (na dziś pewne są : Warhammer 40K i Warhammer Fantasy Battle).

Stronka już częściowo działa : http://www.fanfest.com.pl na dniach pojawi się więcej informacji.


Kajko
Obywatel
Posty: 77
Rejestracja: 06-02-2010, 00:53
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kajko »

Eh, wybrałbym się z przyjemnością, ale nie wiem czy czas pozwoli. Tym bardziej, że znajomi organizują :) Alchemikon opuściłem tylko jeden :D
Don't PIS me offĄĄ


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Kurcze, jak nie zapomnę to wstąpię, ciekawią mnie zwłaszcza te planszowki.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Jak ja dawno w planszówki nie grałem. Pamiętam te "bitwy na polach Pelennoru", te sesje RPG po nocach, potem kumple w Warhammera cięli, figurki malowali. No i karcianki, ale to jest też drogi interes - niestety.
No i "Magia i miecz" z dodatkami. W sumie fajna gierka była.
ps: nie widział ktoś skanów talii do karcianek? Może bym rodzinę wciągnął i byłby pretekst do kupowania boosterów :)


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

ps: nie widział ktoś skanów talii do karcianek? Może bym rodzinę wciągnął i byłby pretekst do kupowania boosterów
Zamiast kraść lepiej pograć w darmowe Elements.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tomasz Drwal, zaraz tam "kraść". Na nieszczęście w karciankach nie ma wersji "demo", a nie wydam mnóstwa złotych, żeby potem okazało się, że nie ma kto grać.
Kserami długo się nie pogra, no i jakość nie ta sama, prawda?
No i "elements" jest online, a nie "on-table" :)


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Jak uważasz Goscinny, to Ty wychowujesz swoje dzieci.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tomasz Drwal, to pożycz na jakiś czas dwie talie do testów. Nie będę musiał nic KRAŚĆ i moje dzieci nie będą obrabiać staruszek na ulicy.


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Mam tylko Doom Tropera jak chcesz nie ma sprawy, mogę Ci pożyczyć :)

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11072
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Tego systemu nie znam.
A wracając do tematu (prawie :). Czy jest jakaś karcianka po polsku? Coś chyba kiedyś widziałem, ale nie jestem pewny. Gathering jest chyba tylko EN, prawda?

ODPOWIEDZ