Wyciąg narciarski na górze św. Marcina

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

ad2222, to było tylko pytani o inspiracje, nie jestem grafikiem ani esteta wiec nie bardzo będę w stanie zrobić coś lepszego, ale dziecko na takim plakacie przyciągnie uwagę, bo dzieci są "trendy" ;)


Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

wiarygodność - chyba wyraźnie napisałem

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

lll, nikt ci nie każe na ten projekt głosować - skoro jest robiony przez niewiarygodnych (wg ciebie) ludzi, to sobie zagłosujesz na jakiś wiarygodny - może lansowany przez jakiegoś radnego.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Oczywiście, że nikt mi nie każe - no bo kto na przykład - ty? haha

Pomysł jest fajny i jak napisałem szkoda by go było zmarnować przez koordynację przez niewiarygodne osoby.

Wiadomość jest chyba bardzo jasna, więc wydaje się dziwne, że ty jej nie zrozumiałeś. No ale jak widać magia świąt trwa.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

III, O ile się nie mylę, to Ty pierwszy rzuciłeś hasło o wyciągu narciarskim w kontekście Budżetu Obywatelskiego, jeżeli chcesz to zgłaszaj ten projekt, nie roszczę sobie do tego pomysłu praw autorskich. O ile pozwolisz, pomogę też przy samym zgłaszaniu (np zrobienie mapki orientacyjnej) czy później w zareklamowaniu projektu i zbieraniu głosów na ten projekt. Napisz mi jeszcze pokrótce dlaczego, według Ciebie, nie jestem wiarygodny? Trochę mnie to zmartwiło, bo z reguły znam powód dlaczego ktoś mnie nie lubi, a tu nagle ktoś zarzuca mi brak wiarygodności bez uzasadnienia, i to na dodatek anonimowo?

LordRuthwen, to nie ja robiłem ten plakat, tylko wolontariusz. Pomysł tasoofki ze zdjęciem dzieci z nartami uważam za fajny, spróbuję to rozwinąć. Nie jestem profesjonalnym fotografem, więc może, gdyby ktoś bardziej obeznany w sztuce fotografii miał ochotę dołożyć cegiełkę do projektu, to zapraszam.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

ad2222 pisze:III, O ile się nie mylę, to Ty pierwszy rzuciłeś hasło o wyciągu narciarskim w kontekście Budżetu Obywatelskiego
Owszem rzuciłem ten pomysł, aczkolwiek kontekst był zupełnie inny. Podałem to jako abstrakcyjny przykład, żeby zweryfikować swoje wątpliwości odnośnie samych zasad BO. Jeżeli nawet przez przypadek powiedziałem to jako pierwszy to absolutnie nie uzurpuje sobie praw do pomysłu. Wspieram ideę i pochwalam.

Jeśli chodzi o Twoje wątpliwości to odsyłam: http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.ph ... c&start=15

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

lll pisze:Jeśli chodzi o Twoje wątpliwości to odsyłam:

Błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

ad2222, Napisz do gushmana, on trochę fotografią się bawi(ł), dzieci też ma...
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »



patrycjaa
Obywatel
Posty: 16
Rejestracja: 18-12-2011, 20:20

Post autor: patrycjaa »

Od 9:40 cały materiał, który był w Pulsie Regionu radia RDN Małopolska http://www.mixcloud.com/PulsRegionu/pul ... 5-05-2014/
Inicjatywa raczej popierana przez tarnowian :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Myślałem, że będzie gorzej. Chociaż wypowiedź p. Rusnarczyka nie napawa optymizmem. Mam tylko nadzieję, że nie storpeduje pomysłu - zresztą większy wyciąg nie zmieści się w założeniach BO. Pomijając już kwestię braku takiego miejsca (stok 700 metrowy) w granicach miasta - wycięcie kawałka lasu z góry odrzucam, bo na to nie zgodziłby się konserwator.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

I niestety wyciąg poległ. Z nieoficjalnych przecieków - nie da się tego zrobić, ukształtowanie terenu, park linowy. W przyszłym roku spróbuję powalczyć chociaż o wyciąg dla młodszych dzieci przy Harcerskiej.

Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Bo łatwiej przepuścić projekty typu: "kible w przedszkolu" (był taki), albo chodniki. No, ew. coś dla jakiejś szkoły - bezpiecznie i prosto.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3052
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

ad2222 pisze:I niestety wyciąg poległ. Z nieoficjalnych przecieków - nie da się tego zrobić, ukształtowanie terenu, park linowy. W przyszłym roku spróbuję powalczyć chociaż o wyciąg dla młodszych dzieci przy Harcerskiej.

Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie.
Pomysł fajny i szkoda, że podczas dzisiejszego posiedzenia nie został dopuszczony, bo potrzeba przynajmniej wśród niektórych obecnych na sali znalazła zrozumienie. Niestety sam nie byłem w stanie wybronić pomysłu, a opinia Urzędu była negatywna. Jednak złożyłem wniosek aby jeszcze w tym roku przeprowadzić analizę wykonalności tego projektu.
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

ODPOWIEDZ