Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Ostrzegam kierowców, którzy z upodobaniem maniaka starają się zaparkować przy samym wejściu do supermarketu, że zawsze jestem tak "przejęty" obsługą koszyka, że nie zauważam zaparkowanych na drodze samochodów i niemal zawszę trafiam w drzwi, lusterka i przeciskam się pomiędzy nimi nie zważając na porysowane zderzaki. No cóż taki już feler mam.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

mirak pisze:Ostrzegam kierowców, którzy z upodobaniem maniaka starają się zaparkować przy samym wejściu do supermarketu, że zawsze jestem tak "przejęty" obsługą koszyka, że nie zauważam zaparkowanych na drodze samochodów i niemal zawszę trafiam w drzwi, lusterka i przeciskam się pomiędzy nimi nie zważając na porysowane zderzaki. No cóż taki już feler mam.
Zależy gdzie to robisz. Są markety w Tarnowie przy których parkujący przed samym wejściem okazuję jakim jest burakiem/cwaniakiem/chamem i utrudnia innym przejście lub przejazd z koszykiem pełnym zakupów. Ale są też takie gdzie przy samym wejściu mają wyznaczone miejsca np. Biedronka na M.B.Fatimskiej lub parking jest tak mały, że ludzie parkują bo nie mają gdzie zostawić samochodu ale nie tarasują przejścia pieszym np. Biedronka na Lwowskiej w miejscu dawnej Stokrotki.
Wiele razy widziałem jak przy Biedronce na Lwowskiej ktoś zaparkował przed wejściem bo nie miał gdzie stanąć ale ludzie z koszykami mieli dużo wolnego miejsca i swobodnie mogli nimi manewrować na wszystkie strony.

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

mirak pisze:Ostrzegam kierowców, którzy z upodobaniem maniaka starają się zaparkować przy samym wejściu do supermarketu, że zawsze jestem tak "przejęty" obsługą koszyka, że nie zauważam zaparkowanych na drodze samochodów i niemal zawszę trafiam w drzwi, lusterka i przeciskam się pomiędzy nimi nie zważając na porysowane zderzaki. No cóż taki już feler mam.
To i tak pikuś z tym wózkiem. Ja mam problem z burakami co zawsze im ciasno na miejscu parkingowy. Gdy wracam to wiecznie jakiś stoi przykleiony do mojej strony. A ze mam isofixa z lewej i musze mlodego wsadzic jak rownież swoje zwłoki to wyjatkowo prubuje drzwi otworzyc szeroko. Z regóły kończy się to dużymi punktami na drzwiach sąsiada. No mówi się peszek. Następnym razem zaparkuje normalnie. Ja też mam punkty a nigdy nie wychodziłem z auta aby komuś drxwiami uderzyc w bok auta.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

od dzisiaj wypowiadam wojne chamom którzy wyrzucają przez okna samochodow, smieci: woreczki, papieroski, etc... "jak cie nie nauczyl ojciec, matka, to cie naucza ludzie"

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

I na czym ta wojna bedzie polegac ? :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6896
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Będzie biegał za samochodem z kubem i jak ktoś coś przez okno wyrzuci to mu cały kubeł przez okno załaduje :P
A tak na serio to też jestem ciekaw.
Bo jak zwracać uwagę spacerowiczom srającym psami na placu zabaw miałem ostatnio okazję słyszeć... nauczyłem się przy okazji kilku nowych słów od babci, na oko ~70-80 lat :)
I nie, nie mnie je..ła.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

na poczekaniu jakas wiązanka czy go tak uchowali, lub ze cham ze wsi wyjdzie a wies z chama nigdy, cos sie wymysli :lol: kto pierwszy?

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

i będzie nic nie wnosząca eskalacja nerwowej atmosfery.
polecam odwiedziwszy Rzeszów zwrócić uwagę, jak tam to zostało rozwiązane (przy rondach po zachodniej stronie miasta, np. pod szpitalem wojskowym).
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

w dziwnym kraju zyjemy, nie wiem jak ci ludzie sa/byli chowani po domach, jedzie taki RDE Mickiewicza, walnie siateczke przez okno i fajnie jest, chwile później widze KT na Jana Pawła i na światlach małżeństwo ok 50 letnie, małżonek wyrzuca przez okno papierosek swój i żony. I naucz tu jedno z drugim kultury, zeby nie robił syfu. Ciekawe czy u siebie pod domem też tak wyrzuca smieci.. ehh, koniec off top'a

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Wystarczy mieć to nagrane i zgłosić. Za to też dostaje się mandat.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sajdak »

maup pisze:i będzie nic nie wnosząca eskalacja nerwowej atmosfery.
polecam odwiedziwszy Rzeszów zwrócić uwagę, jak tam to zostało rozwiązane (przy rondach po zachodniej stronie miasta, np. pod szpitalem wojskowym).
nie wybieram się tam póki co - jak to jest rozwiązane?
...

Awatar użytkownika

rowerzysta
Prytan
Posty: 266
Rejestracja: 08-08-2011, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: rowerzysta »

A4 od Brzeska do Wierzchosławic w stronę Tarnowa zablokowana, dwa samochody zderzyły się ze stadem dzików.

źródło: RMF FM

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

13:05 Rondo plastikowe

Niebieskie seicento bez hamowania wjeżdża na rondo od zachodniej strony Słonecznej uderzając w białą Astre. Kierowca Seicento (lat ok.60) po szybkim geście ręką w kierunku kierowcy Astry, ucieka z miejsca zdarzenia Starodąbrowską w kierunku Lwowskiej. Na szczęście na pasie obok stał patrol policji, który szybko udał się w pościg za zbiegiem.

Naprawdę sytuacja jak z filmów :o W największym szoku kierowca Astry.


Lucjo
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 28-12-2011, 14:53

Post autor: Lucjo »

Coś grubszego w okolicach ul. Parkowej (od strony Paderewskiego), 3 wozy bojowe + drabina, zapewne pożar mieszkania, było też słychać dojeżdżające karetki

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Wczoraj godzina 23, dzwon ja al. JP II, dolny wjazd na Zielone, pas w dół. Wyglądało to jakby 3 samochody na siebie najechały z dość dużą siłą na siebie.
Tydzien wcześniej godzina 7 rano, taka sama sytuacja tylko 4 samochody stały rozwalone.

Najgorsze jest to że jadąc od dołu Jana Pawła, o godzinie 23 w niedziele ruch był taki jak w ciągu dnia o godzinie 16tej.
Ciąg samochodów od Desperado do 1 świateł...
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

ODPOWIEDZ