Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

A ciekawe czy tego by to cudo zdążyło namierzyć??? http://www.youtube.com/watch?v=o_ofgD19-d8
Fajna reakcji policjantów
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

Wie ktoś może co się wydarzyło na przejściu dla pieszych nieopodal skrzyżowania Mickiewicza ze Szpitalną? Miało tam miejsce jakieś poważne zdarzenie czy to tylko jakiś kiepski żartowniś postawił tam zapalony znicz koło znaku?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

kolegi, też mnie to bardzo zaciekawiło. Znicz pojawił się wczoraj. Od razu go zauważyłem, ale nie słyszałem o niczym niepokojącym w tych okolicach.


xiysiedem
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 12-03-2010, 21:14

Post autor: xiysiedem »

Na zniczu jest liczba 74, może to będzie jakąś wskazówką w jakim celu został tam umieszczony.

Obrazek


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

Cubaza pisze:kolegi, też mnie to bardzo zaciekawiło. Znicz pojawił się wczoraj. Od razu go zauważyłem, ale nie słyszałem o niczym niepokojącym w tych okolicach.
Mnie ten znicz zaintrygował dość konkretnie bo przecież tam jest taka wąska droga przed samym skrzyżowaniem, że byłoby to, aż niewiarygodne gdyby ktoś tam pieszego potrącił śmiertelnie. Zresztą to przejście chyba nie należy do jakiś szczególnie niebezpiecznych. Ja osobiście nie słyszałem nigdy nawet o lekkim potrąceniu w tamtym miejscu, a co dopiero o śmiertelnym.
xiysiedem pisze:Na zniczu jest liczba 74, może to będzie jakąś wskazówką w jakim celu został tam umieszczony.

Obrazek
Widziałem go tylko przejazdem, nie zauważyłem tej liczby ale faktycznie to może być jakiś trop bo po co miałby ktoś stawiać znicz z naklejonymi cyframi... na upamiętnienie czyjejś śmierci? Może to rok urodzenie osoby która zginęła? Tak sobie głośno myślę... w sumie to głupio myślę.
Mam nadzieję, że jednak nikt w tamtym miejscu nie zmarł, a zagadka niebawem się wyjaśni.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Wyświetlacz na Mościckiego działa ;)


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

a czemu miałby nie działać :P W weekendy jeżdżę tam kilka razy dziennie i raz działa, raz nie, najczęściej z rana nie a bliżej południa już miga i tak już od dawna
2250ml 0 Rh+


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Działa na baterie słoneczne. Pewnie rano po nocy brakuje mu prądu.


tanebo
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 20-10-2013, 08:45

Post autor: tanebo »

Odnośnie znicza - 74 to może rocznica wybuchu II wojny światowej? Czy coś się wydarzyło w tym miejscu w październiku 1939?


Zygmunt
Prytan
Posty: 114
Rejestracja: 06-07-2013, 11:13

Post autor: Zygmunt »

Pozdrowienia dla kretynosa, który dziś wyprzedzał na przejściu dla pieszych na Narutowicza/Urszulańskiej. Ten mądry motocyklista wyprzedzał auto przepuszczające parę staruszków, jadąc między krawężnikiem chodnika a samochodem... robiąc niespodziankę pieszym. Naprawdę niewiele brakowało...

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

Nie wiem kiedy zamontowali na Mościckiego przedłużenie progów na drugi pas, przed skrzyżowaniem z Krasińskiego, ale wreszcie coś mądrego zrobili.
https://www.youtube.com/watch?v=3WMcBC4 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


kolegi
Prytan
Posty: 149
Rejestracja: 02-01-2013, 17:34

Post autor: kolegi »

Jako, że nie lubię odbiegać od tematu to będę się go konsekwentnie trzymał.
Do rzeczy. Dziś rano w miejscowości Ładna miał miejsce chyba całkiem poważny wypadek.
Zderzyły się 4 pojazdy, jedna osoba została ranna. Droga była chwilowo zablokowana.
Niestety więcej szczegółów nie znam oraz nie posiadam zdjęć.
Może napiszą o tym na którejś z lokalnych stron informacyjnych ponieważ zdarzenie było na tyle znaczące, że trąbili o nim nawet w ogólnopolskim radiu.


hughes
Prytan
Posty: 109
Rejestracja: 15-12-2010, 00:09
Kontakt:

Post autor: hughes »


Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

http://tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tar ... -listopada

Czyli źe nowa Spokojna dwukierunkowa? To się dopiero zrobi sajgon na skrzyźowaniu Spokojna-Krzyska :)


tiqi
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 25-09-2011, 12:56

Post autor: tiqi »

Coś się działo dzisiaj na Szujskiego-Szkotnik? Koło 18 było trochę szkła potłuczonego na drodze...

ODPOWIEDZ