Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Goscinny pisze:mieszkaniec92, w mieście prawie jej nie widać.
Bo mgła zasłania :P


Przemek82
Prytan
Posty: 126
Rejestracja: 14-02-2010, 01:26

Post autor: Przemek82 »

Widziałem ten autobus dzisiaj, i macie racje on miał rejestracje KDA ;-)


takajedna
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 08-09-2010, 09:50
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: takajedna »

Około godz. 20:30 na skrzyżowaniu ul. Klikowskiej i Elektrycznej był dość poważnie wyglądający wypadek. Nie widziałam zdarzenia ale wyglądało to nieciekawie 2 jednostki straży pożarnej i chyba 4 radiowozy policyjne. Auta z wypadku nie wyglądały dobrze.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

zawsze przed wypadkiem wyglądają lepiej niż po ;)
straż i policja - spoko... póki nie angażują specjalnie pogotowia to niech sobie auta wyglądają jak chcą...


takajedna
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 08-09-2010, 09:50
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: takajedna »

Pogotowie chyba odjechało zanim ja tamtędy przejeżdżałam, kilka minut wczesniej słyszałam jak jechało.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Chciałem serdecznie pozdrowić i podziękować zarazem kierowcy, z którym minąłem się na Skrzyszowskiej około 18:30 za wyłączenie halogenów jak mnie zobaczył pomimo widoczności <10 m - przynajmniej wiem teraz, że inteligentni kierowcy jeszcze nie wyginęli. ;)


ufo666
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 03-12-2010, 16:40

Post autor: ufo666 »

Wczoraj po 23 na skrzyżowaniu Spokojna - Nowodąbrowska przeleciał tir przez skrzyżowanie, jechał z dołu Spokojną w kierunku Carrefoura (tam jest STOP, ale najwyraźniej miał go gdzieś). Gdybym sekundę wcześnie byłbym na tym skrzyżowaniu to niewiele by ze mnie zostało...

LordRuthwen pisze:Chciałem serdecznie pozdrowić i podziękować zarazem kierowcy, z którym minąłem się na Skrzyszowskiej około 18:30 za wyłączenie halogenów jak mnie zobaczył pomimo widoczności <10 m - przynajmniej wiem teraz, że inteligentni kierowcy jeszcze nie wyginęli. ;)
No wyobraź sobie, że zdarzają się jeszcze tacy, ale to akurat nie mnie wtedy mijałeś ;)

Pozdrawiam.


Lvcas
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 01-05-2010, 21:54
Kontakt:

Post autor: Lvcas »

taka jedna pisze:Około godz. 20:30 na skrzyżowaniu ul. Klikowskiej i Elektrycznej był dość poważnie wyglądający wypadek. Nie widziałam zdarzenia ale wyglądało to nieciekawie 2 jednostki straży pożarnej i chyba 4 radiowozy policyjne. Auta z wypadku nie wyglądały dobrze.
Wczoraj przed godz. 20:00 na skrzyżowaniu ulic Klikowskiej i Elektrycznej w Tarnowie doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Kierujący samochodem Audi, 20-letni mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej wykonujący manewr skrętu w lewo z ul. Klikowskiej w Elektryczną, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu Daewoo z przeciwka 20-letniemu tarnowianinowi. w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Podróżujący samochodem Daewoo mieszkaniec Tarnowa doznał złamania palca dłoni, pasażerka - urazu nogi. Obaj kierujący byli trzeźwi.

źródło: kmp


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

mieszkaniec92 pisze:Kierujący samochodem Audi, 20-letni mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej wykonujący manewr skrętu w lewo z ul. Klikowskiej w Elektryczną, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu
Jak tutaj nie wierzyć w ich nieprzeciętną zdolność do tworzenia niebezpiecznych sytuacji?

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

No właśnie! Te 20-letnie gnoje za kółkami to samo zło! Przynajmniej do 25 roku życia powinno się jeździć na fotelu pasażera i uczyć!

PS :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

gushman pisze:No właśnie! Te 20-letnie gnoje za kółkami to samo zło! Przynajmniej do 25 roku życia powinno się jeździć na fotelu pasażera i uczyć
Miałem na myśli nie wiek a rejestrację ;) . Gdybym sam nie obserwował ich popisów, to może bym uwierzył, że to normalni kierowcy. Ale oni są wyjątkowi :mrgreen:


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

gushman pisze:No właśnie! Te 20-letnie gnoje za kółkami to samo zło! Przynajmniej do 25 roku życia powinno się jeździć na fotelu pasażera i uczyć!
Gdyby miał 50 lat to nikt by nie miał mu za złe wieku. Ot kierowca. Ale 20 latek to już zło :P
P.S. Czyli ja jeszcze przez miesiąc muszę jeździć w foteliku na miejscu pasażera :(

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja ostatnio mam nowa ulubiona grupe kierowców. Kierowcy aut prawie terenowych.
Auto - prawie terenówka typu: Rav-4, Kuga, Santa fe i inny podobne
Wiek - kolo 30
Znaki szczególnie - przeważnie zona i dziecko na miejscu pasazera
Co robia: spiesza sie do domu (albo na cmentarz) z cala rodzina, zapieprzajac na pasach - lewy-prawy-lewy. Obwodnica w czasie sniezycy - 150 to mało bo oni maja terenówke (prawie). Na osiedlach sa panami bo przeciez maja wieksze kółka i czesto nawet naped na 4 koła.
Czesto takich wlasnie osatnio spotykam
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Bastekxyz
Archont
Posty: 947
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

... a później spotykasz go na światłach lub mijasz prawym pasem, gdy zostanie przyblokowany na swoim ukochanym lewym.. :mrgreen:


faleQ
Archont
Posty: 747
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

ufo666 pisze:Wczoraj po 23 na skrzyżowaniu Spokojna - Nowodąbrowska przeleciał tir przez skrzyżowanie, jechał z dołu Spokojną w kierunku Carrefoura (tam jest STOP, ale najwyraźniej miał go gdzieś)
Takie coś jest bardzo częste na ul. Krakowskiej w Zbylitowskiej Górze i Zgłobicach. Tam się nawet na zielonym z drogi podporządkowanej zatrzymuje i sprawdza, czy tir nie jedzie.

ODPOWIEDZ