Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Roberto

Na razie wydrukowane na zwykłej kartce. Może jakaś zrzuta i zrobimy "wlepy" :lol:


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Pozdrawiam dzisiaj:
Pana kuriera DPD na numerach KT76**, który wymusił dzisiaj pięknie pierwszeństwo wyjeżdżając z podporządkowanej na pełnym gazie nawet nie zwalniając
Dodatkowo pozdrawiam pana w Roverze o numerach KTA6656A, który to pojechał bezczelnie na wprost z pasa do skrętu w prawo na naszym rondzie tymczasowym.


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

:D super te karne "jeżyki" :P
Chyba sobie wydrukuję! Tzn. nie sobie ;)


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Cubaza pisze:Pozdrawiam dzisiaj:
Pana kuriera DPD na numerach KT76**, który wymusił dzisiaj pięknie pierwszeństwo wyjeżdżając z podporządkowanej na pełnym gazie nawet nie zwalniając
Dodatkowo pozdrawiam pana w Roverze o numerach KTA6656A, który to pojechał bezczelnie na wprost z pasa do skrętu w prawo na naszym rondzie tymczasowym.
Cubaza, wytłumacz mi, bo nie pojmuję... KT wykropkowane, a KTA nie... zaczynam się jak SN bać jeździć do Tarnowa... /sam jeżdżę na KTA/
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Eredhel - bo może tylko KT76 zapamietał?


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

No nie wiem, jakbym nie zapamiętał to bym to napisał... a gwiazdki kojarzą mi się na przykład z taką cenzurowaną: "d***". może dlatego się czepiam...
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

miałem tego nie pokazywać (fotka zrobiona w wakacje) ale kilkakrotnie już , w tym dziś , natknąłem się na tego samego kolesia i tez parkował na miejscu dla inwalidy :
Obrazek

niezły boss, co nie ;) :?:


kholbee
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 13-09-2009, 15:28

Post autor: kholbee »

Może to po prostu inwalida. Niektóre kalectwa są dla mężczyzny bardzo wstydliwe, więc nie nakleja znaczka. Ma duuuży samochód, więc pewnie musi sobie coś nim skompensować....


kilof
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 19-01-2010, 00:05

Post autor: kilof »

Jest inwalidą bo sobie Cayenne kupił ;)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Inwalidą chyba na oczy bo nawet sobie w miejsce nie trafił ;)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Ale oczywiście macie też zdjęcie przedniej szyby, gdzie ewentualnie może być karta inwalidy? Przecież nie jest powiedziane, że jak ktoś jest inwalidą to ma jeździć 30 letnim maluchem! Nie ferujcie tak prędko wyroków, bo jeżeli ten kierowca ma kartę inwalidy, to może poczuć się (zasadnie) lekko obrażony tymi wpisami.

A jeżeli ma pieniądze na taki samochód, to na adwokata tez coś wyskrobie. I d4 blada... :P
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Może i jest inwalidą, ale nic nie uprawnia go do parkowania częściowo na chodniku, częściowo na powierzchni wyłączonej z ruchu.


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

No to dzisiaj i ja cudem nie dołączyłem do rozwalonych zderzaków - madafaka, właściwie to pani madafaka z KBR-owa wyjeżdżała z Hodowlanej w lewo i wyskoczyła na Mościckiego zatrzymując się między pasami ruchu; poczekała tak chwilę, przepuściła jeden czy dwa samochody (jechaliśmy spokojnie 'kolumną' w kilka aut) po czym czekanie się znudziło i wjechała prosto przede mnie jadącego od Mościc. Chwila w jakiej wjechała świadczy, że w ogóle mnie nie widziała bo nie wierzę, że wjeżdżając tak blisko przede mną mogła myśleć, że zdążę się zatrzymać. Hamulce, manewry kierownicą, 3 sekundy grozy i adrenaliny, zatrzymałem się w zaspie między jezdnią a chodnikiem po drodze słysząc uderzenie i swoje myśli ;) Nie wiem jak to się stało ale na moim aucie nie ma ani śladu po zdarzeniu, a obejrzałem je już z każdej możliwej strony, nawet od spodu. W lecie bez zaspy zatrzymałbym się pewnie na chodniku po drodze demolując zawieszenie na krawężniku, a przy większej prędkości pewnie już bezpośrednio na pani madafakowej. Uważać; na panie, na madafaków, na kbr-y :P


Cubaza
Rhetor
Posty: 3829
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Eredhel pisze:
Cubaza pisze:Pozdrawiam dzisiaj:
Pana kuriera DPD na numerach KT76**, który wymusił dzisiaj pięknie pierwszeństwo wyjeżdżając z podporządkowanej na pełnym gazie nawet nie zwalniając
Dodatkowo pozdrawiam pana w Roverze o numerach KTA6656A, który to pojechał bezczelnie na wprost z pasa do skrętu w prawo na naszym rondzie tymczasowym.
Cubaza, wytłumacz mi, bo nie pojmuję... KT wykropkowane, a KTA nie... zaczynam się jak SN bać jeździć do Tarnowa... /sam jeżdżę na KTA/
Jest dokładnie tak jak napisał Keleos. Tyle udało mi się zapamiętać. A nie chciałem pisać KT76 i tyle. Wolałem napisać całości. Nie mam uprzedzeń do KTA, KDA, KBR. Po prostu tyle zapamiętałem :) Ten numer KTA było mi łatwiej zapamiętać bo był prosty :P

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A ja wcale nie pozdrawiam kierowcy ciemnozielonego Leksusa KTA 1JV4 - nie uczyli na kursie że jak jest zakaz to się w lewo nie jedzie? Z Goslara co by nie było (15:15).

Informacja taka drobna dla policji, jakbyście chcieli pogadać o opisywanych przeze mnie sytuacjach, to nie ma problemu, jak kogoś mandat nauczy lepszej jazdy to jestem za.

ODPOWIEDZ