Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Sam do siebie ale co mi tam:
"Kierowco" pastelowo żółtego seata na blachach KBR 9*** - ciesz się, że nie zdążyłem zapamiętać całego numeru bo byś miał wizytę policji w domu.
Od kiedy to k...a się wyprzedza samochody przepuszczające pieszych na przejściu, bucu?!
Dla przypomnienia: wczoraj, 16:15, Słoneczna koło Zenitu.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Na to wyprzedzanie na przejściach pozostaje tylko bezsilność... Mandaty pojawiają się dopiero jak ktoś trzepnie/zabije pieszego...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Mieszkam niedaleko i czasem chodzę do Zenitu, często jeżdżę Słoneczną i wiem jak wygląda sytuacja na tym przejściu i ze strony kierowcy i pieszego.
Mam co raz większą ochotę następnym razem idąc do Zenitu zabrać ze sobą kamerę. Jestem ciekaw ilu idiotów złapię w ciągu kilku minut. A nagranie na policję.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Lvcas
Prytan
Posty: 140
Rejestracja: 01-05-2010, 21:54
Kontakt:

Post autor: Lvcas »

Fajny film pokazujący jak jeżdzą po tarnowie.

http://www.tvp.pl/krakow/motoryzacja/je ... tart_rec=8


Jeśli widzieliście, to soory.
serwis firmowy falowniki forum branżowe falowniki


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

LordRuthwen pisze:Od kiedy to k...a się wyprzedza samochody przepuszczające pieszych na przejściu, bucu?!
Dla przypomnienia: wczoraj, 16:15, Słoneczna koło Zenitu.
Pozdrowienia z mojej strony dla starszego, ślepego kierowcy zielonego Rovera KTA 30JX. Ten sam manewr, kierowca z lewego pasa puszcza pieszych ale ten kretyn ma to gdzieś! Przejście na Słonecznej obok fotoradaru. Ciekawe ile w jego czasach kosztowało prawko? Stu kilowa świnia wystarczyła?
BIGer pisze:Mam co raz większą ochotę następnym razem idąc do Zenitu zabrać ze sobą kamerę. Jestem ciekaw ilu idiotów złapię w ciągu kilku minut. A nagranie na policję.
Wystarczy stanąć z kamerą 15 minut i mamy kilku kandydatów do mandatu.
Ostatnio zmieniony 21-12-2010, 14:42 przez Boruta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

A mozna tu pozdrawiać pieszych?

Więc chiałbym pozdrowic panią, która rano, około 7:15, przechodziła przez Mickiewicza, mniej więcej na przeciwko Nowej. Małe piwo, że nie na pasach. W trakcie przechodzenia zatrzymała się na środku drogi, a kiedy zobaczyła, że od strony Goldhammera jedzie samochód, nie odwracając nawet głowy w moją strone, stojąc tyłem do mnie zacząła cofać się na mój pas.


kilof
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 19-01-2010, 00:05

Post autor: kilof »


Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Żeby Wam tak smutno trójliterkowcy nie było:
Załączniki
konarskiego.jpg
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7679
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

gushman pisze:Żeby Wam tak smutno trójliterkowcy nie było:
Świetne! A nie trąbił kierownik Peugeota, że mu ktoś bezczelnie na pas wjechał? :)

To się na demoty nadaje! ;) (parafraza dawnego 'to się do gazet nadaje!' - i w tym tonie ma być wypowiadana)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Mam nawet hasło:

Czasem łatwiej iść pod prąd
niż jechać

;)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


machoney
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 28-02-2010, 14:51
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: machoney »

Witam, kolejny przykład: dzisiaj na Jana Pawła ok 15:30 fiat punto II KBR**** jadąc na północ (zapewne do Carrefour'a) bez najmniejszej rozwagi zmienił pas z prawego na lewy żeby wyprzedzić ciężarówkę nie patrząc że na lewym jestem ja prawie równo z nim/nią. Na szczęście skończyło się długim klaksonem, przychamowaniem a wspomniany KBR nawet awaryjnymi nie przeprosił że o włos mi auta nie skasował. Nie jestem zwolennikiem piętnowania wszystkich którzy mają inaczej niż KT ale dziennie robię ok 40km po mieście i niestety widać różnicę. Jeżeli ktoś żadko jeździ w większym ruchu to niech bardziej uważa. pzd
7650ml A Rh+ ... a Ty?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6908
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A ja całkowicie nie rozumiem kierowcy TIRa, dziś, który w Zgłobicach "jechał" równym tempem z tym obok, bo przecież lewym pasem jadą cfaniaki, a tak nie pojadą.
Korek do świateł za mostem kończył się na wysokości salonu VW.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

mieszkaniec92 pisze:Fajny film pokazujący jak jeżdzą po tarnowie.

http://www.tvp.pl/krakow/motoryzacja/je ... tart_rec=8
O miejscach parkingowych to gosc przesadza. Ciekawe gdzie kierowcy maja stawac na tamtych osiedlach skoro nie ma miejsca :/
A jego styl mówienia przypomina mi Kononowicza :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Pozdrowienia :-? Wczoraj, godzina ok. 15:15, skrzyżowanie Starodąbrowska z Wojska Polskiego w kierunku północnym - na skrajnym lewym zatrzymuje się ford KDA żaby przepuścić pieszych - matkę z trójką dzieci!, ja na skrajnym prawym (do skrętu w Wojska Polskiego) też się zatrzymuję a środkowym pasem przeleciał nawet nie ściągając nogi z gazu idiota srebrnym VW (chyba polo) na numerach KT. Na szczęście kobieta z dzieciakami nie ruszyły ostro z wysepki na przejście bo byłaby tragedia. Szkoda że nie zauważyłem dokładnie numerów bo skończyło by się to na posterunku.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Tomasz Drwal
Proedroj
Posty: 446
Rejestracja: 23-11-2009, 14:25
Lokalizacja: Brandstaettera

Post autor: Tomasz Drwal »

Beaver pisze:...
O miejscach parkingowych to gosc przesadza. Ciekawe gdzie kierowcy maja stawac na tamtych osiedlach skoro nie ma miejsca :/(...)
Przesadzasz, kierowcy przyjmują, że maksymalna odległość od klatki nie może przekroczyć 20 metrów, dlatego wolą łamać przepisy i parkować na zieleńcach, zakrętach itd. niż przejść kawałek z parkingu oddalonego o kilkaset metrów.

ODPOWIEDZ