Parkowanie w Tarnowie

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
ODPOWIEDZ

unimar
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 01-03-2011, 13:55
Kontakt:

Post autor: unimar »

Nie rozumiem problemu z parkowaniem. Policja i Straż Miejska na takie bzdety nie zwraca uwagi. Przed szkołą nr1 na Reymnta stoi znak "zakaz zatrzymywania i postoju", natomiast w tym miejscu wybudowano zatoczkę i parkują wszyscy. Łącznie z autobusami. To samo jest na Fredry w obu kierunkach. A służby codziennie ten teren patrolują i udają, że nie znaków drogowych nie widzą. Czyli w Tarnowie można parkowac gdzie popadnie.
unimar

Awatar użytkownika

mirak
Archont
Posty: 846
Rejestracja: 30-09-2009, 19:53
Lokalizacja: Tarnów Strusina

Post autor: mirak »

Wspomniana zatoczka została zbudowana specjalnie dla autokarów, aby dzieci bezpiecznie mogły wejść do autobusu.
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi"


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja nie wiem kto temu patafianowi dał prawo jazdy, czy może kolory mu się mylą, no nie wiem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na zdjęciu numer 2 widać ładnie linie, które wyznaczają miejsca do parkowania...
A tutaj jeszcze jeden mistrz. Podjechał z dziewczyną zaparkował sobie jak chciał i poszli w siną dal:
Obrazek

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Pragnę pozdrowić Świętą Krowę a może raczej Byka jeżdżącego VW Passatem o numerze KT 68191, który dziś ponownie stanął w tym samym miejscu co na fotce z 25 lutego br.
Dziś zapakował kilka papierowych worków, swój tłusty tyłek i pojechał dalej.
Zdjęcia nie zamieszczam bo brakło uśmiechu właściciela pojazdu, zdecydowanie wolał uśmiechać się w kierunku monitoringu miejskiego.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Łoś parkingowy z terenówki o numerach KT 12506 parkującej do tej pory na chodniku na Placu Kazimierza chyba czyta nasze Forum lub coś innego skłoniło go do zaparkowania samochodu po raz kolejny na parkingu :)
starówka pisze:Zdjęcia nie zamieszczam bo brakło uśmiechu właściciela pojazdu, zdecydowanie wolał uśmiechać się w kierunku monitoringu miejskiego
Dawaj zdjęcie, jak baran jeden z drugim zobaczą swoje zdjęcia to może zmienią nawyki.


Husiek
Hekatontarchos
Posty: 202
Rejestracja: 25-10-2009, 10:22
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Husiek »

Dobra dobra , nie długo sie ta sielanka parkingowa skończy. Cena benzyny 5zl to sie co poniektórym od nie chce jazdy


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Husiek pisze:Dobra dobra , nie długo sie ta sielanka parkingowa skończy. Cena benzyny 5zl to sie co poniektórym od nie chce jazdy
Wtedy dopiero się zacznie parkowanie gdzie popadnie ;)


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

Cubaza pisze:Wtedy dopiero się zacznie parkowanie gdzie popadnie
;)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

faleQ, ja tego nie napisałem :P Ale w cytacie jest mój nick :P


Beny
Archont
Posty: 521
Rejestracja: 27-02-2010, 05:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Beny »

A ja dzisiaj przechodzilem kolo kościoła Błogosławionej Karoliny Kózki i co mnie zdziwiło hmm zwykle tam bywam w niedziele kiedy robotnikow nie ma dzisiaj bylem w dzien powszedni, procz tego duzo ludzi parkowalo przy kościele i tak sobie mysle czy robotnicy pracujacy na tej budowie maja prawo jazdy? czy tez jezdza bez niego?,jesli oni tak samo prosto buduja te bloki to ja wspolczuje mieszkancom, wszystkie samochody robotnikow zaparkowane w poprzek parkingu czy to jakas nowa moda, to strasznie smieszne bylo bo ludzie jadac do kosciola musieli slalomy robic do okola samochodów zaparkowanych w poprzek, wydaje mi sie ze jak jest parking to powinno sie parkowac tak jak sie parkuje a nie w poprzek w koncu to przecież nie boli to tylko kwestia ustawienia samochodu w odpowiednia strone, mialem zrobic nawet fotke bo to naprawde mnie rozbawilo ale za duzo ludzi chodzilo:):)

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

W dniu dzisiejszym pragnę pozdrowić właścicieli trzech "zagranicznych" pojazdów zaparkowanych na chodniku przed Urzędem Pracy.
Dziękuję im również za to że dzięki ich działaniom piesi mogą poczuć czym są dziurawe ulice.

W szczególności pragnę tu podziękować za działanie i pochwalić naszą SM, która przejeżdżając kilkanaście razy dziennie przez Plac Bema nie potrafi wyegzekwować poprawnego parkowania.
Załączniki
14032011259.jpg


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3058
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Wysyłasz zgłoszenie na policje i oni ich "pozdrowią" :) był już temat o zgłoszeniach przestępstw drogowych...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

Awatar użytkownika

starówka
Archont
Posty: 824
Rejestracja: 14-03-2010, 11:56
Lokalizacja: od zawsze ze starówki

Post autor: starówka »

Mówisz o Strażnikach Teksasu, na których miasto wydaje zbyt wiele pieniędzy. Czy o tych biednych skołowanych owieczkach, które z braku miejsc parkingowych nie miały się gdzie podziać na placu Bema. Jakubie na PUP wisi kamera, która ma chyba za zadanie ograniczyć taki proceder.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1419
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Jak tak działa monitoring jak na basenie to ja dziękuje za takie kamery. Kiedyś jakiś burak pokusił się o moje kąpielówki, okularki i czepek :/ Jak się okazało kamery nie działają...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

rzuf - ale mam nadzieję, że nie miałeś wtedy tych rzeczy na sobie? ; D

Przy okazji parkowania - zdradźcie mi jak to jest z tablicami rejestracyjnymi... bowiem będę rejestrować auto i muszę tablice ściągnąć... mogę zostawić auto na ulicy bez tablic? o.O

ODPOWIEDZ