Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

pb
Rhetor
Posty: 2004
Rejestracja: 06-10-2010, 13:47
Lokalizacja: Krzyż

Post autor: pb »

Widziałem z daleka, że kierowca oglądał wiadukt, długo tam stał.

Zresztą ignorowanie zakazu wjazdu miewa bardziej tragiczne skutki. Pamiętasz jak kierowca piętrowego autobusu zignorował znak o maksymalnej wysokości pojazdu?

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Skąd macie pewność że miał CB Radio ? To że przeważnie każdy je ma, to nie znaczy że on też musiał. Skąd wiecie czy się nie pytał po drodze czy można dojechać tu i tu ? Może Młodzi Tarnowianie chcieli zażartować i mu powiedzieć że się da dojechać ?..


Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

^^
Dokładnie ! W ogóle to skąd wiecie, że to kierowca tego tira tam wjechał, może chłop zdrzemnął się na parkingu pod Taurusem a dzisiejsza rozwydrzona młodzież przeniosła mu zestaw na Marcinkę ? A może on jechał od strony Tarnowca i anteny ale robił to tyłem i dlatego utknął ?

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

A ja biję sie w pierś i serdecznie przepraszam osoby, które z mojej winy (albo i nie) by sie dziś stuknęły. Pan wyjeżdżał z parkingu w lewo miedzy sznurem samochodów. Pani, która jechała z naprzeciwka zatrzymała się. Więc pokazałam panu, że wolne i może jechać. Pan ruszył i pani też :) Na szczęście zdążyli wyhamować.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Figa, strach Cię spotkać na ulicy. Z tego co tu piszesz to ciągle prowokujesz jakieś zapalne akcje. :)

Nie zwrócił ktoś czasem uwagi, czy przy wjeździe na tę drogę do basenu/kręgielni, restauracji nie ma jakiegoś ograniczenia tonażu? Tam na samym początku, jeszcze przy takim sklepiku, zaraz za przejazdem.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Ja miałbym duże wątpliwości, czy jechać dalej już koło tego sklepiku, widząc 3 kolejne progi zwalniające blisko siebie. Na drogach do jazdy takimi autami progów raczej się nie spotyka (nie licząc Tarnowa i ul.Sitki)

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 758
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Post autor: figa »

gushman pisze:Z tego co tu piszesz to ciągle prowokujesz jakieś zapalne akcje. :)
Samo się robi, a nie ja prowokuje ;)
Chciałam dobrze. Skąd mogłam wiedziec, że pani która stała i się rozglądała, nagle ruszy? :->
A w ogóle to nie ciągle... :mrgreen:

Awatar użytkownika

ozi26
Thesmothetai
Posty: 1182
Rejestracja: 04-07-2010, 14:29
Lokalizacja: TARNOW-ŁÓDŹ

Post autor: ozi26 »

A dziś kiero z mojej firmy chciał się zmieścić chłodnią pod wiadukt w Bogumiłowicach ( 2,7 metra przechodzi 2,9 metra i to jeszcze pod prąd)Jechał od Wierzchosławic i prawie się zmieścił. Prawie bo kabina przeszła ale już chłodnia (ma wysokość 3,10 albo nawet 3,20 ) niestety się nie zmieściła. Kierowca w wieku 55 lat nie takimi autami jeździł, mieszka w Tarnowie a i tak narobił dziadostwa.


Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Ravir »

Ten akurat miał - Policjant mówił, że źle go pokierowali przez CB Radio i na dodatek ktos go dodatkowo źle skierował. Celowo.
Co nie znaczy, że widząc znaki powinien się zastanowić, że coś tu nie gra. Kolo basenu mamy duży i wygodny parking - autobusy spokojnie tam się mieszczą - zatrzymać się wyjąć komórkę czy mapę i sprawdzić. Kierowca TIR'a mapy powinien mieć - chyba, że zna trasę, ten nie znał. :mrgreen:
9000 ml A Rh-

Awatar użytkownika

gumini_0317
Archont
Posty: 796
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Post autor: gumini_0317 »

ozi26 pisze:A dziś kiero z mojej firmy chciał się zmieścić chłodnią pod wiadukt w Bogumiłowicach ( 2,7 metra przechodzi 2,9 metra i to jeszcze pod prąd)Jechał od Wierzchosławic i prawie się zmieścił. Prawie bo kabina przeszła ale już chłodnia (ma wysokość 3,10 albo nawet 3,20 ) niestety się nie zmieściła. Kierowca w wieku 55 lat nie takimi autami jeździł, mieszka w Tarnowie a i tak narobił dziadostwa.
Za długo się wysiedziałem na tej stacji, żeby mnie to zaskoczyło. Nie takich już widziałem.
Wiadukt powiększą to będzie można poszaleć.


krzysi3k
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 19-03-2012, 12:05

Post autor: krzysi3k »

Pozdrowienia dla Pani z seata altea na tablicach RMI która na Sitki zmienia pas na ciągłej bez kierunku żeby potem na słonecznej znów na ciągłej i bez kierunku wrócić na prawy i z prawego pasa na rondzie pojechac w lewo środkiem jakby jedno pasmowe było. Dobrze że ruch dziś mały...

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Co do TIRolota - nie jestem tym ani zaskoczony ani zdziwiony, takie bezmyślne zachowanie kierowców ciężarówek to statystyczna norma.

Jadąc dziś rano Starodąbrowską zauważyłem, że ktoś jadąc od ronda tymczasowego w kierunku Gemini nie zauważył, że na skrzyżowaniu z Wojska Polskiego są wysepki – słupek skoszony a znak C-9 leżał na trawniku po drugiej stronie drogi.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


samek
Prytan
Posty: 209
Rejestracja: 04-06-2010, 22:32

Post autor: samek »

Pozdrawiam KT 62111 duży ale mózg chyba mały.Trudno postać w kolejce na Czerwonej byle zdążyć na zakupy "Nad Białą".Pewnie jest tam wjazd dla samochodów i obsługa jak w MD.Dowartościowałeś się czy pasażer pomógł błysnąć sprytem?

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

samek - wielkie dzięki za pozdrowienia, czułem się dowartościowany, pasażer był zachwycony, a obsługa w "Nad Białą" wręcz ekspresowa.

Jeszcze raz dziękuję za pozdrowienia, na tej tarnowskiej ścianie drogowego płaczu ;]

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Wczoraj (środa 13.06) około 17:30 dosyć poważna stłuczka na skrzyżowaniu Nowodąbrowska/Fatimska. 2 straże pożarne interweniowały plus karetka. Nie mam pojęcia kto na kim wymusił.

ODPOWIEDZ