Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6885
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »



slavo
Obywatel
Posty: 57
Rejestracja: 08-10-2010, 11:20

Post autor: slavo »

w piątek po 16 na ulicy Szujskiego jadąca z Mościc srebrna Honda Civic kombii skręcała z lewego pasa na ul.Osiedle - z naprzeciwka nic nie jechało natomiast rozpędzone z Mościc bordowe Audi 80 wyprzedzało Hondę lewą ! stroną przez podwójną ciągłą !!!! trzask Honda skasowana (dostała strzała w lewe przednie skręcone koło) stoi tam do dziś. Gościa z Audi kojarzę z Os. Westerplatte - po prostu wariat ! Policja winna zabrać mu prawko za taką jazdę !!!!! Typowy madafaka :evil:
54 800 ml O Rh+ .... a Ty ?

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

slavo pisze:trzask Honda skasowana (dostała strzała w przednie skręcone koło) stoi tam do dziś.
Przejeżdżałem tam tuż po fakcie, niebiescy właśnie zabierali się do roboty.

Pozdrawiam „miszcza” w srebrnej astrze KT 74390 który dziś rano na ul. Sitki nie mógł się zdecydować którym jedzie pasem i kogo chciałby jeszcze od prawej wyprzedzić a na koniec wcisnął się na żyletki pomiędzy inne samochody.

Z trochę innego podwórka ale sytuacja tak mnie wzburzyła że opiszę. Sobota przed południem, most na Wiśle w Szczucinie, remont nawierzchni i wahadełko, na radiu info że od Kielc ok. 1 godziny stania, od strony Tarnowa ok. 20 min. Jadę na północ, faktycznie idzie to w miarę sprawnie. Na pięć samochodów przede mną zapala się czerwone światło. Wjeżdża już na czerwonym jeden, drugi, trzeci, czwarty (RJA), piąty (KDA), staję jako pierwszy na czerwonym a tu zza mnie szósty cwaniak (KTA) omija mnie i wjeżdża na czerwonym na most. Totalny opad szczęki. Po zmianie na zielone miałem przed sobą pusto i doszedłem cwaniaka na rondzie w Słupi. Niewiele naspieszył.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

BIGer pisze:emont nawierzchni i wahadełko, na radiu info że od Kielc ok. 1 godziny stania
I to tak codziennie jest? Bo w środę jadę w okolice Łodzi i już się boję .

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Goscinny pisze:I to tak codziennie jest?
W niedzielę wieczorem wracałem i nie było już sladu po ekipie remontowej, bez wahadła, jechało się płynnie.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Już znalazłem:
KMP pisze:Do wypadku drogowego doszło w niedzielę w Łukanowicach. Kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, 46-letni mieszkaniec Tarnowa, jadąc w kierunku Krakowa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w naczepę prawidłowo jadącego pojazdu ciężarowego marki Renault, kierowanego przez 29-letniego mężczyznę. W zderzeniu pojazdów uczestniczył również samochód osobowy marki Volvo jadący w kierunku Rzeszowa, prowadzony przez 24-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. W wyniku zderzenia obrażeń doznali: kierowca ciężarowego Volvo (złamane przedramię i kość twarzoczaszki) oraz kierowca osobowego Volvo (złamane przedramię oraz udo i podudzie nogi). Obaj kierowcy trafili do szpitala. Kierujących poddano badaniom na trzeźwość, które wykazały, że kierowca ciężarowego Volvo miał 0,4 promila alkoholu.
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny, Nie wiem o której jedziesz, ale polecam prom w Borusowej, a potem przez Nowy Korczyn i wjeżdżasz na DK73 w Busku Zdrój. Prom chyba działa od 5 rano.

Trasa

A prom od 5.45
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11079
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A długo na prom się czeka? żeby nie było tak, że co godzinę odpływa :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7671
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Goscinny, niee, z tego, co pamiętam, to jeżeli nawet nie było chętnych, to odjazdy miał co 10-15 min, a jak prom jest na drugim brzegu i czeka na chętnych, a zobaczy, że ktoś jest na przeciwnym brzegu, to przepływa. Jechałem tam kilka razy (ostanio jakieś 2 lata temu) i nigdy nie czekałem dłużej niż 10 min.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Skrzyżowanie Nowodąbrowska, Błonie. Tak się wozi ziemniaki do Dąbrowy ;)


Bastekxyz
Archont
Posty: 943
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Dodam, że prom jest uzależniony od pogody :P

http://www.miplo.pl/point.php?p=qz35A34r

Awatar użytkownika

BIGer
Proedroj
Posty: 455
Rejestracja: 06-07-2010, 07:40
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: BIGer »

Prom w Borusowej niewątpliwie skraca drogę do Kielc o kilkanaście kilometrów ja jednak wybieram stabilną konstrukcję mostu w Szczucinie i trochę szersze drogi na trasie nr 73 niż 973.
P.S. W grudniu 2010 r. doszło do wypadku, samochód dostawczy Iveco zsunął się i wpadł do Wisły.
BIGer
"Wyzwolona energia atomu zmieniła wszystko z wyjątkiem naszego sposobu myślenia."
— Albert Einstein

Awatar użytkownika

grzybu
Prytan
Posty: 113
Rejestracja: 05-03-2010, 14:21

Post autor: grzybu »

Przeprawiałem się tamtędy motocyklem. Nie czekaliśmy na pełny skład, ruszyliśmy odrazu jak gość widział, że po drugiej stronie czeka już auto.


Alien
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 21-12-2009, 00:36

Post autor: Alien »

Pozdrowienia dla kolegi z firmy Flooreko w dostawczym wozie o rejestracji RMI. Zmien kolego elektryka bo hamujesz kierunkami :)

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

grzybu pisze:Pozdrowienia dla kolegi z firmy Flooreko w dostawczym wozie o rejestracji RMI. Zmien kolego elektryka bo hamujesz kierunkami
czyżby była prowadzona transmisja forum na CB-radio?
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

ODPOWIEDZ