Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Kulfon »

I Obstawiam że wyprzedził wszystkich na podwójnej ciągłej i na przejściu dla pieszych ....takim cwaniaczkom powinno się odbierać prawo jazdy ... co to za rejestracja czy aby nie coś w stylu K1 .... coś tam ?
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


thunderstruck
Obywatel
Posty: 51
Rejestracja: 14-10-2015, 20:19

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: thunderstruck »

Wyjazd był stąd (proszę zwrócić uwagę na czas - to był dopiero dojazd do ustąp). Blachy KTA i pani ok. 50 lat. Potem przy staniu pod prąd (co widać na 1 zdjęciu widziałem krzyki - machania rękami itp.):
Załączniki
Nowy obraz mapy bitowej.jpg
Nowy obraz mapy bitowej.jpg (204.35 KiB) Przejrzano 6385 razy


Lucjo
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 28-12-2011, 14:53

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Lucjo »

Co do rond - czy jest może podobne zdjęcie od góry, ale ronda na Krakowskiej z obecnym na dzień dzisiejszy oznakowaniem?


Kulfon
Rhetor
Posty: 2185
Rejestracja: 14-11-2012, 08:37

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Kulfon »

Czyli ''miszczyni'' zaliczyła 2 razy wyprzedzanie na przejściu + podwójna ciągła + jazda pod prąd + zablokowanie pasa ruchu :shock: brakuje słów jak to nazwać .....Pojazd uprzywilejowany jednym słowem .
''Bliższy Bogu jest niewierzący stosujący w życiu siedem przykazań, niż katolik, który wypełnia tylko trzy pierwsze''


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

Wczoraj w godzinach wieczornych na „nowym” nie skończonym przejściu na Fatimskiej obok biedronki prawdopodobnie potrącenie pieszego. Widziałem karetkę odjezdzajaca na sygnałach reszta stała w okolicy przejscia dla pieszych

Awatar użytkownika

dropszot
Archont
Posty: 907
Rejestracja: 05-08-2013, 16:32
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: dropszot »

aaee pisze:Wczoraj w godzinach wieczornych na „nowym” nie skończonym przejściu na Fatimskiej obok biedronki prawdopodobnie potrącenie pieszego. Widziałem karetkę odjezdzajaca na sygnałach reszta stała w okolicy przejscia dla pieszych
Pewnie było jak zwykle:
bezmyślny pieszy nagle wtargnął przed pojazd kierowany przez ostrożnego i odpowiedzialnego kierowcę, który pomimo wykazanej czujności w okolicach przejścia nic już nie mógł zrobić.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Goscinny »

Wieczorem? Pewnie było jak zwykle - pieszy przechodził przez przejście.
Na przejściu jest nadal ciemno.
Od strony Gemini jechały samochody, które wyjeżdżając zza pagórka, oślepiły kierowcę, który nie zauważył pieszego, pomimo zachowania ostrożności.
A ja jeszcze padało, to w pewnym momencie nic nie widać jeśli z drugiej strony jedzie sznur samochodów. Proponuję się tam przejechać wieczorem i samemu to sprawdzić - póki nie odpalą tych świateł.


aaee
Archont
Posty: 642
Rejestracja: 03-03-2011, 14:49

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: aaee »

Wiele nie zmieni oświetlenie przejścia... Tam auta od strony gemini jadą rozpędzone zawsze.... Nie raz tam jechałem zwalniałem przed górką do ok 40km/h bo nigdy nie wiadomo co wyłoni się za górką (jadąc od strony gemini) i byli tacy co od razu wyprzedzali...

Oczywiście mowa tutaj o godzinach wieczornych już po zmroku.


szopen
Prytan
Posty: 253
Rejestracja: 10-11-2010, 19:32
Lokalizacja: Tarnów - Centrum

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: szopen »

To przejście już dawno powinno być przeniesione na szczyt tego wzniesienia, który wypada mniej więcej na wysokości kapliczki na przeciwko Biedronki. To plus oświetlenie i ewentualnie pulsujące pomarańczowe światło miałoby sens. Obecnie jest to okropnie niebezpieczne miejsce.


psychoultras
Prytan
Posty: 188
Rejestracja: 09-09-2010, 20:34

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: psychoultras »

Dzisiaj armagedon komunikacyjny w całym Tarnowie a przy cmentarzach makabra. Dlatego też chciałbym pozdrowić osoby zarządzające centrum handlowym Błonie2 za zamknięcie parkingu. Na pewno już nie będę u was robił zakupów.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

Zrobiłeś mi dzień. Naprawdę:) Nie będę robić zakupów bo zamknęli prywatny parking w dzień wolny. Na większości parkingów jest oznakowanie, że po godzinach pracy sklepu nie wolno parkować pod groźbą odholowania a Ty płaczesz, że oni go zamknęli :) Naprawdę dawno nie widziałem tutaj takiego wielkiego madafaka. W ogóle to powinniśmy wszyscy ten sklep zbojkotować... Kto to widział parking zamykać?

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: ad2222 »

@Cubaza: ale zarobili by jakiegoś plusa, gdyby otwarli parking, na prawdę nic ich to nie kosztuje...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


wejss
Rhetor
Posty: 1610
Rejestracja: 09-05-2011, 20:56

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: wejss »

psychoultras pisze:Dzisiaj armagedon komunikacyjny w całym Tarnowie a przy cmentarzach makabra. Dlatego też chciałbym pozdrowić osoby zarządzające centrum handlowym Błonie2 za zamknięcie parkingu. Na pewno już nie będę u was robił zakupów.
Chyba przesadzasz lekko. Armagedon jest tylko przy cmentarzach natomiast po mieście jeździło się dziś elegancko. Współczuję kierowcom stojącym w korku do cmentarza w Mościcach. No ale jak się nie zna dojazdu"od dupy strony" no to tak jest. Dla mnie lepiej, że nie znają.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

Może by i zarobili plusa, ale NAPRAWDĘ nie dostali takiego minusa żeby nie kupować u nich przez zamknięty parking...

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: defekator »

Ktoś mi kiedyś tłumaczył, że z tym zamykaniem parkingu (z tego co kojarzę to 1 listopada jest on zamykany od dawna) chodzi o ryzyko pozwów cywilnych za ewentualne szkody powstałe na niezabezpieczonym obiekcie jakim jest parking, gdy market nie pracuje. Ale ile w tym prawdy nie mam zielonego pojęcia. Może przyczyna jest inna i nie chce im się sprzątać na drugi dzień po kilkunastu tysiącach parkujących? Jakiś interes w tym zamykaniu mieć muszą bo ot tak na złość, raczej by nie zamykali.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ