Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Dyskusje na temat oznakowania, niebezpiecznych miejsc, przepisów itd.

mariolino
Obywatel
Posty: 30
Rejestracja: 05-10-2011, 11:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: mariolino »

No dzisiejszy dzień szybko przyniósł materiał do tego, o czym mówiłem. Wcale tak różowo nie jest, jak niektórzy myślą z tym traktowaniem autobusów przez innych użytkowników. Na końcu filmiku są tez 3 pozytywne przykłady zachowania wobec autobusów. Także tym największym malkontentom nadającym na miejskie, polecam przeanalizowanie swojego zachowania na drodze i czy oni aby na pewno są też w porządku. Po tej stronie mocy nikt święty nie jest. Film nie ma za zadanie udowadniać, że autobusy zawsze jeżdżą poprawnie, a inni zawsze źle. To tylko obraz z drugiego końca. Każda historia ma niejedno dno.

https://youtu.be/sLrLER3pknI" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Goscinny »

Panu KT 78571 koło apteki (0:40) musiało się spieszyć do chorego, skoro nie przepuścił pieszej. Ale nie ma się co dziwić, na pewno stał tam z 10 minut na awaryjnych, to miał prawo jechać jak burak.


mariolino
Obywatel
Posty: 30
Rejestracja: 05-10-2011, 11:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: mariolino »

Policje zobaczył z tylu, i szybko zmykał.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

2 minuta - jaki ładny srebrny autobus :P

Awatar użytkownika

asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: asziatko »

Czy według Was taka jazda z otwartą klapą silnika w autobusie jest prawidłowa

Obrazek
Kliknij By Powiększyć

?. Dziś taki widok na Krakowskiej koło wiaduktu w stronę Tarnowa zarejestrowałem na video rejestratorze.
Pozdrawiam
Artur

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Nie Tarnowskie, ale omijajcie A4, 5 km przed Mościcami od strony Krakowa ściągnął gość ciężarówką osobę wysiadającą z samochodu na pasie awaryjnym, biorąc pod uwagę, że dziś piątek, będzie tam zaraz sodomia i gomoria.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: gushman »

LordRuthwen pisze:Nie Tarnowskie, ale omijajcie A4, 5 km przed Mościcami od strony Krakowa ściągnął gość ciężarówką osobę wysiadającą z samochodu na pasie awaryjnym, biorąc pod uwagę, że dziś piątek, będzie tam zaraz sodomia i gomoria.
Chciałeś powiedzieć: biorąc pod uwagę ciekawskość kierujących, z których niemal każdy musi przyjrzeć się miejscu zdarzenia i wydać własny werdykt, co tam się zdarzyło...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Chciałem powiedzieć dokładnie to co powiedziałem piątek 15-18 i poniedziałek 6:30-9 na A4 odcinek Kraków-Brzesko to dwie kolumny samochodów jadących lewym i prawym pasem z prędkością od 0 do 110 km/h. Czasem szybciej jedzie lewy a czasem prawy, z doświadczenie jednak powiem, że prawy jedzie szybciej :P

A apacze to inny gatunek problemów z korkami... a pacze, a pacze, jeszcze zdjęcie zrobię i na fejsbunia wrzucę, a że ten przede mną jest już 200m dalej, co mnie to obchodzi, za chwilę nadrobię.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: ad2222 »

Jak już jesteśmy w temacie korków i autostrad, to dorzucę swoją żółć. Mam od pewnego czasu breloczek "A4GO" - czyli w Balicach i Brzęczkowicach podjeżdżam jak książę pomarańczowym pasem, brelok robi "piii", brama się otwiera, jadę. W sumie zaoszczędziłem już kilka godzin stania na bramkach. W weekend byłem we Wrocławiu, po przejechaniu bramki w Gliwicach pomyślałem - a co tam, wprawdzie tu rzadziej jeżdżę, ale zainwestuję te 25 zyla w brelok i 50 na doładowanie... w przeciwnym kierunku korek dość spory do bramek, więć pomyślałem - przyda się, no i pewnie zaniedługo nasz odcinek też "obramują", więc będzie jak znalazł...
Wracam - wjeżdżałem na A4 w Brzegu, więc korka nie było, ale w Gliwicach - oczywiście że jest. A co radośnie pisze na dużym wyświetlaczu przed bramkami? "kasjerzy obsługują WSZYSTKIE okienka" - i tym sposobem brelok GDKiA stał się tylko kolejnym gadżetem w samochodzie. No ok, nie muszę wyciągać portfela. Ale przecież nie o to chodziło, prawda?
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Nie o to, ja sobie kupiłem viatola dla osobówek właśnie z myślą o opłatach na odcinku Kraków-Tarnów, jakoś tak w promocji za 45 zł był z 20 zł na koncie od razu.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: ad2222 »

@Lord: Chyba słaba ta promocja, ja bez tego słowa kupowałem za 25,- i najniższe doładowanie mogłem zrobić za 20 pln - czyli na to samo wychodzi. Powinni jeszcze, wzorem Stalexportu, zrobić niewielką zniżkę. Przyjemniej by się to używało. No i w Stalexporcie płacisz kaucję (50,-), ale po zwrocie urządzenia masz pieniądze z powrotem, w GDDKiA - bezzwrotna opłata.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: LordRuthwen »

Masz rację, ale ze dwa lata temu jak patrzyłem to urządzenia były po 120 zł.
I zgadzam się, dla "elektronicznych" powinny być niższe opłaty :)

Awatar użytkownika

gumini_0317
Archont
Posty: 767
Rejestracja: 16-12-2010, 12:52
Lokalizacja: zza Dunajca

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: gumini_0317 »

https://polskiedrogi-tv.pl/potracenie-k ... ieszkania/" onclick="window.open(this.href);return false;
Choć zastanawiałem się, czy nie wrzucić do "Napisali o nas..(znaczy o Tarnowie)" bo sytuacja z maja.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3787
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: Cubaza »

Hmmmm i tutaj zemściło się to, że z przyzwyczajenia patrzy się tylko i wyłącznie w dół bo stąd mogą przyjechać samochody :/ Współczuję kobiecie :(

Awatar użytkownika

figa
Archont
Posty: 741
Rejestracja: 19-07-2011, 21:55

Re: Kolejny madafaka rozwalił zderzaka...

Post autor: figa »

Przestałam się dziwić, że ludzie czasami po Tarnowie jeżdżą jakby nigdy za kierownicą nie siedzieli. Zero znajomości znaków, przepisów, zachowań na drodze...
Przestałam się dziwić, bo niestety, ale tak "szkolą" szkoły nauki jazdy. Bo jak inaczej wyjaśnić sytuację, że instruktor DOPUSZCZA do sytuacji, w której kursant wyprzedza rowerzystę na przejściu dla pieszych?

ODPOWIEDZ